bugün

entry'ler (78)

nafaka

yıl olmuş 2019, hala bir düzenleme getirilmemiş, türk medeni kanundaki ucube.

hayır, kadına sorsan eşitlik, hak, hukuktan veryansın ederler. tamam ok. hatta birçok konuda haklıdırlar da ama bu nafaka olayında gram haklılıkları yoktur. nafaka ödemek, evliliği bitirmenin cezası olarak erkeğe ödetilmesinden başka bir şey değildir. zira evlilik bir mağduriyet değil ise evliliği sonlandırmak da bir mağduriyet olmamalıdır.

boşanmak

ömür boyu nafaka ödeyeceğiniz birinden ne kadar boşanmış oluruz. en iyi boşanmak, nafakasız boşanmaktır. zira eski karınız kendisini başkasına düdükletirken, kendisine nafaka ödüyor olmanız çok üst düzey bir gavatlığa denktir.

karıyı boşadım mutluluğu

nafaka ödenmeden gerçekleşmişse, orgazm mutluluğuyla yarışabilecek mutluluktur.

facebookta okey oynarken sevgili bulmak

bir tık üstü için (bkz: facebookta okey oynarken fuckbuddy bulmak)

eğlenmek isteyen bekar yada evli sözlük kızları

başvuruları bir adet akciğer röntgen filmi ile yapıyorsunuz. nefes alıyorsanız her türlü eğleniriz.

kız kankanın poposunu ellemek

ben de olay daha çok şöyle gelişiyor..
(bkz: kız kankanın poposunu eline değdirmesi)

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

görsel

şaka lan şaka. bir tane am bulmuşunuz sonuna kadar keyfini çıkarın. amk köfthorları.

oral seks yapacak erkeklere tavsiyeler

demli çay tadına aşina olun.

gelecekteki sevgiliye not

oral seks yaptırmayı sevmiyorsan hiç başlamayalım cicim.

aşık olmak

ben bu adama/kadına oral seks bile yaparım diyebiliyorsanız kesin aşıksınız.

oral seks bir insanın karakterini verir

ibni mazdum efendiye göre şüphesiz bir hakikattir. bulunan yazıtların tefsirlerine göre; her kim ki oral seks esnasında inler ise ona derin zulümler bahşolunmuştur.

vedahi her kim oral seks esnasında çavuşu patlatır ise ona da cehennemin en dipsiz kuyuları hazrolunmuştur.

türkiye de zenci olmak

kadınların gözle tacizine mağruz kalmaktır. ırkçılık ve sikimsonik zenci esprilerine hiç değinmiyorum bile...

arkadaşlar merhaba ben zenciyim

sokakta yürürken, kızlar, sanki onları sikecekmişim gibi bana bakıyor. hayatınızda hiç mi zenci görmediğiniz amk? neden bana öyle bakıyorsunuz?

dünya dönerse ay iskender midir sorunsalı

dünya dönerse, adana kebaptır. ayı bilmiyorum ama adana dan eminim.

sexting yapıp ifşa olunca ağlamak

beraber ağlamak istediğim kızdır. aynı zamanda beraber sexting te yapabiliriz ben kimseyi ifşalamam.

adanalı kızlar

amk çok iğrenç sevişen bir tane adanalı sevgilim vardı. güzel de değildi anasını satıyım. bende ki de nasıl bir yokluk ki midem kaldırabilmiş.

erkekler devasa götleri mi severler

valla devasa göt de devasa meme de sevmiyoruz demek isterdim ama malasef öyle değil. daha geçen gün birvatandaş elektrik direğine halleniyordu. şu anki cinsel açlığımız bu seviyede.

bu arada dilana ve götüne selam. beni bulsun. swh.

askerlik bitimine 1 gün kala erken terhis çıkması

valla değil bir gün, bir saat erken çıksa sevinirim amk. askerliği çok seven varsa gitsin görsün ebesinin örekesini.

piç erkeklere bayılan biten kız

piç erkek olup kendisine her türlü piçliği yapmak istediğim kızdır. piç erkek seven qızlar eqlesin..

essy

beni bulmasını istediğim bacıdır.