bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
iddia ediyorum sözlüğün en komik nicki.
(bkz: osman lan erkır)*
hoş vakit geçirsin sözlükte.

(bkz: yazar nickleri)
saipsizin şakasına kurban gitmiş, aynı zamanda kendisine çok ta güzel adres tarif edip, ayar vermiş * * * * süper tatlı yazardır.
saipsiz in tuzağına düşürdüğü endamı şanlı, sohbeti tatlı yazar. ayrıca adres yanlıştı lan. ramiz iş hanı olacaktı o. **
3 uzatmaya gerek yok kisaca istanbul zirvesi'nin şakazedelerinden biri, hem de en biri.

internetle pek alakası olmayan, taşralı bir garsonu hakir görmüş ve onunla 'sözlük binası adresi vermek suretiyle' taşak geçmiştir, kendisini kınım kınım kınıyorum, eğer ki, zirveyi erken terk etmiş olmasaydı, daha başına neler gelecekti neler, neyse ki ucuz atlattı.

ilk zirvesinde, kendisini keklediğimiz için, şahsım adına tekrar tekrar özür diliyorum, bana tekme tokat dalsa yeriydi, o derece uyuz ettim kendisi.

-yauv siz ne ayaksınız?
-efendim?
-bu sözlük mözlük diyollar ya hani, ne ayak?
-hmm, böyle 8 katlı bir bina, iş yeri gibi düşün
-düşüneyim
-evet düşün, işte orda hepimizin bir odası var, bilgisayarlarımız var, ordan yazıyoruz işte
-hmmm, ben de yazabilir miyim?
-yazarsın tabii, üye olman gerek önce
-hmm, tam olarak nerde yeriniz?
-(vay mal vay) karaköy'de
-bana yazsana adresi
-(salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk ya) kağıt ver de yazayım
-...

velhasıl, güzeldi güzel... *
kendisini önceden tanımama rağmen garsonları sevmediğini yeni öğrendiğim yazardır. sevmemesini anlıyorum da tekme atmaya çalışması çok ayıp çok... kınıyorum.

sanırım ki şaka senaryosunun en büyük kurbanıdır. mekandan karaköy'e inerken peşimizden koşan kırık bir garson gördüğü anda mübalağa olarak bildiğim bir halk deyiminin gerçekliğini göstermiştir şahsıma... (bkz: gözleri yuvasından fırlamak)

bir de önemli detay dik yokuşlardan tek başına inemeyeceği izlenimi oluşturmuştur şahsımda...*
nickini komik sanmış yazar.
kalabalığın arasında birkaç dakika da olsa sohbet etme imkanı bulup nik ve şekil uyumu açısından bir türlü eşleme yapamadığım ama tanışmaktan memnun olduğum yazar kişisi.
osmanlı'yı osman sanan ezik.

(bkz: laf söyledi balkabağı)
Eğlenceli bir nicke sahip yazar.

(bkz: Hepimiz osmanız)
ilk görüşte tebessüm ettiren nick. ama bir yandan da dedim ya mahmut olaydı ?

(bkz: pollyanna)
(bkz: koskoca devletin adı selçuk lan)*
hoşgelmiş.
-sen nasıl olur da devlet-i al-i osmaniye ile dalga geçersin?
hacıdır, hocudur, tatlı böcüktür*. yanağımı verdiğim ve tanımaktan mutluluk duyduğum insandır. ama unutmasın, muhasebe insanı yıpratır*. ayrıca şahsıma japon demiştir, olmadı ama*.
alternatif olarak (bkz: devletin osmanı var)
sora sora adını öğrendiğim yazardır. osman demek acayip gelmeye başlamıştı valla. ayrıca kendisinden beklediğimiz kaynanalı bir zirve vardır, aklında olsun.

edit: sayın otep, fazlasıyla dişi ne demek lan?*
son derece maskülen bir nicke sahip, ama görüntü itibariyle fazlasıyla dişi bir yazar çeşidi. ayrıca 15 dakikalık muhabbete dayanarak söylüyorum, sağlam 1 geyik potansiyeli var...
çok güzel bir mahlasa sahip yazardır. kullanıcı adından dolayı kendisini erkek sanıyordum lakin değilmiş, olsun sorun yok. ön yargılarımdan kurtulmam lazım. *

ayrıca şu meşhur ve yaran başlığı hatırlatmaktadır:

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=7520241
peynirciks'den kaçamamış yazar.
zirveye katılan yazrlardan yanaktı efendime söyliyim ıvırdı zıvırdı kopartarak hatıra diye saklayan insanmış.

çok pis şehir efsanesi uydurmak.
gülen gözleriyle dikkat çeken, pala bıyıklı yazar. *
hep erkek zannederdim.
kizmis meger. ama buyuk ihtimalle aplam oluyor kendisi. zaten olmasada benim sevgilim varki ehe ehe. *
güncel Önemli Başlıklar