bugün

emmanuelle serisiyle tanıdığımız oyuncu.
en son bıraktığımda uzaylılara 666 pozisyonunu öğretiyordu; malum amme hizmeti..
arkaik erotik.
"baba oğulun uyuma saatleri konusunda yaşadıları en büyük tartışmaların sebebidir"
demiştir alkislarlayasiyorum.com
Emmanuel 1 deki uçak sahnesi unutulmaz. Burdan da kendisine geçmiş olsun diyorum.
felç geçirmiş kendisi..

eee bi yerden çıkacaktı işte usta

diye kafa yapacak ilk arkadaş birazdan bu konuya uğrar artık..
bir nesil için cin ali kadar faideli bir eğitim neferidir.
geçmiş olsun...
bi döneme seksi öğreten kadındı. yok lan aslında tam olarak öğrenemedim ben. hala ne zaman soyunacağımı falan bilmiyorum. evet.
görsel
bugün itibariyle hayata gözlerini yummuştur, tüm dünyadaki masturbasyon etkisi tartışılmaz hollanda utrech doğumlu akrist.
çocukluk aşkım,mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin. Dünyanin en güzel kadinlarindandi.
emmanuel serisini izleyip manuel takılanların acı kaybıdır.
şimdi filmlerini tüm kanallar yayınlar bütün gün kadınıdır.
cine 5 gerekeni yapmış. an itibari ile ekranın sağında sylvia kristel'in resmi dalgalanıyor ve flaş haber olarak altyazı geçti. ee cine 5'i ayakta tutan tek projeydi ne de olsa , bak adamlar vefa göstermiş. allah rahmet eylesin.
penisleri yarıya indirme zamanıdır. vefat etmiştir.
ergenlerin kim lan bu diye soracağı, çocukluğumuzun tabusu. hayatını kaybetmiştir. efsaneler arasında yer alacaktır tabi. en azından 80lerde doğanlar için.
mekanı cennet olsun. klasik olacak ama çok çektirmiştir.
hemen bir ustalara saygı kuşağı ile anılması gereken güzel insan. r.i.p.
gün itibariyle hakka yürümüştür. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
üzerinde göz hakkı olanlardan biri olarak hakkımı helal ettiğim emektardır.
80 li yılların gençliğinin gözdesi. toprağı bol olsun.
durum çok güzel özetlenmiş ;

bir nesle
- uzaktan kumanda için yedek pile sahip olmanın önemini,
- tvdeki brightness, contrast ve volume gibi ayarların gerçek işlevini,
- eskiden verilen gazetelerin tv eklerinde "yabancı sinema kuşağı" ile ne anlatılmak istendiğini,

öğreten, ayrıca;

- her cumartesi gecesi hatrına çukumurat'la makara diye gudik bir program izleten,
- koridordaki sinek uçuş hızını değiştirse fark edecek keskinlikte duyu organları geliştirmemizi sağlayan,
- özel ders ve uçak yolculuğu gibi kavramların algımıza bambaşka şekillerde işlemesine neden olan,

en acısı artık aramızda olmayan kadın.
ben kendisini teleonda görmüştüm. Kendisinin görüntüsünü kaybetmemek adına anten ayarlarken balkondan uçma tehlikesi geçirmiştim, ergendim o zamanlar.
bir elde sik, bir elde kumanda... anne-baba gelirse diye her an kanalı değiştirmeye hazır biçimde izler idik kendisini. mekanı cennet olsun diyecem ama emin değilim...
toprağı bol olsun, erotizmi biz onunla tanıdık..