bugün

Siz bir kere adam olsanız kudüs israil e geçtiği sırada işi v
Çözmeye çalışırdınız

Not:bir sağcı.
Zamanında bizi satan , ülkemizi mülteci krizine sokan , hacdan kaldırdıkları paraları yatlarda ezen, cehalet içinde kalmış görgüsüz bir topluma "banane" demek haklı bir söylemdir.
Ayrıca kendi ülkesi için savaşmayıp mületici yaşamayı tercih eden uluslarla müttefik kurmanın neresi mantıklı ??
solcular orda savasirken, siz 6. filoyu kible yapip namaz kildiniz. gelsin arabsitanli lewrence kurtarsin onlari.
Bana ne diyorum solcu değilim. Evet.
istanbulu düşman aldığında onlar yeni devletlerini kurmanın heyecan ve sevinci içindeydiler. tarih asla unutmaz.
Kudus'ü Kendi elleri ile Yahudilere Bırakan Araplar Varken Bi keriz biz varmış gibi davranan yandaşların Solculara salvolarıdır.

Osmanlıyı satarken Düşünecektiniz Arap bedeviler..
reza zarrab'tan bize ne diyen ezik ak çomarın kankasıdır.
ezik sensin filistin de girsin.

tanım ; fikrini dürüstçe söyleyen kişidir.

adamın tekini önce milli kahraman

sonra da milli hayın ilan eden dinciler gibi değildir.

hep söylerim dincinin namusu orosbunun donu gibidir.

muaayyer.
ya ben anlamıyorum gerçekten. arapların sikkoluğu ve açgözlülüğü neden benim milli meselem oluyor ya?

satmasaydı aq duklarım topraklarını. parayı yerken iyi para bitince küdus müslümanların davası he? yok ya?

hemen yanıbaşında müslümanların tillahı suudi arabistan var yallah.
filistin kurtuluş ordusu üyesi deniz gezmiş'i kapsamayan bir niteleme.
sabah akşam küfür ettiğiniz bu ülkenin solcuları,
70' li yıllarda filistine gittiler. yaser arafat önderliğinde el-fetih' le saf tuttular, israile karşı savaştılar.
bu uğurda öldüler, filistinli özgürlük savaşçılarıyla birlikte kurşuna dizildiler. çünkü onlar dünyanın emperyalizme karşı ilk ulusal kurtuluş savaşını vermiş ve kazanmış bir ulusun evlatlarıydılar.

o yiğitler filistinin bağımsızlığı ve özgürlüğü için ölürken,
o günlerde bazı yavşaklar tespih 33,' lük mü olsun yoksa 99' luk mu diye dini envanter yapıyorlardı.

not: bugün ise ne filistin ne kudüs umurumda bile değil. neden mi ?
1983 yılında özgür kıbrıs türkü kendi devletini, kıbrıs türk cumhuriyetini kurduğunda bir tek islam ülkesi tanımadı. filistinde tanımadı. bagladeş ve pakistan' da tanımadı. çünkü bazı zırtabozlar bunların tanıdığını söyler ama potturduklarını söylemez.
Her savaşta kaybeden ezik araplar yerine israili olurum dik yururum en azindan daha iyi.*
Rahatlık battı cahil itlere. Pilavı eliyle sıkıp yağını süzüp yiyeceklerine top tüfek yapsalardı şimdi bunlar olmayacaktı. Salak millet. Şimdi torkoyo yordom ot. Refah millet olsalardı türkiyenin t sini dusunmezdiniz bencil herifler.

Edit:solcuda degilim mhp liyim. Bunun solcu sagciyla alakasi yok.
çok umurunda olan donsuz dinciler cihada gitsinler.

belki bir işe yaramış olurlar.

anlamadıysan gene söyleyelim :

bana ne

bana ne

baaaa naaaaa neeeeeeeeeeee.

olacağını da söyleyim

recayi tv na çıkacak.

eeeeeeyyyyyyyyyyy

üüüüüyyyyyyyyyyyy.
Solcu değilim ezik de değilim Küdüs te zerre zikkimde değil asilyum.
Biz mi dedik yeşillik için topraklarınızı verin diye?
Kudüs'ü israil'e satan sağcı zihniyetin, solcuları gerçekleri söylüyor diye eleştirmeye çalışırken salak durumuna düştüğü başlık. Mavi Marmara zamanında aldığınız 20 milyon dolar tazminatı, israil başkenti olarak da belge üzerinde Kudüs yazdığını unuttunuz mu? Yoksa hiç bilmiyor muydunuz? E tabiki, bu kadar salaksınız işte.
israil kuruldugu sirada hallederdiniz diyenler israil kurulur ve ingilizler gider gitmez araplarin savas ilan edip yenildigini bilmiyorlar galiba.
banane diyorum. solcu ya da sağcı değilim. ama siz biraz mal olabilirsiniz bence.
basite indirgenecek bir olay olmasa da bu dünya konjonktüründe artık bir adımız yok. bu yüzden de artık bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

arap ülkeleri kendilerini her koruyamadığı her vakitte; yetiş türkiye modu artık sıktı gerçekten. hangi arap ülkesi bizim bir yanımız sıkışsa bize yardım etti. daha osmanlı zamanında arkamızdan vurmuş olan ara ülkeleri hatta. bırakalım müslüman kardeşliğini. hiç bir arap ülkesi bizi kardeş olarak görmüyor. hatta hiç bir ülke birbirini o şekilde görmüyor.

filistin için hangi arap ülkesi bizim koştuğumuz, uğraştığımız kadar uğraştı. hepsi birbirine düşmüş durumda. hepsi biribine düşman. şimdi diyorsun ki kudüs gidiyor. yüzyıllardır hatta bin yıllardır kudüs zaten hep gidip geliyor. tüm haçlı seferleri sırf orayı almak üzerineydi. her dinin doğuş merkezi olduğu için. şimdi sana sorarım israil ele geçirdi diyelim, en büyük hristiyan ülkesi olan amerika ben tanıdım demiş avrupa ayaklandı karşı çıktı. ne olacak avrupa amerikaya savaş mı açacak. nato kendi içinde mi savaşacak.

geçelim bu işleri. hiç biri bir şey yapmayacak biz dolduruluşa getirilip bir çok gencimizi feda edeceğiz yine. ne olacak peki. birileri kapılar arkasında purolarını içip viskilerini yudumlarken senin gençlerin oracıkta ölecek ve şehit diyeceğiz hepsine. peki kaç dakika akıllarda kalacak adları, kaç dakikalığına kahraman olacaklar bizler için?

tüm bunlar ışığında türkiyenin yapması gereken şey. olaya karışmaması ama asla olmaz. gözünü kan bürümüş, savaş bürümüş büyük devletler ve tayyip bu kavgaya girecek ve al sana ekonomik kriz. al sana yeni vergiler ve al sana elinden giden binlerce, milyonlarca, milyarlarca lira... ne için? din için mi? din savaşları biteli çok oldu. artık sadece din adı üstünde olan ama ülkelerin ekonomik olarak, stratejik olarak ve aslında parasal olarak savaşı var.

sen kendini geliştirebilseydin, büyütüp söz sahibi olabilseydin eğer bu coğrafya da asla bunlar olmazdı. ne israil bir şey yapabilirdi, ne de diğer kıtadan bir devlet gelip laf edebilirdi.

o yüzden yaptırmadılar, ettirmediler demek yerine önce kendini geliştirmeyi düşünecektin. bunları yapmadan bırak kudüsü senin incirlik denilen kendi toprakların içinde bir yer amerika bayrağı altında...

o yüzden bırak kudüsü kendi içine dön.
Solcu da değilim de harbiden bana ne varsa gücün gider kafasını koparırsın yoksa bükemediğin eli öpersin bizim kültürümüzde pkklı gibi vızıklamak ağlamak yok.
Akla Kudüs insan hayatından daha değerli mi sorusunu akla getirir. Ama bir cümle içinde akıl, düşünme gibi laflar ettiğimin farkındayım bir sağcıya.
insan hayatına değer verme, kalk israil başkenti oldu diye gençleri heba et. Hangi kitapta yazıyor bu ahmaklık?
Hem sadece biz mi müslümanız bu coğrafyada?
Bak burada ifade ettiğim gibi nerde bu Araplar? Yoksa onlar müslüman değil mi?
(bkz: kudüs için tepki gösteren arap ülkeleri)
ben bakkalım.
Ezik değildir. Solcu da olduğunu bilemeyiz. Ama cidden bana ne amk ? Millet benim ülkeme ne olmuş ne bitmiş düşünüyor mu ? Mücadele veriyor mu ? Gerçi daha benim ülkem kendisi demiyor ben ne oldum ?
görsel