bugün

o şahs-ı muhterem ile etraftaki esnafın alay ettiğini görüyor gibiyim. ya da yanlış düşünüyorumdur. amaçları sadece onu mutlu etmek ya da mutlu olduğunu görmektir inş.
trabzon'da reklam amacıyla kullanılan garip bir vatandaştır kendileri. sanırım videolarına bir ben gülmüyorum.
videoya çekenlerin, dalga geçmediği şahıs.

ulan herkesi kendiniz gibi sanmayın. o adamlar köksal için ne fedakarlıklar yaptılar.
son dönemlerin en abuk gündemi bu adam olsa gerek. maksat, mana nedir anlamış değilim.
insan, videoya çekip maskara etmek için mi yardım eder yoksa cidden o insana rahat bir hayat yaşatmak için mi yardım eder ? elbette köksal bey bu durumdan rahatsız değildir, zaten rahatsız olma gibi bir lüksü yok adamın. çok seviyorlarsa videoya çekip tüm insanlığa başkalarının onunla münakaşalarını, alaylarını, el kol hareketlerini göstermezler. hayır ya anlamıyorum o adamın suçu neyde videolara kaydedilip dalga geçiliyor ? bir çok kişi " haha hihi " gülüyor bakıp. böyle bir şey kimin başına gelse istemez emin olun. umarım o adam rahat bırakılır da, daha iyi yaşaması için gönüllü yardımcı olmak isteyen insanlar el atarlar. videolara da çekmezler !

düzeltme: yazım hatası.
Birkaç trabzonlu p*çin dalga geçmek, üzerinden eğlenmek için çektiği videolar ile tanınan akli dengesi yerinde olmayan bir kişi ve hatta bu insan müsveddeleri bu kişi üzerinden bu videolar ile para dahi kazanıyorlardır. Klasik trabzonlu kibiri ve büyüksünmesine sahip olduğu için iki laf ile gaza gelen kendini mafya babası sanan bu kişi farkında olmadan ülkemizde bu meczup haline bakmaksızın kendine gülen milyonlarca kişinin maskarası olmuş durumda. Zaten bu videoları çekenlerin mekanının trabzon çömlekçi rus fuhuş üssü olması kaliteleri hakkında kesin bir bilgi vermektedir.

Allah ıslah etsin çekeni de videoları izleyip güleni de.
Hobbit ırkının son mensubu.
sahip çıkmak ile dalga geçmek arasında ince bir çizgi var. belki yerelken sahip çıkılıyordu sevilip eğleniyordu ama artık sahip çıkma yok tamamen bir hastalık eğlence için kullanılıyor.
Bazılarının kendini tanıtmak için aracı olarak kullandığı zavallı bir insan. Yazık adamı kızdıra kızdıra sinir hastası yaptılar.
görsel
hakkında asılsız iddaalar ve yorumlar yapılmış karadenizin hırçın ve saf uşağı..
biri dalga geçiyorlar üzerinden prim yapıyor demiş,biri muallakta kalmış çözememiş ne yaptıklarını?
komedimisiniz siz kardeşim,bir kere bölge halkını,adı geçen yaşanılan çevre ve insanlardan bihaber olduğunuz kesin.
çoğunluk esnaf ve bütün gün gerek gırgır şamatayla işlerini ihmal etmeden didinen ve birbirini seven bir esnaf görüyorum ben.
köksal babayı en başından beri takip eden biri olarak şunu söyleyeyim,bu öyle "ilk ben vardım burada" cinsinden değil cidden ilk videolarından itibaren takipteyim köksal babanın öne çıkışıda halihazırda böyle olması değilde ne?
sizce tanınmasaydı bu kadar sevgi ve saygı duyulacak bir adam olacakmıydı?
veya aynı şekilde ilgilenilmeseydi,piskolojisi ne hale gelicekti,baba vizyonunda olabilecekmiydi,yoksa ucube diye mi adlandırılacaktı?
gerçekçi olalım,köksal babada çevreside bu durumdan yakınmıyor,etle tırnak oldukları aşikar,kılına zarar gelse canını
verecek yüzlerce seveni var?
köksalı köksal baba yapan sadece cesareti değil aslında,aynı zamanda çocuk saflığıda insan hem bu kadar saf,hemde bu kadar cengaver bir yürek bu sevimli bedende nasıl buluşur diye şaşırıyor ve hayran oluyor,cahil cesaret değil bu saf cesareti ve asla dönmeyecek bir iradeye sahip insanlar buna hayran kalıyor,bir amacı yok,çevresine olan güveni ona bu cesareti aşılamıyor,kalbinden geliyor cesaretide saf öfkeside,bize bu öfke ve cesaret komik geliyor belki ama onun gözünden bakar isek dünyada ki taşak rezervinin %90'ı köksal babada buda aşikar,kendisine yapılan karşılıksız iyilikler ise takdir edilesi,anasına babasına bakması zor gelen tipler,en yakınına,kendi işine bile yakınan tipler,bu insanlardan ibret alması gerekiyor bence.
seviliyorsun baba nice yıllara beraber inşallah.
yaptığı şey Maskotluktur. bizim Kültürümüzde olmasada yabanci kulturlerde yaygindir. cüce insanlar genelde Maskot olurlar. Dünya genelinde. onlar için büyük bir şeydir. maskot olmak ezilmek dalga gecilmek değildir. herkes cem yilmaza gülüyor ama dalga mi geçiyor. bu da böyle bir şeydir.
(bkz: Genetik rahatsızlığı olan vatandaş)
Yeni yeni internetten gördüğüm,her paylaşımı binlerce kişi tarafından beğenilen trabzonun maskotu adam..
Youtubede baya videosu var..
Trabzon insanın bu adamla ciddi ciddi dalga geçtiğini düşünürken, gerçekten şehir olarak içinde merhamet barındırdığını düşünmeye başladım. Evet; köksalı el üstünde tutuyorlar, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
trabzon'un maskotu değildir.

trabzon'da insanların sevdiği beraber eğlendiği bir abidir.

maskot ne amk.

yeni görmeme rağmen böyle insanları dışlamak yerine bu insanlar ile beraber eğlenmek güzel şeydir.

ekşici lümpenler sevmezler böyle şeyleri anca duyar kasarlar.
erdoğan yalakası bir laz uşağu, millette bunu komik sanıyor.
daha laz ile karadenizli farkını bilmeyen cahillerin veya senin kardeşin hasta olsa dalga geçseler diye duyar kasanların hala duyar kasmaya çalıştıkları insan.

adam nerede üzülüyor la ? adam trabzonlu futbolcular ile foto çekilmiş.

trabzonda kimsenin giremediği yerlere girer.

oranın zengin esnafı hep yardımcı olur.

ama doğru uludağ sözlüğe gidip duyar kasmıyorlar ya sıkıntı oluyor.
trabzon ile ilgili pek çok şeyi sevmem ama köksal baba dendi mi bir kere ceketimin düğmesini iliklerim. o derece saygı ve sevgi duyuyorum babaya. büyüksün baba.

görsel

http://www.sabah.com.tr/g...yal-medya-fenomeni-oldu/1
adam gibi adam, baba gibi babadır.

saygılar bizden baba.
riçıt der susarim aga.
dalga konusu olduğu düşünülse de trabzon'un en taşaklı adamları gelir ziyaretine onlarla takılır.
https://www.google.de/url...seX_ymitGu5zbfAi9iQXbgIsw

https://www.google.de/url...0-9Ojc6mKrvMzwjkGsCt9vPzw

Gerçek Karadenizli mangal yürekli abimiz.
trabzonspor dan sonra beşiktaş ın futbolcularıyla da biraraya gelmiş. bu itici karakterden çok nefret ediyorum ya inşallah fenerbahçe ye de gelmez.
siyasi görüşü olduğunu öğrendiğimiz kişi.