bugün

Görmezden gelirler ama akılları kalır.
Sanıldığının aksine, ilgilenmiyor taklidi yapıp görmezden geliyormuş gibi davranırlar. Göz ucundan gizlice kesmeyi de ihmal etmezler. Tipik kezo davranışları.
10 kilo et görmüş kedi gibi şaşkınlıklarını gizleyemezler. Gözleri açılır bu gerçeğe bir anda. Gerçektir ama bir taraftan da hayal gibidir. Kalpçikleri titrer. Şapşikleşirler.

Sonra koşa koşa eve giderler. Hemen aynanın karşısına geçip 'ay inşallah tipsiz günümde degilimdir, çocuga rezil olmadım inçallak' diyerek kendilerini incelerler.

Odalarında boy aynaları varsa mutlaka anlamsız birbiçimde ayak parmaklarının üzerinde yükselip şöyle hafiften popolarını aynaya dönüp bellerinideki 'etkileyici kavise' ve kalçalarına göz atarlar.

Ondan sonra da hoplaya zıplaya odalarindan çıkıp hayatın günlük rutinine geri dönerler.

Tuhaf ama böyle. Bence böyle yani. Böyle olmalı gibi geliyor. Saygılar.
Yanindaki arkadasina gösterirler. Baksana suna nasil bisey diye.

Eger çok hoslarina gittiyse bu yatakta nasildir acaba diye dusunmeye baslarlar akabinde meme uclari diklesir ve amlari nemlenir.
Amı sulanır.
icleri cız eder herhalde. Çünku onlarinda hakkı. Onlar da yakışıklı, sadık, romantik, değer veren bir erkek hayaliyle yanıp tutuşuyorlardır.

Dünyaya yakışikli yakışıklı güzel güzel bebekler getirmek istiyorlar.

O yüzden böyle mutsuzlar. Yok anam yok bulamıyorlar iste.
geçmiş zaman tabii. bir şey yapmama gerek kalmıyordu. onlar beni daha önce fark ediyordu.
Geçen kuzenimle markete su almaya gittik, kuzenim yakışıklıdır bu arada... Market sahibi kız buna kendi elindeki, içtiği suyu verdi amk.
Market sahibi diyorum, su almaya gitmişiz diyorum.

Kızlar itiraf edin siz de en az bizim kadar abazasınız, sadece biraz daha seçicisiniz.
- " şuna bak gııııız, hangi paçozun sevgilisi kim bilir " der yanındakine.
Ölü taklidi yaparlar.
kesişiyorlarsa uzaktan uzaktan, yakınlaşıp yakın arkadaşlarına Instagram kullanıcı adlarıyla seslenmelerini isterler. nice strategy.
abartı hareketler yaparlar, dokunmak isterler. anaç davranmaya çalışırlar. değişik bi sisteme sahipler hakikaten.
Ne yapmalarını bekliyorsunuz? Her erkeğin bir tutulmaması gerektiği gibi, her kızın da bir tutulmaması gerekiyor. Bazıları sadece beğenir, bazıları hiçbir şey düşünmeden bakar geçer, bazıları da aaağğğğğğ çoooğğğkk yağğğkıııışşşııkkllığğğ kankaağ der.
(bkz: orospuluk)
Kendini sevdirmeye çalışır net. Eğer kocasi-sevgilisi Brad Pitt se ayrı mesele