bugün

kredi kartı vs. dağıtımı yapan kurye firması.
ellerine düştüğüm dağıtım firması. haklarında o kadar kötü yorumlar ve eleştiriler okudumki pazartesi bana kesinlikle ulaşması gereken gönderim hakkında derin umutsuzluklara kapıldım. firmanın şubemize gelmeyin gönderiyi alamazsınız sözleri umutsuzluğumu perçinledi. ulan gelip alayım pazartesi diyorum sen evde dur biz geliriz diyor. yüzlerce insan internette size kayıyor bende mi kayayım illa.
zannımca sitesine bakan birlerinin olmadığı dağıtım firması. bir çok banka bunlarla çalışıyor, herhalde kendileri hiç bu firmadan bir kargo almamışlar. başka şirket yok mudur? bu kadar lakayt, düzensiz bir firma daha görmedim. iki hafta önce mesaj attılar, geldik bulamadık diye. internet adresi vermişler bir tane, aslında yok. öyle bir sayfa yok. mail attım, iki haftadır cevap atmadı hazretler. gönderi sorguluyorum, keza iki haftadır sistem arızası var, açılmıyor. işin kötüsü bırakın ben alayım da denmiyormuş bunlara, illa getirecekler. getirin o zaman kardeşim, nerde benim kartım?
zahid akman'ın ortagı oldugunu düşündüren firma.

o kadar fener parasi ulkeye nasıl sokulur canım baska turlu...
bela bir şirket. öyle böyle değil. 3 kez muhatap olmak zorunda kaldım üçünde de mi problem olur arkadaş? evde olduğun halde zili çalmayıp posta kutusunu bildirim atıp gitme bunlarda. verdikleri telefonların başında insanı sinir hastası etmek bunlarda. telekomla ortak mı çalışıyorlar anlamadım ki. açıyorsun telefonu müzik dinliyorsun, çalışma saatlerini anlatıyorlar, sabır içinde dinleyip sıra bağlanmaya geliyor, vik vik vik üç çalma kapanıyor.
mail atıyorsun cevap yok. mail formunda bir de hangi banka diye sorulan ve doldurulması zorunlu alan var. iyi hoş da ben nereden bileyim hangi bankadan ne gönderildiğini, bildirimde yasanız ölür müsünüz? ya da nemenem bir şey var postada kısa bir not yazmak o kadar zor mu.
yüz kere razıyım karşıda da olsa, istanbul'u bir ucunda da olsa gidip alayım şirketinizden, yok abi şirketten teslimat yapmazlarmış.

bankalara da bir sözüm var, yok mu başka doğru düzgün iş yapan kurye şirketi? hiç uyar mıyor musunuz nedir bu diye? aldığınız hizmetindaha doğrusu alamadığımız hizmetin hesabını sormuyor musunuz?
mahkummuyuuz bu şirkete ya. hay şirketini...
çok sinirliyim sözlük.
kredi kartımı rehin almış, karşılığında fidye bile istemeyen bir tuhaf firma. verin lan kartımı.
Pazartesi geleceğim deyip 1 hafta ortalarda gözükmeyen, üstüne üstlük bundan hiç rahatsızlık duymayan yeni ( oluşturulmuş ) yetme bi kurum.
3 aydır kredi kartımı bana ulaştırmayan garip kuruluş. allah bildiği gibi yapsın sizi ayıp be.
"biri bana nolur bursada nerde olduğunu söyleyebilir mi bunun?" dağıtım şirketidir.
web sitesi tasarımın hiç anlamayan insanlar tarafından oluşturulmuş sitesinden en ufak bir bilgi edinilememektedir zira...
beni çıldırtan, müşteri temsilcisine telefonda sövdüren kurum. ulan ne biçim şirketsiniz ikiaydır kredi kartımın elime ulaşmamasını 1001 bahaneyle açıklıyorsunuz. hepinizin taaaaaa anladın sen.
bankamın bana göndermiş olduğu kredi kartını ''şahısı adresinde bulamıyoruz'' diyerekten kartımı geri bankama göndermiş ve sonucunda kartımın iptal olmasına neden olmuş firma.(firmalara ayıp oldu bu arada) ulan ibneler teslimat adresi iş yerim. her gün oradayım nasıl bulamıyorsunuz şaşırıyorum. o değil de bu bankalarıda sikmek lazım, adam akıllı bir firmayla çalışmıyorlar diye.
kredi kartı tesliminde çalışan elemanlarının "ağbi size de hep platinum kart geliyor, cukka sağlam galiba" diyebildiği arsız, yüzsüz, işini kötü yapan insanlar topluluğu..
hergün bugün kesin teslimat yapılacak diyip ısrarla kartımı teslim etmeyen kurye firması.
Telefonla ulaşmakta ayrı bir eziyet.
Siz siz olun eğer banka kartınızı süpheli bir işlem sebebiyle kapattık yeni kart gönderiyoruz derlerse kalsın istemiyorum diyin, kuryenet ızdırabını yaşamaktansa karttan vazgeçmek daha iyidir.
8 nisan'da dağıtıma çıkan kartımı bugün şubeden teslim almama neden olan firmadır. ha bir de, yanlış şubeye teslim etmişler. o şubeye kadar yürüyerek gittikten sonra da "abi, gel seni öbür şubeye götüreyim, oradan teslim al. yoksa ceza yiyecem." diyen ve benden siktiri yiyen bir kuryeyi de bünyesinde çalıştırmaktadır.
iş bankasından aldığım kredi kartını bir aydan fazla bir süre önce ulaşmış olması gerekirken hala ulaştıramamış olan rezil rüsva kargo firması. telefon edersiniz müşterilerle konuşuluyor mesajı, klasik müzik vs. işinize yaramaz boyna telefon yazar. çevremdekilerden anladığım kadarıyla bu firmaya işi düşmüş herkes aynı dertten muzdarip. iki aydan fazla bir süre bekleyenleri varmış. aslında dava etmek lazım o da ayrı bir mesele.
bu kadar küfür yiyorsunuz da elinize ne geçiyor?! ya adam gibi çalışın işinizi yapın ya da hiç yapmayın bu işlere girmeyin kardeşim!
rezalet ötesi, beş para etmez dağıtım firması. "geldik bulamadık" bahanesiyle insanları alacağınız kartın peşinden süründüren adı dağtım firması olan ancak hiç bir şey dağıtmayı beceremeyen firma.
şahsımın bankamatik kartını 1 ay olmasına rağmen elime ulaştıramayan o şube senin bu şube benim gezdiren firmamsı.
bundan sona kesinlikle ve kesinlike bu firmayla çalışan bankalardan toplu iğne bile almam misal garanti bankası. zaten garantiden kim birşey alır ki.

editto:kart hala elime ulaşmadı, sanırım yolu biraz uzatıp cebelitarık tarafından dolaştırarak getirecekler.
dünya üzerindeki en gerizekalı, en aptal, en beceriksiz, en düzenbaz firma. üç haftadır bir bankamatik kartını getiremeyen firma.

her arayıp "kargom nerde?" sorusuna "bugün geliyo" diye cevap veren ama bir türlü getiremeyen çapsızları barındırır. işin en komik tarafı yetkiliyi aradığınızda size kuryenin numarasını vermesi ve sizin kuryeyi aradığınızda kuryenin sizden tekrardan adres istemesidir. vay amk ben böyle işin. suandan itibaren tek dileğim var bu firmanın batması ve çalışan gerizekalıların hepsinin işsiz kalması.
kendisiyle çalışan bankalara çok sayıda müşteri kaybettiren firmadır.
(#13574090) bir an ben bunu ne ara yazdım dedim.

sorunlar bu kadar mı benzer? tam üç haftadır kartım gelmiyor. her gün dağıtımda diyorlar. ben gelip alayım artık yeter diyorum, yerimiz gizli diyorlar.

ptt kargoyla bile tek sorunum olmamıştı şimdiye kadar. millet bir de ona laf söylerdi.

yazıklar olsun!
henüz usta yetişmemiş bir alandır. oysa klarnet öyle mi? hüsnü şenlendirici gibi üst-ad var.
"eeğğ kapınıza geldik ama yoktunuz" şeklinde yalanlara sık sık başvuran uyduruk firma.
ne müşteri hizmetlerine ulaşabildiğim ne mail yoluyla iletişim kurabildiğim gördüğüm en iğrenç hizmet veren kurye şirketlerden bir tanesi.1 haftadır kartımın ulaşmasını bekliyorum sözde dağıtıma çıkmış fakat ortalarda yok tabiki. belirli değerleri oturmamış müşteri nedir bilmeyen bu kurumla çalışmayın çalıştırmayın.
aktif dağıtımdan kat kat iyi olan şirkettir.
adrese gitmeyip gittik diyen kuryelerden bir örneği.

-yaa şimdi kim gidecek lan taa oraya?
-ne yapsam ki?
-?!?!?
-adreste bulunamadı.
-imzaa.
pazartesi'ye randevu verip efenim bugün dağıtıma çıkmadı; yarın elinize ulaşır diyen, biraz esip gürleyince işi iyice sallayan, pazartesi ila cuma günleri arasında gönderilir diyen, lakayıt, beceriksiz, koordinasyon ve iletişimin 0 olduğu bir kurye firmasıdır.

bankaları tekeline almıştır resmen.