bugün

köksal baba

hakkında asılsız iddaalar ve yorumlar yapılmış karadenizin hırçın ve saf uşağı..
biri dalga geçiyorlar üzerinden prim yapıyor demiş,biri muallakta kalmış çözememiş ne yaptıklarını?
komedimisiniz siz kardeşim,bir kere bölge halkını,adı geçen yaşanılan çevre ve insanlardan bihaber olduğunuz kesin.
çoğunluk esnaf ve bütün gün gerek gırgır şamatayla işlerini ihmal etmeden didinen ve birbirini seven bir esnaf görüyorum ben.
köksal babayı en başından beri takip eden biri olarak şunu söyleyeyim,bu öyle "ilk ben vardım burada" cinsinden değil cidden ilk videolarından itibaren takipteyim köksal babanın öne çıkışıda halihazırda böyle olması değilde ne?
sizce tanınmasaydı bu kadar sevgi ve saygı duyulacak bir adam olacakmıydı?
veya aynı şekilde ilgilenilmeseydi,piskolojisi ne hale gelicekti,baba vizyonunda olabilecekmiydi,yoksa ucube diye mi adlandırılacaktı?
gerçekçi olalım,köksal babada çevreside bu durumdan yakınmıyor,etle tırnak oldukları aşikar,kılına zarar gelse canını
verecek yüzlerce seveni var?
köksalı köksal baba yapan sadece cesareti değil aslında,aynı zamanda çocuk saflığıda insan hem bu kadar saf,hemde bu kadar cengaver bir yürek bu sevimli bedende nasıl buluşur diye şaşırıyor ve hayran oluyor,cahil cesaret değil bu saf cesareti ve asla dönmeyecek bir iradeye sahip insanlar buna hayran kalıyor,bir amacı yok,çevresine olan güveni ona bu cesareti aşılamıyor,kalbinden geliyor cesaretide saf öfkeside,bize bu öfke ve cesaret komik geliyor belki ama onun gözünden bakar isek dünyada ki taşak rezervinin %90'ı köksal babada buda aşikar,kendisine yapılan karşılıksız iyilikler ise takdir edilesi,anasına babasına bakması zor gelen tipler,en yakınına,kendi işine bile yakınan tipler,bu insanlardan ibret alması gerekiyor bence.
seviliyorsun baba nice yıllara beraber inşallah.