bugün

15 yıllık otel , abartma . Çocukken kalıyordum wow serisinde ben . Tatil parası biriktirmiş fakirlik de hiç çekilmiyor .
Su an tatil yaptigim otel. Tek sikintisi asiri buyuk olmasi ve odanizi bulamamaniz. içkileri guzel. Yemekhanesi asiri kalabalık. Ben kremlin de kaldigim halde topkapi palace nin sakinligini sevdim ve orada vakit geçirdim.
Edit: tatile cikamayan deli gibi sabah aksam patronuna hizmet eden fakir köle calisanlara dert olmuştur benim maddi durumum.
Su an tatil yaptigim otel. Tek sikintisi asiri buyuk olmasi ve odanizi bulamamaniz. içkileri guzel. Yemekhanesi asiri kalabalık. Ben kremlin de kaldigim halde topkapi palace nin sakinligini sevdim ve orada vakiy geçirdim.
çok güzel otel. anismasyonları idare etse de, yemekleri, mantı-gözleme tarzı geleneksel şeyler yapan her şey dahil içindeki cafeleriyle beğendim. ama öyle vuruş işleri çok yok, ama adam gibi tatilinizi yaparsınız.
yemekleri ve içkileri berbat olan otel. geri kalan herşey güzel. oda temizliği , odalar güzel. havuz, deniz güzel. animasyon fena sayılmaz. hergün canlı müzik falan var. ayrıca topkapı palace'a geçebiliyosunuz kafanıza göre. topkapı palace çok daha güzel. biz kremlin'de kalmamıza rağmen genel olarak topkapı palace'da vakit geçirdik.
Antalya'nın Lara/Kundu tatil bölgesinde yer alan temalı otellerden bir tanesi.Genel konsepti,mimarisi,animasyonları gerçekten çok güzel olmasına rağmen yemek konusunda sıkıntı yaşadığım yer.
eylül ayında gidilmesini tavsiye ettiğim hotel ağustos ayında çok fazla kalabalik olmasıyla sizi rahatsiz edebilcek biyerdir.ana restaurantaki yemekleri çok fazla lezzetli değildir ama onun dışında snack cafeleri çok iyidir gözleme lahmacun köfte hamburger pizza patates ayrica topkapi palace otelin tüm imkanlarindan yararlanabiliyorsunuz
topkapı palacenin yanında bulunan bir başka wow oteli.
güncel Önemli Başlıklar