bugün

güzel elektrikli sobalar üreten firma..
fabrikası kayseri'de genel merkezi istanbul olan, ihracatta ilk 500 firma arasında bulunan, dayanıklı tuketim malları uretimi yapan firma. ayrıca luxell adında başka bir markası da vardır.
Elektrikli ev aletlerinde pişirici , Isıtıcı ve telekominikasyon, fırından radyatöre , ocaktan vantilatöre , tost makinesinden barbeküye , su ısıtıcısından telefona kadar geniş bir ürün seçeneği sunan ve üretim yapan firma.
öğrenci evlerinin yegane elektrikli ısıtıcı markası.
35 ytl'ye ayaklı vantilatörünü satın alabileceğiniz firma.
"35 yıldır ısıtmak bizim işimiz" sloganlı elektrikli ısıtıcı.
sattığı infrared ısıtıcılarla insanları kahreden firmadır.maksimumda açsanız bile ufo kadar ısı verememektedir.reklamlarında yok dünyanın en iyi termostatını kullanıyoruz desede o termostatı ısıtacak ısıtıcıyı henüz yapmış değiller.onun için isterlerse galaksinin en iyi termostatı fıs eyler onların yanında.
zatım yanılıp yakılıp bir kumtel infrared ısıtıcı aldım ve maalesef elimde patladı.
ufo beni duyupta mı yaptın o reklam filmini ne zaman izlesem içimde sinsi sinsi gülmeye başlıyorum. *
110 ytl ye alınan soba aynı yere 80 ytl ye satılıp üzerine 140 ytl eklenip ufo alınmasıda cabasıdır.
zırt pırt reklamlarıyla insanın canını sıkan ısıtıcı markası.
ısıtıcı fiyatları uygun olan firma. kimse tutup ufoya o kadar para bayılmasın.
bildiğim kadarıyla ismi kumbaralı telefon un kısaltmasıdır. ilk yıllarında bu işi yapıyormuş zannedersem.
şu an fabrikası yanmakta olan firma. ana depo tamamıyla kül olmuş. ayrıca fabrikanın üretim bölümü de kullanılamaz hale gelmiş...
sabit telefonları efsane olan markadır. yerlerinde olsam akıllı telefon pazarına girer, giriş seviyesi için kumtel markalı akıllı telefon modellerini agresif bir fiyatlandırma politikasıyla piyasaya sürerdim.
servisleri çok sorunlu bir marka. sattıktan sonra ürünlerinin arkasında durmuyorlar. montaj için gelen servis yetkilisinin konuşması, tavırları, saygısız konuşmaları, çözüm üretme yöntemleri çok kötü. çalışıp kazandığımız parayla bir şeyler almak istedik. insanlara böyle davranmaya hakları yok. kavga-gürültü kurulum yapıldı ama bu sefer de fırın buhar çıkarıyor. servis 1 hafta sonraya randevu verdi. daha yeni aldığımız 1 kere kullandığımız fırının buhar çıkarması sanki bizim suçumuz gibi servisin gelmesini, fırının tamir olmasını bekleyeceğiz. siz siz olun, sakın ucuz diye beyaz eşya almayın. servis ağı ve sattığı ürünün arkasında duran marka alın.
tüketici mahkemesine vereceğiz ama yaşadığımız uğraşlar buna değmeyecek. bunları marka diye satan bim market de benim gözümde değerini tamamen yitirmiştir.
halkın dostu olan ucuz ısıtıcı markası.

topraklama sistemi iyi olmayan evlerde sigorta attırır.
güncel Önemli Başlıklar