bugün

gercek anlamda kankaliginizin devam etmesini istiyorsaniz yapmayin yaparsiniz donur dolasir o iliski baska birseye donusur.
ben de olay daha çok şöyle gelişiyor..
(bkz: kız kankanın poposunu eline değdirmesi)
Hep erkekler yazmış ama...

Bir arkadaşımın poposu kylie jenner gibiydi.

Maşallah, Aşırı güzel duruyordu ve merak da ediyorum nasıl diye. Bir gün dedim ki kıza, bir dokunsam sorun olur mu, merak ediyorum.

Dokun dedi, elledim. Güzelmiş dedim, sağ ol dedi.
Sonra devam ettik kaldığımız yerden muhabbete.

Demem o ki, Popolara aşırı anlam yüklemeyin.
bugün elini veren.
O Kadar olay haline getirilecek birsey degildir. Kiz kankanizin poposu guzelse rahatsiz olmuyorsa elleyebilirsiniz tabi ki.
Benim kiz arkadasimin erkek kankasi da zaman zaman kiz arkadasimin poposunu elleyebilir. Buyutulecek bir konu degildir.
görsel
Bi zamanlar kaliteli troller de vardı bu sözlükte pü sizin yapıcağınız işe skym. Be amk evlatları göt ellemenin bi tık ilerisi göt sikmek o da kanka değil fuckbudy olur *mın feryatları tek elle entry girip durmayın bi salın sözlüğü.
bazen yanlışlıkla haftada 8-9 defa olandır. nasıl denk geliyor, nasıl oluyor hayret bir şey.
Alkolün su gibi aktığı bir gecede yanlışlıkla bana da kucak dansı yapmıştı. Ben de hiç üstünde durmadım.
haftada 8-9 defa ise bişey değil o ya elin çarpmıştır .
yaşamayan yoktur.
benim elimi haftada 8-9 kez popoluyor kız kankam. hiç kızmıyorum çünkü olur böyle sakarlıklar...
Bunu anana sorsana delikanlı.
Kız kankam oldugunda eger gayri ihtiyari poposuna dokunursam yazacagım başlık.

Ne biliyim ölçmedim ki hıammm.......
erk*kseniz eğer gay olduğunuzu da dile getirirseniz problem olmaz hatta uslu bi çocuk olabilirseniz 'askim gay o zaten yhaa' diye sevgilisine de iyi gösterilirsiniz. kızsanız zaten elbet ellersiniz kimin eli kimin cebinde belli olmuyo keyifli bi durum.
Arada yapılması vaciptir.
Yapıldı.

Kızın poposu kardashian gibiydi. Kıvamını Merak ettim, izin aldım, izin verdi, elledim.
Taş gibiydi maşallah.
ARADA kankalığını göstermek için yapılmalıdır.
kız zilli götü de büyüttün iyice he" dememeliyiz ve ellememeliyizdir, tövb.
Allah herkese Merve'nin arkadaşları gibi arkadaşlar nasip etsin inşallah.
Amin.
kankasının poposunu ellemeyen de yani ne bileyim.
başlığı kasabın açmayışına şaşırıyorum yanlış anlaşılmasın. kaliteli göte bende ellerim dayanamam.

görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar