bugün

ele, yuze, ayaga oraya buraya surulen bir kozmetik urunu. nemlendirici etkisi filan vardir.
ayrica (bkz: kerem)
açık sarı renge verilen isim.
merhem değildir. merhemle karıştırılır.
günlük nemlendirici olarak kullandığımız kremlerden olmak kaydıyla iki çorba kaşığı kadar kaseye alın, bunun içerisine bir limon sıkın içerisindeki krem eriyinceye kadar limonla beraber karıştırın sonrasında banyo yapmadan önce onu yüzünüze yedirin arta kalanı yüzünüzde kalacak şekilde bırakın en az 20 dakika bekledikten sonra banyo yapın. yüzünüz oldukça canlı görünecektir.
boynu bükük, kırılgan renk.
yakında atv de başlayacak olan saçma bir dizi. tanıtım videosundan anladığım kadarıyla çirkin kızımız sihirli bir kremi sürerek taş bir hatuna dönüşüyor.
duygu yetiş gerçekten de çirkin kadrosundan yer alıyorsa bu dizide, ortada sorgulanması gereken bir şeyler var demektir.
fransızcadır. güzel koku, parlaklık, yumuşaklık verir tene. kullanılması en güzel,en zararsız kozmetik ürünüdür.
yeni dizidir.Burnuma ugly betty kokusu geldi ama bilemem.
ebru akel ve kenan ece ile birliktte annem'de oynayan gonca var adını unuttum kusura bakmasın.

--ilk izlenim spoiler--
kız kenen ece'ye yanık yedikçe de yiyor o göbek ne lan ahahah ebru akel taş kız da kenan'ı ebru'dan kıskanıyor, ebru akel ünlü bir markanın reklam yüzü, kenan ece de bu markada önemli bir yere sahip. ayrıca şişko kız krem sürünce yüzü, şekli falan değişiyor; güzelleşiyor sanırsam
--ilk izlenim spoiler--
Pazar günü saat 20:00 da atv ekranlarında oynucak yeni dizinin adıdır.
başrolde krem cem oynayacaktır.
fragmanından anladığım kadarıyla çirkinle taş arasında sadece kilonun olduğu saçma bir dizi örneğidir.
5 bölüm verdiğim dizi.
(bkz: ilkokul espirileri)
sürünün hepiniz sürünün.*
atv'de başlamış yeni dizi. hep beraber izleyelim ve ibret alalım.
dizinin mottosu bile ibretlik;
"mucize krem artık türkiye'de"
Neremle güleceğimi şaşırdığım dizidir. Hadi yazarken utanmadınız, hadi çekerken de utanmadınız, yayınlarken de mi utanmadınız be ?! O diziden reyting de bekliyor musunuz yoksa ? *
5 dakika izledim bi hatun sürekli bağırıyordu. tam 5 dakika bağırma çağırma.
demek bizim seviyemizi böyle görmüşler.
komik. bildiğin komik.
'iki yaka bir ismail' gibi beş bölüm bile gidemeyecek dizi.
belli ki türk dizilerine alıcı gözle bakmadığım, artık eleştirecek yön aramadığımdan olsa gerek, dikkatimi vermeden, sakin sakin izlediğim dizidir. bende en ufak bir iğreti ya da beğeni yaratmadı ama eğlenceli bir havası var gibi. başroldeki kızımızın dönüştüğü hatun mükemmellik örneklerinden bir tanesi, ben yine de asıl kızımızı istiyorum. herkes, olduğu gibi güzel.
eööh dedirten dizidir. görüldüğünde kaçılması tavsiye edilir. zira vurgulanan şey hatta vurgulanmayı geçtim anlatılmak istenen şey izleyici özürlüymüş gibi anlatılıyor, çocuk dizisi bile değil.
13 bolum bıle surerse atv nın nıhaı sonunu getırecek olması muhtemel dızıdır.
atvnin yeni uyduruk dizisi.