bugün

Kim diyor bunu, evde kalmış efendiler mi? *

Serseri sevmem, kimseyi adam edemem, hazırda adam olan paket tercihimdir.
Macera isteği. Merak duygusu. Tekdüzeligi kimse sevmez.
Sorsan yüzde 83.7'si bu önermeye karşı çıkar. Serseri veya değil kadınlar her daim o anda kendi çıkarları için hangisi uygunsa duygusuzca ona yönelir.
Bi de “ ben adam ederim” falan derler.
yüzünde, kolunda falan yara izi olanları bile çekici bulanlar var bu ülkede.

bir aralar yaşı büyük olanlar bilir cem garipoğlunu yakışıklı diye övenler vardı zamanında.

amerika da cezaevine girmiş seri katile mektup yazıp evlenmek isteyenler vardı mesele..
Kızgınlık döneminin getirdiği içgüdü.
(bkz: serserim benim deli dolu sevgilim)
Zengin serserisidir o napsin kızlar züğürt serseriyi.
o ergen kızlarda mevcuttur genelde. serserilerin aklı genelde sekste, çılgınlıkta olduğu için özgüvenli tipler olduğu için bunları seçerler.
ancak kalitesiz kızların göstereceği meraktır. hadi diyelim ki öyle bir şey var, ne yani serseri mi olmamız lazım. efendilik, sana haksızlık yapılmadığı sürece efendiliğini bozmamaktır. haksızlık yapıldığında dahil, efendiliğini bozmayacak şekilde hakkını aramaktır. kızlar konusunda da öyle. sağlam bir duruş. sevdiğini sahiplenen, anne babasına hürmet eden ama kendi kararlarını kendi alan bir erkeğin efendi duruşunu hayatta her daim kaybeden olarak adlandırmamak gerekir. serserliliği sözde delikanlılık, efendiliği korkaklık olarak tanımlamanın tamamen alakasız tanımlamalar olduğunu yaşadıkça anlayacaksınız. efendi olun azcık, kız gördü mü kişiliğinden ödün verenlerden, riyakardan olmayın.
Sıradan insanlara göre daha iyi seviştikleri, zengin seks fantezileri olduğu beklentisidir.
Yüz vermeyen sevgili merakım var. O daha samimi geliyor.
Kimseyi umursamayanin kendisini umursamasını arzu ettiğinden dendir. Adam kendi hayatıni geleceğini umursamıyor seni mi koruyacak.. gavavavabav
Yaşasın serseriler kahrolsun mülayimler .
sonunda gerçekler ( aldatılır, ilgi görmez, adam yerine konmaz vs ) ile yüzleşilince "kızçe" grubuna nerede hata yaptım seramonilerine dönen meraklardır. tövbeler edilir bir daha ki sefere serseri değil değer veren efendi erkeğe şans verileceği söylenir ama bu sözler yeminler bir sonraki kopuk lavuğa denk gelene kadar sürer.

(bkz: kısır döngü)
heyecan arar haliyle gençlik ateşi, hormanlar falan.
Efendi görünen adamların yaptıklarından sonra en azından içi dışı bir diyerek yapacağım tercihtir.
Ergenlik döneminde otoriteye karşı bir duruş ortaya çıkıyor. Bu dönemde (ortalama 12-15 yaş aralığı ) düşünmeyi muhakemeyi kontrol eden frontal lob gelişimini tamamlıyor. Yanı gençler neden asi oluyor çünkü artık anne babaları ne derse yapmak yerine " ulan benim de beynim var." Demeye başlıyor bu yaşta.
Kızlar güçlü erkeklerden hoşlanırlar . Serseri piç tayfası güçlü olmasa da , elini boka sürmek istemeyen akıllı erkekler sayesinde gövde gösterisinden galip çıkarlar .
Kızlar sonunda tabi ki hatalarını anlıyorlar ama yapacak bir şey yok tatlım . O serseriyle bir yaşa , bu da sana ders olsun.
Tam tersine sessiz, sakin insanlar merak uyandırıyor. Kapalı bir kutu gibi görüyorum. içindeki gizem de merakımı canlı tutuyor.
Arkadaşlar başlığa 10 sn bakmadan entry girmeyelim (wattpad) kızları yazıyor aslında ama biraz bakınca beliriyor. Yine bütün sırrı bozdum hehehe
Açıkçası bu düşünce lisede daha yaygın bence. Çünkü güç gibi görünür cool ve havalı umursamaz olmak. Bu düşüncenin üniversitede yıkılması daha muhtemeldir.
çoğunluk karıların piçliğindendir.
Ne bu lise muhabbetleri mk.
Merak değil de en azından adamın içi dışı bir hesabı vardır belli.

Çünkü bakıyorsun gayet efendi terbiyeli sessiz ne bileyim gerçekten sünepe dediğin kişiler bir anda cengaver kesiliyor tanıyamıyorsun.

Ha serseri olan iç dış bir zaten o adam değişmez, değişse bile ne kadar değişebilir?

Bir de o yönden bakın.