ağlama duvarı olsun. bu gençler istikbaline baktıkça ağlasın.
fikret orman a devretsinler o kısa zamanda kar ettirir mekanı.
osmanlı torunlarına sormak gerek.
Okadar tarihi bir yapıtı harcamak doğru olmaz bence, bir kaç sene kapalı kalsın sonra tekrar açılsın.
Tekrar askeri lise olsun. Olmadı askeri müze olsun.
Askeri müze.
hiçbiri. o tarihe dokunulamaz.
Suudi arabistan kraliyet ailesi yazlığına bastım kahkahayı. 1845'te kurulan ve osmanlı'dan kalan en önemli eserlerden birisini 1.dünya savaşında yani osmanlı'yı yıkan savaşta doğudaki her cephede arkamızdan vurmuş bir milletin kraliyetine devredecekmişiz.

Bir de osmanlıcıyız dersiniz. Okuyun da komik duruma düşmeyin. Tarih yoksunları.
lütfen şıkları işaretleyin.
kamuoyunun ne istediği bizim için önemlidir.
Kuleli Askeri Lisesi olsun.
100yılı aşkın tarihi olan bir askeri okulu kapatmak gaflettir dalalettir.
Kapatanlara Mezar olsun.
dipnot:Atatürkçüyüm ona göre - atın la troller.
Hayatımın 15 saniyesi şu ankete bakmak gafleti ile boşa geçti.
Şıkları ın birbirinden beter olduğu anket. Kuleli askeri lisesi olduğu gibi kalmalıdır. Kalamıyorsa da kütüphanecilik olmalıdır.
Abdülhamit bile kapatmadı. Bu nasıl bir korku yarabbim.

Ülkenin temel taşlarıyla bu kadar oynanır mı?

Iş birlikçinle beraber yapan sensin. Liderliği kaptırma korkun yüzenden, memleketin içine ettin.

Kefenle yola çıkan, bu kadar korkar mı?

Ne koltukmuş be, anasını satayım.

Insanları dinden, imandan ettiniz.
valla ne yaparlar bilemem bi fikir de sunamam ama emin olduğum şey şudur parti yandaşlarına fayda sağlamayacak. * iş adamları malı götürecek siz de zafer narası atıcaksınız yazık olm bi bıkmadınız aldatılmaktan.
sivil başka bir eğitim kurumu olsun.
şıkları görmeden önce içimden geçirdiğim gibi AVM'yi seçtim.
Zaten Suud kralına satılmış yıllar önce.
Sucukçu olsun.
Sayın Rte'nin esas mesleği.
Türkiye'yi bir ülke olarak yönetemediği açık. Belki bütün ülkeyi sucukçuya çevirirse idare etmeyi başarır.
bimle a101 açılsın yan yana ekonomi candır.
Ya hotel olur ya avm..

Ya da yandaş bi inşaat şirketine verilir. Malum arazisi öyle böyle degerli değildir.
başkomutanımız tarafından hain darbecilerin elinden alınarak hazineyi hümayün'a katılan kuleli askeri lisesi'nin binasının gelecekte ne olmasına dair halk oylaması, anketidir.

buyrun oylayın, sonuçlar teşkilatımızda değerlendirilecektir.
http://anket.uludagsozluk.com/s/14000/