bugün

Birde murat tekin var hava harp okulu 4.sınıf öğrencisi! Elinde bıçaklar ve palalarla köprüye dalan bir grup vahşi tarafından katledilen!

Kendine savunma bakanı diyen ve genelkurmay başkanlığı yapan harbiyeli birinin adını adlarını dahi zikredip

"bu çocuklar başta ben olmak süretiyle diğer amirlerinin sorumluluğunda olan öğrencilerdi onları koruyamadık hata bizim bizleri affedin"

diyemeyen!

Siyasete başkan vasıtasıyla balıklama atlayıp ayarı yedikten sonra kukuman kuşu gibi yerine çakılıp düşünmesi gereken sensin harbiyeli paşa!

Darbeye cüret eden tüm kadroları makamlarına atayan burnunun dibindeki koruma subayının yaverinin fetö mensubu olduğunu anlamayan veya anlamamazlıktan gelen sensin sen hesap vermelisin! Bu harbiyeli öğrenciler ve zorunlu askerlik görevini yerine getirenlerden çok daha fazla sorumlusun yaşananlardan!

Hesap verebilecek misiniz? Hadi yargıyı adaleti geçelim payandası ve savunma bakanı olduğunuz akp iktidarının muhafazakar ve dindar olduğunu varsayıyorum inandığınız dinde olduğu gibi hesap verebilecek misiniz?

Vicdanınız rahat mı?

Kendi karargahında esir düşen bir general olarak utanma duygusundan nasıl münezzeh kalabiliyorsunuz? istifa edip pılı pırtı toplayıp bir sahil kasabasında resim çizebilir veya sabah akşam viskinin dibine vurup eğlenebilirdiniz. Daha erdemli olurdu muhtemelen. Siz bunun yerine zikzak çizerek gezmeyi yakıştırdınız kendinize.

Elinizde 17-20 yaş arası çocukların kanı var.

görsel
Linç edildiği ile kalmıştır... Şimdi sorsan herkes asker için ağlar şehitlerimiz gazilerimiz falan fıstık! Ancak ülkeyi yıllardır yönetenler büyük bir işe imza attı vatandaş ile askeri birbirine düşman etmeyi başardı!

itin biri az önce bir başlıkta diyor ki "o askerler darbe yapsaydı anan cariye olacaktı" bu köpeklerin kafası böyle çalışıyor!

Teskeresine 24 gün kalmış kantinde görevli onbaşı rütbesi bile olmayan bir anadolu evladının linç edilmesinden duydukları haz tarif edilemez. Konu üzerine mantıklı açıklamalar yapsanız dahi Bu gariban çocuğun darbe planlayicisi olduğunu iddia edebilecek kadar kansızlaşabilirler. Zira bunlar çok küfrettikleri yahudiden ermeniden rumdan dahi aşağı ve bayağı bir karaktere sahiptir.

Puşt olmak işte böyle birşey!
bunlar köprüde elinde sadece bayrak olanlara ateş eden askerler değil mi?
isyanı bastırmaya gidiyorlarmış ve haberleri yokmuş.
isyan edenler ellerinde bayrak dillerinde tekbir olanlar mı?
yoksa o köprüde ölenlerin anne babaları yokmu? onlar mitoz bölünmeylemi çoğaldılar.
Dezenformasyon yapan kimse şerefsiz kancık orospu evladıdır!

Ancak himayesine aldığı çocuğun cesedini "leş" sıfatıyla ailesine teslim eden kimlerse allah bunun hesabını hem onlardan hem bunu destekleyen susan herkesden sorsun!
Bak eksileyen karaktersiz eksile!

O yukarıdaki gencecik çocuk fetö mensubu terörist fakat bu aşağıdaki şahıs senin ve yandaşların alkislarina mazhar olan vatansever!

Mide bulandırıyorsunuz!

görsel
4 yıl öncesine kadar fetullah gülen'e laf söyleyenleri linç etmeye, boğazını kesmeye hazır cübbeli sarıklı orospu evlatlarından hakkinı bu dünyada alması istenen acilı insan.
Tabi tek hikaye bu kantinci erin hikayesi değildi!

Murat tekin 21 yaşındaydı... harp okulu 4.sınıf öğrencisiydi. Parçaladılar cesedini!

görsel

Ailesi yalova da kampta olduğunu sanıyordu! Devletin himayesinde yani. Fakat devletin başındaki şahısların görevlendirdiği bir "komutan" onu ve arkadaşlarını alıp boğaz köprüsüne götürdü. Ne olduğundan haberleri bile yoktu.

Vahşi bir grup barbar tarafından linç edildi!

--spoiler--

Anne Tekin, ağabeyi ve eşi Sedat Tekin’in oğlunu nasıl teşhis ettiğini anlattı: “Orada oğlumun cansız bedenini görmüşler ama tanıyamamışlar. Eşim saçını benzetmiş sadece. Ağabeyime, ‘Murat kaygılandığında, başparmağının ortasını kemiriyordu, oyuk kalmıştı. Parmağına bakın’ dedim. Öyle teşhis ettiler. Tırnağını yememesini söylerdim. O da ‘Belki şehit gelirim, oradan tanırsın beni’ derdi. Öyle de oldu.”

Baba Sedat Tekin’se “Ayrıca yüzünde üç ben vardı. Oradan çıkardım o olduğunu. Sonra saçları, ayakları tanıdık gelmeye başladı. Dayanılacak gibi değildi. Kesici aletlerle, sopalarla parça parça edilmiş çocuğum” diye konuştu.

Daha sonra oğullarıyla birlikte izmir’e dönen aile, Müslüman olduklarını, ancak camiden oğulları için sela bile verilmediğini ifade etti.
--spoiler--
kimsenin haberini yapmaya bir ekrana çıkartıp dinlemeye tenezzül etmediği baba.

onun yerine yıllarca gazete köşelerinde ve ekranlarda deli gibi "hocaefendiye saygı duymak zorundasınız" diyen rasim ozan kütahyalı çıkıyor ekranlara. fenerbahçe bu dick i tutsun sigdursun kalsın diyor ve onbinlerce insan bunu izleyip gülebiliyor. yüzüne tükürülmesi utanç duyulması gereken bir adam herşeyi unutmuş tüm söylediklerini ve yaptıklarını zekeriya öz ün heykeli dikilsin diyen adam gayet rahat ama bu kantinci asker linç edilmiş bir vaziyette toprağın altında.

işte bu ülke bu yüzden uzatmaları oynuyor. mağlubiyeti garanti!
fetö ile akp arasındaki iktidar kavgasına kurban gitmiş erin babasıdır. allah sabır ve metanet versin.

bizim için ömer halisdemir neyse bu asker de odur. ikisi de şehittir.
bir abdullah gül vecizesiyle konuyu özetleyecek olursak "filmi çok beğendik, oyuncular da harika oynamışlar."
ne olacak yine evlat acısıyla yandık Arkadaşlar.
Kafası kesilen asker bile değil... Ne acı değil mi? Askeri lise öğrencisi!

Sanırım o çocuğu da general zannetti cahiller!
Linç görüntülerini izledikten sonra günlerce kendime gelemedim. ablam üzüntüden hasta oldu. Biz sadece olayı ekrandan izlemiş yabancılarız.
Bu babanın acısını hayal bile edemem.
Tek umudum ilerde benzer acıların yaşanmaması.
AMa başımızdaki sözde kandırılmışlar dururken bunun gerçekleşmesi çok zor gözüküyor.
Kimsenin haberini yapmaya bir ekrana çıkartıp dinlemeye tenezzül etmediği baba.

Onun yerine yıllarca gazete köşelerinde ve ekranlarda deli gibi "hocaefendiye saygı duymak zorundasınız" diyen rasim ozan kütahyalı çıkıyor ekranlara. Fenerbahçe bu dick i tutsun sigdursun kalsın diyor ve onbinlerce insan bunu izleyip gülebiliyor. Yüzüne tükürülmesi utanç duyulması gereken bir adam herşeyi unutmuş tüm söylediklerini ve yaptıklarını zekeriya öz ün heykeli dikilsin diyen adam gayet rahat ama bu kantinci asker linç edilmiş bir vaziyette toprağın altında.

Işte bu ülke bu yüzden uzatmaları oynuyor. Mağlubiyeti garanti!
Yıllarca ekranlardan "fethullah hocaefendiye saygı duymak zorundasınız" diyen rasim ozan kütahyalı "masum".... Başbakan yardımcılığı yapan ve birçok konuşmasında "hocaefendi hocaefendi" diyen bülent arınç "masum"...

Fetö her yerde kadrolaşırken "dikkat edin" diyenler "dindarlara alerjisi olan ateist"... Devlete sızıyorlar diyenlere "kargalar bile güler" diyenler "direniş kahramanı"...

Ama bu çocuk bu asker "vatan haini"...

Babası suç duyurusundan bulunmuş. Desteklenmeli sonuna kadar hemde.

http://www.sozcu.com.tr/2...urusunda-bulundu-1340068/
er zaten asker demek.. kafalara gel..

temel olmadan elestirmek iste buna deniyor. daha konusmayi bilmeyen tipler elestiri yapmasin. once turkce ogrenin.
Eğer bu çocuğa hain muamelesi yapılacalsa bu memleket komple haindir. Şu durumda kim çocuğunu askere göndermek ister madem devlet kendi içinde güvenliği sağlamaktan yoksun! Koskoca genelkurmay başkanı kuvvet komutanı olanlar dahi kendini karargahını korumaktan acizken bu çocukları kim koruyacak?

Yahu tsk nın başındaki adamsın az cesaretli ve dik durda bu çocuklar için bir yazı yaz sahip çık bu kadar korkma ne olacak darbeci mi diyecekler sanada!

Beni bile derdest eden darbeciler eratımıza neler yapmıştır desene!
Haklısın çocuğun öldü. Acını anlayamayız bile.

Ama her çocuğum öldü bana devlet yardım etsin, bana bakan oydu, ben mahçup insanım devlet büyüklerim yardım etsin demekte biraz,,, neyse...
allah sabır ve kolaylık versin babasıdır. garibanlık zor şey .
Acısını paylaştığım babadır.

Bazı Linç görüntülerini ağlayarak izledim.

Orada fırsat bu fırsat içlerindeki psikopatlığı dışavuran Linççi pislikler cezalandırılmalıdır.
görsel
Ayıptır lan ateş ettiğini nereden biliyorsunuz? Hangi er komutanın emrine uymamış! Astsubay ile eri bir mi tutuyorsunuz? Ayip ulan size...

Köprünün üzerinde ki keskin nişancı üsteğmen halka en çok zarar veren fetöcü. O zaman araştırılsın bakalım bu erin silahından mermi ateşlenmiş mi?

Yahu ben 11 yıl önce acemi birligimi foça da usta birligimi batman da yaptım. 15 ay askerdim. 21 martta bir toplumsal olayda bizi sokaklara çıkardılar bana bu emri veren yüzbaşı lan ben ne diyecektim adama "gomtanım ben bu göreve çıkmak istemiyorum" mu diyecektim? Al diyecektim... Sende diyemezsin yani.

insafsız olmayın. insan olun... Zahmet olmazsa lütfen. Darbeciden fetö den farkınız olsun.
yazık ama köprüde onlarca vatandaşa ateş açıldı ve çoğu vatandaş orada hayatını kaybetti. kendi halkına sıkan ordu mu var lan? (Sözde) komutanının emirlerini dinlemeyen de erler vardı. onlara helal olsun.
bu çocuğa böyle bir ölümü reva gören caniler ve böyle bir kalkışmaya dahil edip ölüme götürenler gereken cezayı almalıdır.

-oradaki adam kimin er kimin rütbeli olduğunu algılayacak durumda mıydı?
-oradaki insanlar saatlerce kurşunlandı, bir sürü ölü taşıdılar, gözlerinin dönmesi normal.

diyecek olanlar da siktirsin gitsin.

bir kriz durumunda önüne geleni boğazlayacak kadar pislik ve gözü dönmüş hayvanlar sokağa çıkmasın arkadaşım.

çıkıyor ve bu boku yiyorsa da hesabını versin.

bu çocuğu oraya götüren orospu çocuğu darbecilere de sembolik olarak +1 müebbet verilmeli bu çocuğun ölümüne sebep oldukları için.

mutlaka 15 temmuz şehitleri arasında değerlendirilmesi gerekiyor. ailesine bu minvalde muamele yapılmalı ve yardımlardan faydalanmaları sağlanmalı.
"Ben oğlumu devlete teslim ettim. Bana ölüsü geldi, iki oğlum daha var. Bu vatan için onları da vermeye hazırım. Devlet yetkililerinden mağduriyetimizin giderilmesi için yardım bekliyoruz"

Evet devlete teslim etti oğlunu bu baba. O çocukta devlete teslim oldu. Askerden kaçmadı 18 bin verip altında arabayla caddelerde tur atmadı. Ama üst düzey fetocunun akp linin zengin bazı mhp linin chp linin çocuğu teslim olmadı devlete. Bankalara teslim oldu onlar baba paralarıyla beraber.

Onların evladı evlat bu adamın evladı ne ulan!

Bu çocuğun tek suçu emrinde oldugu komutanın kötü niyetli bir adam olması mı?

Burada atıp tutanlara soruyorum bu çocuğun yerinde olsalardı ne yapabileceklerdi? Cevap vereyim ayni şekilde o kamuflajı giyecek hücum yeleğini sırtına geçirip eline silahını alarak sike sike o landa veya unimog a binecek o köprüde bölük komutanı in dediğinde inecek ve orada olacaklara engel olamayacak o sikik köprüde mahsur kalacaktı belki bu çocuk gibi ölecekti işte o zaman emin olsun birileri yine onun masum olduğunu söyleyecekti. iyi ve kötüyü ayırt edecek birileri mutlaka olacaktı.

Ne demişti baba "ben oğlumu devlete teslim ettim"... Devlet kandırıldık diyor değil mi? Eğer bu çocuk suçluysa şehit sayılmıyorsa devlette suçludur asıl suç onundur. Bunları bu olayları engelleyemediği için.

Bu çocuğa ve aileye sahip çıkmak hepimizin görevi. En başta devletin başındakiler.