1. 1.
    genelde kupe takmak icin girisilen; ancak jackassde oldugu gibi birbirinin kulagini olta ignesi ile delme ve ayni anda oltayi sarmaya baslayarak "kim rakibinin kulaginin deligini daha önce yirtabilecek acaba gorelim bakalim" nidasiyla yapilan aktivitedeki ön hazirlik.
    3 ... soyle-boyle
  2. 2.
    eski kulağı deliklerdendir yolunda atılan ilk adım.
    3 -1 ... hazar
  3. 3.
    (bkz: ağrısız kulak delinir)
    3 ... white pages
  4. 4.
    iki kulağı birden deldirip üstüne saçları perma bigudilerle sardıktan sonra gece ne yanlara ne de arkaya yatılabildiği için uykusuzluktan sinir yapan aktivite*
    4 -1 ... betruska
  5. 5.
    kulağı deldirdikten sonra küpe alırken, hangisi erkek hangisi kadın olduğunu çözemediğin sinir bozucu durum.
    3 ... xares
  6. 6.
    bazi insanlarin sesi guzel olsun diye cocuklarina, erkek dahil, yaptiklari icraattir. batil inanc iste birakin yapsinlar.
    1 ... ankakusu
  7. 7.
    metabolizması hızlı çalışan ve uzun süre küpe takmayan insanların * yılda bir (kimi durumlarda ayda bir) tekrarlamak zorunda kaldıkları eylemdir. eczanede yapılması önerilir *, abartıp estetik cerraha kulak delirten insanlar da bizimle aynı gezegende yaşamaktadır.
    4 ... vesper
  8. 8.
    onlar basamağında 4 rakamının bulunduğu yaşlardaki annenin siddetle girdiği nasıl genç kalabilirim sendromundaki ilk eylemin sonucudur kulağındaki yeni bir delik...
    4 ... blossom
  9. 9.
    kulaktaki deliklerin yetmemesi halinde yeniden girişilen eylem. kulağınıza verdikleri kremi sürüyorsunuz. tabancanın ucuna seçtiğiniz küpe takılıyor. istediğiniz yer işaretleniyor. patttt...!!! sesi duyuyorsunuz sadece. işlem sona eriyor. akşam krem sürüp hafifçe küpenin arkasını gevşetiyorsunuz bu yeterli geliyor. 1 hafta boyunca o küpe kulaktan çıkarılmıyor. yastığa yan dönüpte yatmamak tavsiye olunur. acıyor çünkü. 3 kere daha yaptıracağım işlem. çünkü sol kulağımda 6. küpeye yer kalmayacak.
    3 ... gonulcelen
  10. 10.
    alışkanlık yapan eylem. o yüzden hiç tavsiye etmiyorum...
    3 ... gonul diyorum akil diyorlar