bugün

Yazacak çok şey var da kalbimi çok yakıyor işte.
zaafım olan saç türü yalan yok. sarışın olsun diye fantezim yok ama kıvırcıklara dayanamam.
her gününe lanet ettiğim saç tipidir. keşke düz saçım olsaydı diye çok söylenirdim. kıvırcık saç sayesinde havam oldu eyvallah buna lafım yok, ama saçımı nereye tarasam diye düşünüyorum, her yerimden saç çıkıyor, çok zor, saçma sapan bir saç tipi.
Kadın kişilerinde çok hoş olan saçtır. Düşülür.
Erkekte severim. Dağınık kıvırcık saç çok çekici duruyor, Öyle de zaten.
Kıvırcık saçlı hatunlara hastayım acayip bir albenisi var.
Tek başına anlam ifade etmez. Kız güzel değildir ama kıvırcık saçlıdır mesela, o zaman da aa kıvırcık saç çok seviyorum diyor musunuz? demiyorsunuz. Güzel kıza ayrı bi güzellik katar işte hepsi bu.
Gece gece başlığı görmemle kalbimin ortasını karanlık bir şeyler kapladı.

Allah'ım neden böyle olması gerekiyordu yarabbim neden?
Allahın hediyesi gibi bir şey galiba. Bonus olmasa da hercaideki kızın saçının aynısı ve o kız saçlarını sigortalatmıştı. Moralim bozuk olunca bile aynaya bakınca oha omg bu saç benim mi diye mutlu oluyorum. Canım saçlarım buklesi kendine geldi düzeldi. Burdaki bir arkadaşın önerisiyle. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum buradan.
Kılı tüyü çok olan hede.
Giydikleri her kıyafette tutam tutam saç bırakırlar.
Hele bi de Kızılsa daha bi hoş olan saçtır.
Taraması çok zordur.
Çok nadir bulunur. Çokta sevilen bir saçtır. Kendimden bilirim.
bakımı düz saça göre daha zordur. duş alıp çıktım durumu olmaz. o saç mutlaka krem falan ister.
Kadına yakışan saç tipidir. Arkadaş nasıl bir beladır bu aklım içim akıyor kıvırcık saçlı kadınlara. Hastasıyım, yoldan çevirip sarılasım geliyor.
sahip olduğum saç tipidir. düz olmasını çok isterdim.
dalgalıyım keşke kıvırcık olsaydım ya.
Mesela ombre yaptıramazsın bu saça. Yaptırırsın da yani kıvırcıkken hiç bir anlamı yok, saçın yanması ve eskisi gibi kıvırcık olmaması da cabası. Bu kıvırcıklar hep sevimlidir, dişil olamaz hep bi minnoşluk kahretsin. Her gün duş ister bu saç, zor bir parça.

Dertlendim gece gece.
güzel göt yanında otomatik olarak mı dağıtıyorlardı istisnasız hepsinin yusyuvarlak avuçlamalık götleri oluyor.
bazı kızlara çok yakışır gerçekten. hele bir de gözlüklüyse.
Kuşkusuz bilmem kaç yıl öncesine kadar bir tür sahip olduğum saçtı. Şimdi kıvırcık kelim. Evet.
Büyük konuşmamak gerekir.

Lise ve üniversite dönemimde kıvırcık saçlılar kadar itici gelen bir insan tipi olamaz derdim. bir marulla evliyim şu an. O yüzden büyük konuşmayın. Yada konuşun. Seviyorsanız kıvırcık marul da olur, brokoli de.