bugün

Eşlerin kız cinsiyetli çocuğu. Her evlat allah'ın lütfudur fakat bu kız evlatların Sarışın olanları insanın ömrüne ömür katar. *
hasretle beklediğim bebeğim, canımın parçası, ruhumun diğer yarısıdır. görsel
kız evladın mı var, derdin var diye insanı deli eden sözlere sebebiyet verir. (bkz: sağlıklı olsun ne olursa olsun)
dramdır.
evlattır.

bana sunulmuş en büyük nimettir. hayatta ki en büyük başarım, devrimim, savaşma nedenim, büyütürken büyüdüğüm.

müsait bir yerde geberesice yazar beyanı için;
--spoiler--
dövülmesi gereken evlattır.
haslanmistavuk 235.7015.12.2015 13:25
--spoiler--
kız evlat yetiştirmek önemli bir husus. Ne mutlu kız evlatlarını iyi terbiyeyle yetiştirmiş ebeveynlere. Her ne kadar günümüz şartlarında zor olsa da imkansız değil.
Genelde anneler ister ama bende ters bir eğilim var galiba, ısrarla bir kızım olmasını istiyorum.

Kedilerde de ısrarla dişi kedi ararım zaten, hiç erkek kedi beslemedim.
Bu devirde büyütmesi çok zor, kuzeninden, öğretmeninden sokaktaki itten, ondan bundan koruyup kollayıp büyütüp okutacaksın okula göndersen geniş olacaksın göndermesen barbar, sevgilisini dinlesen gebeş dinlemesen anlayışsız olacaksın. Allah kolaylık versin. Ama en çok kız evlat sever anasınıda babasınıda.
Dünyanın en güzel duygusudur. Bir kız babası olarak kendimi çok şanslı hissediyor ve yaradana bana böylesine tarifsiz bir mutluluğu yaşattığı için şükrediyorum.
Sahip olmayı çok istediğim, ama evlendirmeyi düşününce şimdiden moralimi bozan mucize.
berekettir.kız çocuğu sahibi olmak ayrıcalıktır. bir kere kızlar şirindir.merhametlidir.ayrı bir sevimlilikleri vardır. oglan çocuğu evleninceye kadar kız çocuğu ölünceye kadar diye bir söz vardır.
insanın canından bir parçadır. Allah yokluğunu göstermesin.
Kiz erkek fark etmez, allah hepimize nasip etsin evlat sahibi olmayi. Hayirlisiyla.
Çok bilmiş, cilveli, afacan olursa tadından yenmez.
allah bana verseydi eğer, kimse değil bağırmak yan bile bakamazdı.

kılına dokunanı iki büklüm yapardım...
Sahip olunabilecek en güzel şey bence.
Başa beladır. Ilerde kötü yola düşme riski var.
güncel Önemli Başlıklar