bere olabilir.
kitap seven biriyse tabiki kitap.
üstünde ismi yazılı bir kupa bardak.
Sevgilisi Deniz Sekiye yıldız almıştı .bence hem komik hem düşündürücü fıkra gibi.
Çikolatalı kutularla kandırmayın kızları bunlar artık sıradan oldu. Kızın kullanabileceği düzgün bir hediye alın kıyafet gibi.
Tabi maddi durumuna göre. Önemli olan düşünmek.
Zevkine guveniyorsan canta , joker bi hediye olsun dersen makyaj firca seti , surekli hatirlasin diyorsan guzel bir telefon kabi veya sık bir anahtarlik cüzdan falan , hem ucuza hem kolaya kapatiyim hemde klasik olsun cok ozel biri degil diyorsan kıyafet , manevi bi hediye olsun dersen zevkine uygun kitap-film serisi ,cok samimiyiz ne alsam sökmez diyosan bi kahve icin sonrada cikar 100 -200 hediye icin ne kadar butce ayirdiysan ver o ne alicagini bilir.
Bir buket papatya alın gerçek olmasınlar. Papatyaların her yaprağında "seviyorum" yazsın.
Peluş ayı. En sevdiğim.
kolye. evet klasiğim. bir kızı götürebilecek en iyi mekan deselerdi de muhallebici diyebilirdim büyük ihtimal.
takı ya da parfüm.
kol saati.
aranızda welder moody almak isteyen varsa ben bi kız tanıyorum.
kızlara alınacak hediyeler değil alınan hediyenin sunumudur konuşulması gereken. Hediye işinde en önemli şey sunumdur, en basit hediyeyi bile çok değerli kılabilir.
Seni iyi hatırlatacak herhangi birşey. Çünkü bu hediye kısmında bir kere sicarsan devamı olmuyor. Kolye küpe yalan abi.
instax mini. Çok şirin.
görsel

Olsaydı bundan alırdım. Sağlık ayaktan başlar. Usumesin sevdiğimin ayakları...
Molped . ne yararlı şeyler almak lazım peluş ayıyı napcak.
Edit : eksilemenizin sebebini sorabilirmiyim neyi yanlış bunun?
Edit 2 : bir tane babayiğit çıkmadı mesaj atan haydi bekliyorum
görsel
Kolye alındığında mutlu olmuyorum. Gümüşe para verilmesinden yana değilim. Ha kolye ikinizi temsil edicek bir ifade barındırıyorsa alınabilir. Bence ihtiyaçtan yola çıkılmalı. Ne almak istiyor neye ihtiyacı var gibi. Hiç bir şey bulamıyorsan özel bir şeyler yaz karala ver deftere, bastır fotoları yapıştır deftere. Bütçe bolsa güzel bir çanta alınabilir. Çanta aşktır.
Kızlara Hediye alınmaZ kızlara Hediye yapılır.

Bi öğrenemediniz.
kahvaltılık malzeme al . parka götür kahvaştı yaptır .
--spoiler--
ben hiç hediye almazdım . küçük şeylerle yetinirdik .
--spoiler--
işlemeli kaliteli bir ayna alın sana senden güzel bir hediye bulamadım anlamında.
(bkz: Yarak afedersin)
Çekiç tabi ki daha kolay kalbimizi kırmaları için arada kafamızı.
(bkz: at)
1 kilo çilek alın yeter. oh miss.
kızlar görünen şeylerden hoşlandığına göre güzel bir yün kazak olabilir bu mevsimde.

şunun gibi:

görsel
oyuncak ayı vs. olmasın da, ne olursa işte.