bugün

babası kasap olma ihtimali olan bir adet yeni yazar.
Kızlar tarafından pek de sevilmeyen, erkeklerin etle beraber her zaman adını andıkları, fakat şekerparelerinin büyümesinden korktukları için yiyemedikleri, yumuşak ve mükemmel bir yağdır. Fazla alımı kalp ve damar hastalıklarının tertiklenmesine sebep olan bir yağdır.
türk insanının en sevdigi, harbidende sevdigim, ilginc bir yag türüdür. ızgarada pişince ağızda erir, ciğerin vazgeçilmezidir.
Yobazların sinir olduğu yazar. Yağlıyor yağlıyor veriyor ellerine.*
önce sevindiren, sonra güldüren yazar.. eh biraz da üzmüştür *
canım arkadaşım türkçü yazar. kürtçülerin ve akapelilerin nikaltına doluşmasına şaşmamalı.
anlamsiz yazar tanesi.
(#22497474)

bayağı cahil, keşke yazmasa.
109.deyince aklıma adana gelir. adana deyince de şehir olarak değil elbet, kebap olarak adana gelir. en iyisi bugün (bkz: suruç) yapayım.
Gülümsememe sebep olan yazar.
gerçekten de nicki gibi hem yağlı hem de kuyruğundan yani böyle vıcık vıcık yapışkan çiğ(pişememiş) olduğundan mide bulandıran yazar.
(#22761024) Ayıp bi şey yazmış ama kahkaha attığımı itiraf etmeliyim.*
espiri yeteneği kuyruk yağı kokusu kadar
iğrenç olan yazar.
sözlükte kalıcı olacağına inandığım kaliteli yazar.
şimdiye kadar kimseyi takip etmediğim lakin dikkati çektiği için bi süre kendisini takip edeceğim yazar. başarılar.
onuncu nesil yazar.
http://galeri.uludagsozlu...-geldin-harun-abi-282358/
gün intikam günüdür.
Biraz sinirli bi arkadaşımız. Fevri. En sevdigimden.
en alasından. nöropiskopat.
(bkz: iyi adam)
aklıma kasaptaki vıcık vıcık yağlı kıymaları etleri çağrıştıran yazar nicki. amca oğlum olur kendisi.
(#22953129) vurmayın hacı, yeter. öldüm la gülmekten.
su herif kadar kurnazini gormedim sozlukte.. her gelen kiza harun abi capsini yapistiriyo.. amaci neyse artik cakal ya...
Doymuş yağdır.
eskiden dikisli toplara surerdik cabuk yirtilmasin diye.
(bkz: #22970208)

kahkaha attıran yazar hala gülüyorum.