bugün

arapların koruyucusu büyük arap devlet adamı recep efendi tarafından eleştirilere maruz kalmış türk faşistleridir.
köpeklerine arap ismini vererek alenen ırkçılık yapmaktadırlar...
http://www.hurriyet.com.t...ndem/15035974.asp?gid=373

vay anasını sayın seyirciler.
bu arap sevgisi nedir?
çözen varsa beri gelsin...

bir köpeğim var adı "rexx" lakin bu dakikadan itibaren ismini "tayyip" olarak değiştirdim...

(bkz: yeter rte arap yalakalığını bırak şehitlere bak)

yazarın özel notu;
köpeğine "tayyip" ismini koymak eyleminde hiçbir zümre ya da şahısa hakaret etme gibi bir gayem bulunmamaktadır. "tayyip" çok sevdiğim bir özel isimdir bu nedenle çok sevdiğim köpeğime bu ismi yakıştırmışımdır. ismi "tayyip" olanlar köpeklerine pekala "protest" ismi koyabilirler. ne "protest" sıfatı benim tekelimdedir, ne de "tayyip" ismi başkalarının...bu polemik meselesi yapılmamalıdır...
Faşistlikle alakası yoktur, eskiden beri siyah olan köpekleri köylüler "Arap" olarak çağırır, amaç Arap'ı köpek yerine koymak değil köpeğin siyah olduğunu belirtmektir.
benim o. bugünden itibaren zeytin olan köpeğimin adını arap olarak değiştirdim.
(bkz: arapları sevmiyoruz hatta nefret ediyoruz)
iki tane daha it alacam. onlara da yeni adlar düşündüm bile buraya yazmayalım.
(bkz: sözlükteki faşistler)
aynı zamanda birbirlerine dürzü, çingene, ermeni dölü diye küfür eden faşist hayvanlardır.
(bkz: köpekleri türk diye çağıran araplar)

(arap denmesinin nedeni kara olması mı?)
ergenekon tezgahlamış milleti alıştırmıştır . şimdi köpeğine bobi ismi takanlarda kesin dallas ı aşağılamıştır.

köpeğine kontes ismini takanlarda avrupa monarşisini aşağılamışlardır.

bu akp ninakp ci olmayan insanların nefes almasına nasıl katlandığını anlamak mümkün değildir. o bile zorlarına gidiyordur.
aslında günlük hayatta kullandığı amcasının teyzesinin isimlerinin arap isimlerini oldugunun farkına varamamış insan.
(bkz: ayşe)
(bkz: fatma)
(bkz: muhammed)
(bkz: mehmed)

vsvsvs...
bunu bile türk milletini kötülemek için kullandığına göre, rte türkiye'nin başbakanı olmadığı kanıtlamıştır.
başbakanın yanlış anladığı meseledir. özellikle 80 ihtilalinden sonra köpeklerimizi "arap arap arap" diye değil "para para para" diye çağırıyoruz, o arap diye anlıyor. ayrıca evcil hayvanıma vereceğim ismi sana mı soracaktım çop çop tiki.
(bkz: çocuklarına arap isimleri veren islamcılar)

(bkz: köpeklerine yahudi isimleri veren anti semitistler)
(bkz: anti semitistlere köpek ismi veren siyonistler)
(bkz: siyonistlere her daim söven islamcılar)

(bkz: ne lan bu)
faşistlikle alakası yoktur. hani asıl olan hep , niyet derler ya burda da konunun özü odur.
böyle saçma sapan şeyleri ortaya atıp , insanlar arasındaki ilişkiyi bulandırmak faşistlik kadar adicedir.
12 eylül öncesinde köpeklerin üzerine türkeş yazıp çocuklara taşlatan sözde solcu arkadaşlar geldi aklıma.
-arap gel oğlum buraya!
+ırkçılık yapma lan.
-ne ırkçılığı aq ne saçmalıyon sen
+faşistsin olm köpeğe arap mı denir
-saçmalama salak renginden dolayı öyle dedik
+başbakan dedi lan benim bi suçum yok
-normal olm,böyle göte böyle başbakan!
-tut oğlum saddam.
-olmadı böyle ırkçı olunmaz
-e neden be?
-saddam arap sayılmaz ,amerikan işgalini destekleyenler ilk yılda bir milyon ölünün arap olmadığına hatta müslüman olmadığına karar verdi .
-o nasıl oldu ya?
- e oldu işte ırkçı olmak istiyorsan gündemden isim seç naçizane ...
faşistlikten bir haber olan bünye deyimidir. boncuğumun adını arap olarak değiştiremem. bembeyazdır kendisi. faşistlikse bende faşistim. boncuğun yeni adı tayyip olmuştur.
yok daha neler yazık lan hayvana. hakarettir asilliğine. ama kanalizasyondaki lağım fareleri için uygun isimdir.
aslı köpeklerine arap adını verenler gördük olan saçma söylemdir.

(bkz: sayın başkanımız yüce zat tayyip (!))
ingilizin köpeği olup, kardeşini kesen arapların söylemidir.
arabistanlı lawrence nin türk askerleri altınları midelerine sakladı sözü üzerine, şehit ettikleri türk askerlerinin karınlarını deşecek kadar köpekleşmiş insanlara hakkını vermektir yapılan.
köpeklerine en büyük hakareti eden türk faşistleridir.köpek gibi iyi bir dosta hainliği çağrıştıran "arap" adı verilmesini ben kabul etmem arkadaş!
yazar burada o kadar faşist ve siyonist düşüncelidir ki, farkındaysanız başbakanın sözünü eleştirmemiş, ona anti tez sunmamış sadece başbakana hakaret etmek amacıyla başlığı açmıştır.

tanım: arapların zoruna gidebilecek iş yapmış faşistlerdir.
(bkz: arapların türkleri sevmemesi)

edit: test edilmiş ve onaylanmıştır.
(bkz: türk usulü mastürbasyon)

hastalıklı felsefeleriyle uyum içinde bir hareket yapan, kendilerince çok matah bir iş yapan, ama pek sık yaptıkları gibi genelleme yapma hatasına düşen ve milletler arasında nefreti kışkırtıp körükleyen faşistlerdir.
arap götü yalayanları son derece irite eden faşistlerin davranışıdır.
uzat arabım büllüğünüde öpsün büyüklerimiz.
(bkz: arap yağı bol bulunca kıçına sürermiş)
bizi bu atasözleri mahvetti.
hakkaten faşisttir bunlar. bir köpeğe sırf renginden dolayı arap demek ile bazı köpeklere coni demek aslında aynı mantık ama. anlayana.