bugün

Metro turizm'in ırk versiyonu. Herkes şikayetçi ama kimse kürtler bağımsız olsunlar ülkeden tehcir edilsinler demiyor.
oda insan türk de insan rum da insan. ama burda kürt başlığının altına 2 gram beyni olduğunu belli eden entry ler yazanların türü cinsi familyası ne araştırmak lazım.
pkk'lı olmayanları adamdır.
ırkçı türkten kat kat üstündür. tabi ırkçı kürt değilse.
http://www.youtube.com/watch?v=qQgVgb-XLho
Hepsinin olmasa bile çoğunluk (bkz: Abdullah Öcalan) ı lider olarak görmektedir. Komşu ülkelerin yoğun asimilasyonuna maruz kalan Kürtler 1900dan beri varlık yokluk mücadelesi vermektedirler. Türkiyede hayli yol alan Kürtler kart, kurtlardan saygı duyulan bir halk seviyesine gelmişlerdir. Bu yüzyıl onların yüzyılı olacaktır.
bunlara pkk lı diyosunuz, adamlar sizin bu hal ve hareketleriniz yüzünden isyan ediyor zaten, anlamsızca aşağılıyorsunuz amk çok hızlı ürüyorlar bunlardan kurtuluşunuz yok, sanal alemde söverek rahatlayamazsınız, adamları kazanmaya bakın bence.
tesla'Nın hesaba katamadığı alternatif akımın amına koyan kardeşlerimiz.
bir halk. içimde kalmış bir ukteydi kürtler. yazdım kurtuldum.
islam dünyasının yetim çocuklarıdır.
ADEMOĞLU.
insan...
aşiretten öte devlet olmayı beceremeyen millet.
(img:#736293)
dünya üzerinde varolan bir ırk. nüfus olarak en fazla ırak'ın kuzeyi, iran ve suriye'nin bir kısmı, türkiye'nin doğu ve güneydoğusunda en fazladır. almanya, belçika, fransa gibi ülkelerde de çalışmak için giden kürt sayısı fazladır.
amına kodugumun türkçü fanboyları sizi. i$iniz gücünüz ırkçılık. orospu çocukları.

not: tahrik.
orospu ruhlu insanların ağzına sakız olmuş ırktır.
Kimisi pkk yandaşı olsada kimisi türkten daha adam olabiliyor.
işine gelene sakso çeken topluluk.

mesela;
+zamanında rusya'ya.
+peşinden ingiltere'ye
+ardından yunanistan'a

bu yukardaki 3'ü sadece cumhuriyetin ilk yıllarındaki döneklikleridir. bilinmeyen(bilinmediği sandıkları) onlarcası vardır bunların hainliğinin.
insanları zorunlu olarak içinde bulundukları ırklara göre gruplandırmak saçmalıktır. kürtler bencildir, kürtler şöyledir diyemeyiz. bir kürtün bencil olması kürtlerin bencil olmasını gerektirmez.
Farsça biliyorum. Bir de kürtlerle büyüdüm. Bu yüzden dillerini çok kolaylıkla anlıyorum. Bir üstümdeki entry gibi.
söylesem tesiri yok sussam gönlüm razı değil. atasozumuz ne de güzel söylemiş; "kurtten evliya sokma avluya".
bir topluluğa verilen isimdir.
insanlarının kürt faşizmi yaptığı ve karşılık gördüğü anda karşısındakini faşistlikle suçlayan ve bunlardan yüzü dahi kızarmayan homo safienlerin bulunduğu halk. Hepsi öldürülmeli.
(bkz: islamda kavmiyetçilik yoktur)
petrol kaynayan topraklarda tam bağımsız (!) bir devlet (pardon dövlet) kurabileceğini zanneden ahmaklardan oluşan ırk.

siz siz olun kaçak elektrik kullandığınız, lahmacun salonu işlettiğiniz, apaçi apaçi takıldığınız günlerin ve tabii ki de cumhurbabanız erdoğan'ın kıymetini bilin. bugünleri bile mumla arayacaksınız tam bağımsız (!) devletinize kavuştuktan sonra.