bugün

yarım kalan şarap la ömrümden birçok geceyi çalmış olan.
Crash adlı filmin okunuşu.
kendi şarkılarına birşey denemez ancak büyük grupların şarkılarının içine sıçmakta çok başarılı olan grup.
(bkz: doors)
(bkz: pink floyd)
yarım kalan şarap adlı parçasının mutlaka dinlenilmesi gerekir.
kendilerine komşu olan daire'lerin sırf bebe vıyaklaması yüzünden fiyatlarının düşük olduğu kurum.
(bkz: Terli Ve Kirli (Dünya) )
(bkz: Ben Hala Seninim)
(bkz: Her Aşk (Yara izi) )
(bkz: Daha Hızlı)
(bkz: Zaman Yok)
(bkz: Yarım Kalan Şarap)
(bkz: Takım Elbise Suratlı Adamlar)
(bkz: Beni Sevme)
(bkz: Sahte Sarışın)
(bkz: Kişisel Bir intihar)
(bkz: Herkes Yalnız)
(bkz: 9 Canlı)
(bkz: Kafiye)
anaokuluna oranla daha zor bir yer. fakat düzenli çalışırsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. ananızın babanızın işine de bağlı tabi.
pick up ile birlikte bir çanakkale soundu oluşturmaya çalışan, daha ilerde yeni bir müzik akımı oluşturacağına inandığım, kendi tabirlerince disko soslu rock grubu.tek eksileri pick up'ın da kreşinde elemanlarının oldukça çirkin olmalarıdır. çok yeteneklidirler o ayrı.
ingilizlerin crèche deyip bizim okuduğumuz şekilde okudukları yer.

farklı karşılıkları da var ama ben hep kreş diye gördüm.
gündüz çocuk bakım evi.
16 ekim cumartesi pulp ta çıkacak olan dinamit topluluğu. özledik ulan!
ikinci albümleri Kreş Çıplak'ın yolda olduğu gruptur.
geri dönmek istediğim mekan..yan gel yat osman günlerim...
mezunu olduğum mekan. ondan sonra zaten anaokulu vardı terkettim okul benim için değil hacı.
özledik yahu. artık album mü çıkaracaklar, konser mi verecekler bi şekilde çıksınlar ortaya.
türkiye'deki sayısı 1615.

(bkz: ev hanımı diye meslek olması)
kreş çıplak adlı albümlerini çilekeş gitaristi ali güçlü şimşek prodüktörlüğünde yayınlamıştırlar. enstruman trafiğinden gitar tonları ve partisyonlarına kadar ali güçlü şimşek ben buradayım diye bağırmakta ayrıca.
kreş çıplak albümünün lansmanı 30 mart'ta istanbul ghetto'da gerçekleşecek olan grup.
yeni albümlerinin şarkılarına myspace'ten ulaşılabiliyor, lakin müzik marketlerde göremedim henüz. yine çok hoş şarkılar, çok güzel sözler yamışlar. fakat ilk albümdeki tondan oldukça farklı ve sindirilmesi zor gitar tonları. bu da tabii çıplak olmalarının bir gereği olarak düşünülmüş. bu çocuklar rock'n roll'u anlamış, ellerine sağlık.
yarım kalan şarapla kendilerine sarhoş etmiş gruptur.*
--spoiler--
bak bir yıldız kayıyor!
--spoiler--

http://fizy.com/tr#s/1ahq0j
ikinci albümleri "Kreş Çıplak"ın ilk videosunu "Gül Açan Dudaklar"a çekmişlerdir. Anıl Tütüncüoğlu yönetmenliğindeki klip Belgrad Orman'ında çekilmiştir. http://www.youtube.com/watch?v=clhebbk2wjs
(bkz: crash)
jamaica güney amerika'da bir kadın diyorlar.
ağlaya zırlaya kızımı bıraktığım ve sonrasında iyi ki varmış dediğim mekan.
Kreş eken huzurevi biçer.