bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Resmî ve özel kuruluşlarca ilgililere belirli bir konuda bilgi,beceri ve davranış kazandırmak amacıyla düzenlenen ve kısa süreli derslere dayanan eğitim etkinliği,kur.
    ... italiano
  2. 2.
    Yuvarlak ve yassı biçimli nesne,ağırşak.Bir gök cisminin teker biçimde görülen yüzü,çörek.
    ... italiano
  3. 3.
    kurspanya dan alınıp ucuz ucuz gidilmesi gereken yer.
    http://www.kurspanya.com
    ... dnzl20
  4. 4.
    güzellik, makyaj ve estetisyenlik kursunda akla gelen kurs Yunus Eğitim Kurumu'dur. istanbul'da olanlar incelemelidir kanımca. yunusegitim.com adresi de budur.
    ... mysterygizem
  5. 5.
    özel eğitim bölgesi manasına gelmektedir.
    2 ... gizemcik
  6. 6.
    kurs

lys ygs ve teog için kurs açıp gençlere eğitim imkanı sunan maltepe belediyesini bu tarz hizmetlerinin olması beni mutlu ediyor.
    ... foreinstars
  7. 7.
    iyi bir kurs arayışındayım acilen kayıt yaptırıp mezunların aralarına katılıp hazırlanmalıyım. Tavsiye alınır itinayla.
    1 ... mor kadife
  8. 8.
    kurs
    Maltepe belediyesi maltepelilerin isteği üzerine sanat kurslarına kayıt süreleri uzatılmış.Bugün ilk işim başvuru yapmak.Teşekkürler maltepem.
    ... fakir parabol
  9. 9.
    beyler gençlere yönelik eğitim çalışmalarını sürdüren maltepe belediyesi ücretsiz hazırlık kurslarında üniversiteye yerleştirme oranını yüzde 85’e çıkarmış.ücretsiz kurslara katılan gençlere büyük değerler katıyordur.helal olsun maltepe belediyesine böyle destekleri her belediye tarafından görmek istiyoruz.maltepe belediyesinin örnek olması dileğiyle..
    hazırlık
    hazırlık
    hazırlık
    ... fakir parabol