bugün

entry'ler (492)

otomobil markası olsan hangisi olurdun

Alfa Romeo.
değerini bilen bilir

11 yaşında çocuğun ölümüne üzülmeyen sözlük yazarı

devlet düşmanı,bölücü,hain herhangi birinin ölümüne üzülmem.
çocuk, çocuk gibi davrandığında dokunulmaz. adamın götüne roketi sokarlar.
ağlayacaksan oynamayacaksın.

sunexpress

her ay izmir adana arasında 1-2 uçuş yaptığım hava yolu şirketi.
diz mesafesi pgsden daha iyidir. f/p olarak ideale yakın denilebilir.

görsel numarası sallamak

http://galeri.uludagsozluk.com/r/7858/+

galatasaray taraftarı

adam gibi adamdır.
edit: pavalı köpekler eksileyebilir.

rakıya önce su mu buz mu ilave edilir

rakıya su ilave edilir. suyun soğuk olması buza ihtiyaç kalmamasına yeterli sebeptir.

göbekli erkek

sigarayı bırakınca olduğum erkek modelidir.

hamza hamzaoğlu

hatalı kadro seçimleri, yanlış pozisyonlarda yanlış futbolcuları oynatması bir yana son olarak "umut kadar mücadele eden var mı" cümlesi ile ipini çeken teknik direktörümüz. adam gibi adamdır. inşallah iyice pişip olduktan sonra 5 yıl sonra tekrar gelir şimdilik bünye kaldırmadı maalesef.
edit: bursada geçirdiği her gün ne mal olduğunu göstermiştir. hakkında düşündüğüm bütün iyi şeylerin amk.
tanım : baĞzı! teknik direktör bozuntularının çabuk kalkan götlerine örnektir.

sevgilinin sen ne müptezer birisin deyip kızması

mümtazer demiştir o.

tom ford black orchid

gucci by gucciden vazgeçmeme neden olan parfümdür. ilk anda ki yoğun kokunun zamanla merak uyandırması paha biçilemez.

rakının yanında en iyi giden meze

atom, fava, peynir, yeşil zeytin. benim için bunlar yeterli

yüzünüze geğiren babaanneyi evden kovmak

keşke yaşasaydı da ağzıma sıçsaydı. özleniyorsun

oyuncak araba

8-10 lu yaşlarda Almanyada yaşayan bir tanıdığımız getirmişti ilk metal arabamı. Beyaz renk üzerinde kırmızı lacivert çizgiler vardı, yanında martini yazan beyaz jantlı hatcback Lancia Delta. ralli efsanesi idi o zamanlar. şimdi 8 yaşındaki oğlum oynuyor hemde 100 ü aşkın oyuncağının arasında bu babamınmış diye gururlanarak. tekerleklerini kaybettik sadece koca 30 yılda hatıralarımızı değil.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Can Gox - Wrong Side of the Road eşliğinde gold + fıstık.

nani nin galatasaray a transferi

fbnin sneijder transferi fıkrası daha da komiktir. evet.

kızım bu gece de sevgilinde kal diyen izmirli baba

seviyesizlikte, iğrençlikte, hadsizlikte, eziklikte sınır tanımayan izmir düşmanı fesat piçlerin izmirli sevgilim olsun da babası böyle desin diye beklediği durumdur. mama var

alfa romeo 147

fiyat performans oranı en iyi araçtır. satıp polo aldım hala alfaların ilanlarını inceliyorum. yol tutuşu motor sesi ayrı bir güzellik. bu arada aslan besleyen yemini dert etmez.

hangi azınlık ülkenin huzurunu bozuyor anketi

hangi azgınlık okudum ilk anda -ki çok da anlam değişikliği olmamış- bölücülük yapan haysiyetsiz piç kuruları bozuyor.

35 bin liraya alınabilecek en iyi araba

o paraya 1,16 nın ancak bitmişini alabilirsiniz, üzerine 7-8 daha koyulup güzel bir 1,16 veya a3 alınabilir.

2015 yılında iflas edecek firmalar

paralel diye adlandırılıp mali ve idari denetlemeler ile kendinden geçirilecek firmalardır.