bugün

"Paris Fashion Week'e gidip Arzu Kaprol'un defilesini izlemek ister misin?" sorusuna evet cevabı verenlerin facebook üzerinden tıklamaları gereken marka.http://on.fb.me/qilhc2
benim gibi 20 li yaşlarında bir kadın için fazla iyi. valla ben seviyorum bunu ya. molpedden çok daha kaliteli bir ped markası. alıp da memnun kalmayan görmedim. alanı da görmedim. çünkü ben de hiç almadım. erkeğim lan ben ahah. başta küçük çaplı bi heyecan yarattığımı düşünüyorum ama. öperin.
artık sadece marka değeri olan ve hijyen, sağlık gibi konulardan bi'haber olan orkid'e sağlam bir rakip idi. ancak ne yazık ki kendisi son dönemde çıkardığı hijyenik pedlerde eski kaliteyi tutturamamış bocalamaya başlamıştır. dilerim en kısa zamanda eski güvenli ve sağlıklı halini geri kazanır.
regl dönemleriniz de günde 7-8 kere arkadaşlarınıza "arkamda bi şey var mı?" diye sormanıza neden olan dandik ped markasıdır. o mavi suyu tutamıyo olduğu yerde, zaten rahatsız da bişey. orkid ve molped'e rakip dahi olamaz.
neymiş bu diye baktığım, hatun kişinin en büyük dostu, en büyük yardımcısı olan bez parçası. reklamlardan gördüğümüz kadarıyla bunun kanatlısı falan çıkmış, ne işe yarar bu kanatlı, uçuracak mı yani diye aklıma takılmıyor değil. ulan bana ne diyorum sonra.
diğer markalardan kat kat kat kat iyi olan ped markası.
püsküüt kutularına benzer kutularda ped satan firma.

(bkz: ben değil bir arkadaş)
orkid gibi içinizde haşır huşur ötmeyen ve cidden sızdırmayan ped. iyi ki varsın kotex. * *
kullanmayanlara şiddetle tavsiye ettiğimdir. orkid ile aşağı yukarı aynıdır fiyatı ama orkid oturup kalktıkça, yürüdükçe haşır huşur yapar, kotex yapmaz. rahat edersiniz.
rahatlıktır, lavantalısı var bir kere.
Pamuklu olması nedeniyle tercih edilen Ped markası. Çoğu insana orkid'i bıraktırdı, daha ne olsun.
otelde günde 12 saat ayakta çalışan bi arkadaşımın ayakkabının tabanına yerleştirdiği pedtir. amacının dışında kullanıldığında da gayet işe yaradığı gözlemlenmiştir. *
eski kalitesinin zerresi kalmamış ürünlere sahip ped markası.
Ne yaptınız bilmiyorum ama türkiyede satılanlarda bir sıkıntı var sanırım tamamen plastik dokuya sahip ve insanı rahatsız ediyor. Ayrıca yaz aylarında pişik kızarıklık yapıyor gayet rahatsız olmuş.
Amacı dışında üretim yapıyorlar sanırım.
carefree'ye bari dokunmasalar.
her ped markasının olduğu gibi feci reklamları olan üründür.
Orkid gibi hışırdamaz.
Kadınların amına değen bez.

Bazen sadece ped olmak istersin.
Hayvan gibi bir peddir. Yani vajinanın uzunluğu sanki 2 metreymiş gibi adamlar halı gibi bir ped yapmış. Onun yerine git bebek bezi bağla daha iyi.
hışır hışır ötmeyen ped. yumuşak dokusu da cildi rahatsız etmiyor. orkid ve molped'i sollar. ayrıca hem ucuz hem kaliteli olsun diye düşünen hanımlar için helen harper marka pedleri önerebilirim. eskiden muşamba gibiydi ama seviyeyi yükseltmişler.
Belki pede yapışmayan çamaşır yapmışlardır.
çarşaf gibi pedi olan marka. bir kere taksanız ömürlük sizi korur gibi bir hali var.
kadınların menstruasyon döneminde sızıntı olmasın diye kullandıkları ürün. diğer markalara göre daha rahattır.
bir ped markası ve en sevileni.
hassas pıtıları tahriş etmez.
Kız arkadaşım iyi olmadığını söylüyordu. O yüzden benden ped almamı istediğinde Orkid olsun diye vurguluyordu.
deprem bölgesine 1 milyon hijyenik ped desteği sağladığını açıkladı.