Gerizekalı kız itemidir. Bunu talep eden kız net bir şekilde tamamlaması gereken zihinsel ve sosyal gelişimi tamamlamamış demektir, yaş kemale ermişse artık umut kesilmelidir zira hep aptal olarak kalacaktır muhtemelen, hayatının geri kalanında da o serseriler tarafından itilip kakılacaktır.
Lisenin ilk yıllarında farkettiğim şeydir. Asi ve serseri tavırlarımın hat safhada olduğu o yıllar bu akımdan oldukça ekmek yemiştim. Okulda ne kadar güzel hatun varsa hepsi elimden geçti evelallah, güzel bir meraktır genç girişimcilerin önünü açar.
nedenini bilmememe rağmen ekmeğini çok yemiş olduğum durum. artık en baştan serseriliği dışa vurmuşluğumun tüm göstergesini kullanıyorum ki sonradan ben demiştim demek kolay olsun. adice ama herkes kendini bilmeli.
nasıl oturup kalkıcağını bilip, sağına soluna faça atmayınca efendi insanı ezik ve kavga edemez zanneden insanları görmemizi sağlamış olan başlıktır. Sen rahat ol pampa çoluğuma çocuğuma biri dokunucak olsun kafasını koparırım.
serseri değil aslın da, kızlar her erkekte biraz maçoluk ararlar ama biraz! işte o birazı tutturamayıp nazik olursanız yada barzo olursanız böyle oluyo.
Wattpadd okuyan kızdır.
(bkz: Şeker kız candy)
(bkz: Terry grandchester)
Kızlar serseri sevgili aramazlar. Kızlar herkese soğuk davrandığı halde kendisine iyi davranan, en çok kendisini seven, kendisini özel hissettiren bir erkek arar. ama bazı mal kızlar bunu serserilik olarak tanımlar kafalarında ve mahallenin serserisi faça murat'a ilgi duymaya başlarlar. bir erkeğin sizi özel hissettirmesi için diğer insanlardan nefret edip sizi sevmesi gerekmez kızlar, bu kadar bencil olmayın Lütfen. Sonra faça murat'a kalırsınız benden söylemesi.
aynen. nedense edepli duzgun tipler kizlarin pek ilgisini cekmiyor. illa serseri olcan uzecen kirip dokecen.
bana uyar. ben oyle de davranirim.
Kızların orospu olmasindan dolayi.
Aynen kız adriana lima erkek müslum gurses sonra cocuk ozurlu oluyo. Sonra adriana lima baskasiyla anladin iste sen.
aranan kişi sevgiliyle sınırlı kalacak olduğunda doğru, koca adayı olduğunda yanlış olan önermedir. eğlenilecek ve evlenilecek kişi farkı, bahsedilen kesimlerde de mevcuttur. genellemeler yanlıştır. bahsetmek istediğim aşikar...
Benim gibi oç, serseri, yavşak tiplere talebin artması demek oluyor. Sorry temiz yüzlü efendi erkekler. Sizin de hakkınızı yiyoruz...
öyle bir merak söz konusu değildir aslında, anı yaşamak, gülmek isteyen ergenin, palyaço arzusu desek daha doğru.
Davul bile dengi dengine.

Kültürlü erkek seçecek halleri yok ya. Ne anlar kızlar ilimden.
Onları "adam etme" dürtüsünden ötürü gerçekleşen olaydır. Farkında bile olmadan bilinçaltında kendine ve rakiplerine (diğer kadınlara) bir meydan okumadır bunun sebebi. Bundan dolayıdır ki o "serseri adam" durgunlaşıp ehlileştikçe kadınında ona olan ilgisi aynı oranda düşer.
Uludağ yazarlarından daha zeki oldugundan olabilir. En azından sözlük bunun için bi kıstas. Serseri erkek vs sözlük erkekleri. Açın başlığı görün.
Ayrilinca hayati sikilsin diye yapiyolar bunu salakmidir nedir bu kizlar anlayamadim amk.
Gittiği yerlerde fenomen olma merakından dolayıdır ve hep böyle ünlü ve fenomen olan, asıp kesen erkeklere meraklıdırlar.
Macera tutkusu, adrenalin. Gelmişken her boku yemek istiyorlar tabii, hayat kısa. Durmuş oturmuş adamdan hafakanlar, hafakanlar gençlikte çekemiyorlar.
Ardından menopoza girince durmuş oturmuşu, önüne bakanı arar dururlar. Fisbuk bu dertli, kavanoz g.tlü kadınlarla dolu. 2. el kaliteli Dursun Duran'ı arama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Bu erkekler kötü kızları sevmiyor muydu olm, neden dertliler böyle?
kızın embesil olduğunu gösterir.
neden sizi seveni değil de üzen erkeği tercih ediyorsunuz?
Merak değil de en azından adamın içi dışı bir hesabı vardır belli.

Çünkü bakıyorsun gayet efendi terbiyeli sessiz ne bileyim gerçekten sünepe dediğin kişiler bir anda cengaver kesiliyor tanıyamıyorsun.

Ha serseri olan iç dış bir zaten o adam değişmez, değişse bile ne kadar değişebilir?

Bir de o yönden bakın.
Ne bu lise muhabbetleri mk.
çoğunluk karıların piçliğindendir.