1. 1.
  kredi kartı vs. dağıtımı yapan kurye firması.
  2 ... pvh19
 2. 2.
  ellerine düştüğüm dağıtım firması. haklarında o kadar kötü yorumlar ve eleştiriler okudumki pazartesi bana kesinlikle ulaşması gereken gönderim hakkında derin umutsuzluklara kapıldım. firmanın şubemize gelmeyin gönderiyi alamazsınız sözleri umutsuzluğumu perçinledi. ulan gelip alayım pazartesi diyorum sen evde dur biz geliriz diyor. yüzlerce insan internette size kayıyor bende mi kayayım illa.
  4 ... butun sifatlari tamlarim
 3. 3.
  zannımca sitesine bakan birlerinin olmadığı dağıtım firması. bir çok banka bunlarla çalışıyor, herhalde kendileri hiç bu firmadan bir kargo almamışlar. başka şirket yok mudur? bu kadar lakayt, düzensiz bir firma daha görmedim. iki hafta önce mesaj attılar, geldik bulamadık diye. internet adresi vermişler bir tane, aslında yok. öyle bir sayfa yok. mail attım, iki haftadır cevap atmadı hazretler. gönderi sorguluyorum, keza iki haftadır sistem arızası var, açılmıyor. işin kötüsü bırakın ben alayım da denmiyormuş bunlara, illa getirecekler. getirin o zaman kardeşim, nerde benim kartım?
  2 ... nerde kalmistik
 4. 4.
  zahid akman'ın ortagı oldugunu düşündüren firma.

  o kadar fener parasi ulkeye nasıl sokulur canım baska turlu...
  1 ... almanca sevisen adam
 5. 5.
  bela bir şirket. öyle böyle değil. 3 kez muhatap olmak zorunda kaldım üçünde de mi problem olur arkadaş? evde olduğun halde zili çalmayıp posta kutusunu bildirim atıp gitme bunlarda. verdikleri telefonların başında insanı sinir hastası etmek bunlarda. telekomla ortak mı çalışıyorlar anlamadım ki. açıyorsun telefonu müzik dinliyorsun, çalışma saatlerini anlatıyorlar, sabır içinde dinleyip sıra bağlanmaya geliyor, vik vik vik üç çalma kapanıyor.
  mail atıyorsun cevap yok. mail formunda bir de hangi banka diye sorulan ve doldurulması zorunlu alan var. iyi hoş da ben nereden bileyim hangi bankadan ne gönderildiğini, bildirimde yasanız ölür müsünüz? ya da nemenem bir şey var postada kısa bir not yazmak o kadar zor mu.
  yüz kere razıyım karşıda da olsa, istanbul'u bir ucunda da olsa gidip alayım şirketinizden, yok abi şirketten teslimat yapmazlarmış.

  bankalara da bir sözüm var, yok mu başka doğru düzgün iş yapan kurye şirketi? hiç uyar mıyor musunuz nedir bu diye? aldığınız hizmetindaha doğrusu alamadığımız hizmetin hesabını sormuyor musunuz?
  mahkummuyuuz bu şirkete ya. hay şirketini...
  çok sinirliyim sözlük.
  2 ... telashe
 6. 6.
  kredi kartımı rehin almış, karşılığında fidye bile istemeyen bir tuhaf firma. verin lan kartımı.
  4 ... laz vegas
 7. 7.
  Pazartesi geleceğim deyip 1 hafta ortalarda gözükmeyen, üstüne üstlük bundan hiç rahatsızlık duymayan yeni ( oluşturulmuş ) yetme bi kurum.
  3 ... dahanediyeyimki
 8. 8.
  3 aydır kredi kartımı bana ulaştırmayan garip kuruluş. allah bildiği gibi yapsın sizi ayıp be.
  4 ... darkranger
 9. 9.
  "biri bana nolur bursada nerde olduğunu söyleyebilir mi bunun?" dağıtım şirketidir.
  web sitesi tasarımın hiç anlamayan insanlar tarafından oluşturulmuş sitesinden en ufak bir bilgi edinilememektedir zira...
  3 ... blackandwhite
 10. 10.
  beni çıldırtan, müşteri temsilcisine telefonda sövdüren kurum. ulan ne biçim şirketsiniz ikiaydır kredi kartımın elime ulaşmamasını 1001 bahaneyle açıklıyorsunuz. hepinizin taaaaaa anladın sen.
  3 ... joel barish