bugün

Birçok kişinin bilmediği hususlardır. Kısaca bakalım.

1* öncelikle kukla'yı iyi seçin.

2* eğer kukla parmak kuklasıysa çorap geçirir gibi tenasül organınıza geçirin, bırakın gerisini o halletsin.

3* yok ben tahta kuklayla yapacağım diyorsanız bi süre bekleyin zaman zaman insan olur onlar o zaman işinizi görürsünüz. fakat dikkatli olun götü başı ayrı oynar bunların.

4* bunlar siz kafa iznindeyken yani dinlenirken hadi sözlük jargonu ile söyleyelim çaylakken asrfsrjrfsjsj bızttttttttttttttttt, asrfsjrsjr nihaha, ohohoho çok kötü falla gibi değişik sesler çıkararak sizi seksten soğutmaya çalışır aldanmayın. inadına basın.

5* kuklaların heryeri folloş olmuştur. yani seksi çok iyi bilirler de diyebiliriz. onun için tam muamele yakalamadan azad etmeyin bunları. çok da şakacı olurlar komikler filan. iyice faydalanın.

gepetto ustaya selam ederim. keşke yaptığı her kukla pinokyo gibi karakter sahibi olabilse. evet.

(bkz: made in fikir muhendisi fikri)
(bkz: kukla ile sevişmek)
kukla nın dirilip seni sikmemesi için tetikte olmak gerek.
kukla eğer ahşapsa dikkatli olun. kıymık falan batmasın
gereksiz hususlardır. kukla bu şaka yapmaya gelmez. özellikle değişik fikirleri olan mühendisleri hunharca sikmesiyle meşhurdur. ne olduğunu anlamadan kendini acı dolu çığlıklar atarken bulursun valla dostum. uzak dur bence. nereden biliyorsun diyorsan söyleyeyim. sevişiyoruz biz evet.
(bkz: poppers)
Kukla bunun anlamını işlevini öğrenene kadar 5 posta gidilir rahat.
iplere dolaştırmamak.
ustasına yakalanmamak.
nick altina bakmak.
(bkz: yazar olan kukla yı buraya bekliyoruz)
eğer kukla pinokyo ise dikkat edilmelidir. uzayan burnu bi tarafınıza girebilir.
fantezi s.çmak
(bkz: 69). o kadar.
ağaçların da canlı olduğunu unutmamak lazım. yalan söylediğinde burnu yerine penisi uzayan bir kuklaya denk gelindiğinde topuklamak lazım.

fikri nerdesiiiin?

http://galeri.uludagsozluk.com/r/zall-349535/

burda mısın yoksa?

http://galeri.uludagsozluk.com/r/zall-349537/

hadi amaaaaa.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/zall-349536/
Rusya ve amerika'ya yapılması gereken uyarılar.
kukla pinokyoysa 69 yaparken çok dikkat etmen gerek moruk.
kukla sikerken dikkat edilmesi gereken hususlardır. kukla siklir mi lan ne hayvan adamsınız. ben kukladiye bi yazar var o sanmış ve ona göre yazmıştım . top yeküm sapık olmuş millet. şişme bebek tükendi gittiniz bi de bu eşyalara sardınız. rezillik . başka bişey demiyorum .

anlatım bozukluğuna uğramış başlık.

kukla sikerken ( o mu sikerken biz mi ? )

diyelim ki o sikerken .

abi madem sikecen bi sabun kullansak diyorum .

diyelim ki biz sikiyoruz:

sabunlar benden . *

edit: gerekli tanım ve düzenlemeler yapıldı.
(bkz: sözlükte kuklalar teklif ediyormuş)
pirince giderken eldeki bulgurdan olmaktır. kukla sikmek isterken o göt gitmesin.

(bkz: 100 dolar karşılığı vücudunu satan sözlük kızı)
üç kere tahtaya vurun.
kuklanınkinin kendisininkinden daha sert olduğunu fark edince yazar tarafından güncellenecek hususlardır.
bu kadar sevimli bir yaratık neden sikilir arkadaş?

önemsiz hususlardır, kırmayın birbirinizi, üzmeyin, kardeş olun... hepppimiz gardaşizzz.
Aşırı sürtünmeden dolayı yangın riskine karşın ortamda yangın tüpü bulundurulmalı.
kuk kafa adamdır ama içti mi bokunu çıkarır grubun içine sıçar.
pipiye vernik sürmek lazım.
(bkz: kıymık batması)