bugün

14 bin yıl önce battığı öne sürülen kıta .
(bkz: atlantis)
(bkz: kayıp kıta mu)
kıta mu yakınlarda araştırdığım olası kıtadır.
büyük okyanusta atlantisin altında bulunduğu rivayet edilen mu'nun avustralya dan çok büyük olduğu da söylenir.

atatürk tarih kurumunu kurduktan sonra mayatepek'i görevlendirip araştırmaya yollamıştır.
mayatepek'in 3 cilt kitabı atatürke ulaşmıştır. içindeki bilgiler mayalarla türklerin ortak özelliklerinden bahsetmektedir. çok fazla kelime benzerliği örneklerle gösterilmiştir.din dil kültürel olarak benzerlik üzerine yazıldığı bilinir. dolayısıyla mayalar ve türklerin aynı ırktan gelme ihtimali düşünülür. hatta kızılderililerin türk olma ihtimalini söyleyenler buna dayandırabilir. atatürk'ün amacı da budur zaten. tarih kurumunu kurarak türklerin tüm tarihini araştırmak bulmaktır. her ihtimali göz önünde bulundurması saçma gelmesin. mu'ya inanmışmıdır inanmamışmıdır bilemem.

dünya kıtalarına dağılımın bu kıtadan olduğu da söylenir. çevredeki tabletlerde kıtamız battı yazıları çözülmüştür.daha sonra kurulan türk imparatorluğundan bahseder. çinden avrupanın içine kadar uzanır. buna dayanarakta dünyanın türk soyundan geldiği söylenir.(ben demiyorum yabancı araştırmacı demiş birde ccc'ler diyor.)

bu 3 cilt kitabın şu an sadece 2 cildi elimizde bulunuyor ve malesef ki devlet sanki götüne sokmaya ayırmışçasına arşivlerde saklıyor. amk yapcakları işin çıkarsalarda okunsa ama yok saklayın hepsini.ermeni soykırım iddialarını bile yalanlamak için arşiv çıkaramıyorlar. neymiş gizliymiş.*

her neyse; bazı metafizik araştırmacılarına göre ise mu kıtası aslında marmara denizinin olduğu yerdir. büyük okyanusta trans halinde iken çizilen mu kıta haritası nerdeyse birebir marmara denizinin puzzle ı. mu dünyanın merkezidir ve bunu saklamak için büyük okyanusta çizilmiştir diyor. insanın gözünün açıldığı altın çağ vakti insan bunu farkedecek sır bilinmeyen kalmayacak dün manevi sırra vakıf olacak insanlar diyerekte devam ediyor.
ben anlatamam tabi tam daha bir çok şeye bağlıyor bunu kanıt delil koyuyor. istediğinize inanın. merak ediyorsanız da araştırın.

benden bu kadar.