bugün

insanın bu çocuk ounlarıyla ne işim var diyerek giriği ve 2 saat çıkamadığı oyun sitesi
cok dandik olmasina ragmen saatlerce frikik,bilardo,penalti,tenis oyunlarini oynadigim site.*
(bkz: tapatipo)dan sonra pek rabet görülmeyen flash oyun sitesi.
http://www.kraloyun.comadresine sahip, içinde bir çok farklı kategori bulunan bir oyun sitesi. özellikle zeka ve beceri oyunları, zihninin ve dikkatinin sınırlarını zorlamak isteyen kişiler için ideal.
ordan burdan flash oyun çalıp ''biz yaptık'' havası vermek için oyunun her köşesine kraloyun.com ibaresi koyan site genellikle küçük çocuklar takılır buraya.
içinde penguen fırlatma gibi son derece sadist bir oyun barındıran site.
ısrarla içinde diamond kelimesi geçen tüm oyunlarda bunu türkçeye diyamant olarak çeviren site. elmas ulan elmas.
türkiye'nin ilk oyun sitesidir. kendisi en gelişmiş türk oyun sitesi olup oyunları bağımlılık yapmaktadır .
poker ustaları oyunu yüzünden son 1 haftada internet kafeye 20 liradan fazla para vermeme sebep olan oyun sitesi.

ayrıca çok güzel serbest vuruş oyunları olan sitedir. çocuksu gibi görünüyor ama insan başladımı bırakamıyor bi türlü.
(bkz: armorgames)**
çocukken çok oynadığım, oyunları iğrenç olan bir site.
http://www.kraloyun.com/Oyun/Blosics_Bloklar_2

(bkz: biri beni kurtarsın)
harika oyunları olan site. özellikle bebek giydirme oyunlarına bayılıyorum. çok güzel kıyafetler ve ayakkabılar oluyor. ama barbieleri giydirme oyunları güzel. diğer çirkinler sarmıyor. gece elbiseleri ve plaj kıyafetleri kesinlikle favorim. barbielere makyaj yapma oyunları da fena değil hani. mor renkli göz filan abes olmuş gerçi. bebeği giydirip makyaj yaptıktan sonra podyuma çıkmasını görmek kadar mutluluk verici bir şey olamaz. çok duygulanıyorum. zaten küçükken de ben stilist, barbielerim manken şeklinde takılırdım. onları da giydirip, gazlı kalemlerle suratlarını ve tırnaklarını boyamayı severdim. gerçi bu uğurda kaç bebeğin suratını yamulttum. hesabı yok. nereden bilebilirdim ki asetonun bebeğin gözünü de silebileceğini?
içinde sus ve arabanı kullan adlı bir oyun barındıran site. *
(bkz: içimdeki çocuğa engel olamıyorum)

gereksiz rekorlar kırıyorum.çok gereksiz çook.
bi ara sürekli süper frikik oyunu oynadığım siye. şimdilerde girmiyorum hiç.
araba park etme oyunlarına ölüp bittiğimdir. gerçi yabancı sitelerde daha güzelleri de var ama, olsun.
28 yaşında mühendis adamın açıp oyun aradığını gördükten sonra bir kere daha saygı duyduğum site.
Genel oyuncu kitlesine sahip sitedir.
bünyesinde barındırdığı zeka oyunları ile her yaşa hitap eden bir oyun sitesi. özellikle evden/hapishaneden kaçma oyunları çok iyi. daha hiçbirini bitirememiş olmanın utancını yaşıyorum.
internetle yeni tanıştığım zamanlarda bağımlı olduğum site. Muz topla diye bi oyun vardı falan kalkamazdım başından küçüklük işte.
can sıkıntısına bire bir sitedir. güzel oyunlar var. çocukça ama başarılı.
çocuk muyum ben artık bizden geçti, adam gibi oyun oynarım oraya gireceğime, vakit kaybı bunlar hep vakit kaybı... benzeri cümleleri çürütecek bir oyun sitesidir. Evet müthiş grafikli oyunlar yok fakat ona da bir bakayım buna da derken zaman hızlıca geçiyor.
sıkıntıda iyi giden sitedir.
misafirliğe gelen küçük çocuğa açılan site.