1. 1.
    asal şubede bilgileriniz alınırken sorulan sorudur.
    2 ... baymayself
  2. 2.
    askerlik şubesinde doldurtulan kağıttaki saçma sorudur. eğer "evet"i seçerseniz. 15 ayda komando olmanın sırlarını çözmüş bir ordumuz olduğundan batıda bir iki şarjör g3 talimi yaparsınız ve koşarsınız. 3 ay sonra da doğuda kendinizi bir karakolda beklerken bulabilirsiniz.
    1 ... polifoniksizofren
  3. 3.
    komando olmak istemediğim halde ss kuralını uygulayıp tunceli ve bingöl kırsallarında yardırmama neden olan, teröristlere kurşun sıkma fırsatı sağlayan sonradan da keşke olmuşum denen önerge...
    2 ... 486dx33
  4. 4.
    istesen de istemesen de, evrakının üstüne kırmızı kalemle büyük bir "k" harfi yazıldığından, önemi olmayan sorudur.
    1 ... zarbut
  5. 5.
    komandoluk candır. her türk gencinin askerliğini komando olarak yapmayı istemeyi gönülden istemesi gerekmektedir.
    3 ... adli vaka
  6. 5.
    evet diye cevap vereceğim sorudur.
    1 ... laptopgirlhayrani
  7. 6.
    askerlik şubesinde doldurulan formda ki beni güldüren komik sorudur .

boyum 1,68*
    gözler miyop-astigmat *
    kilo şişmanım evet * .

bu kriterler altında ben komando olmak istesem , komandoluğun şanına leke sürülmez mi ? , komando dediğin nedir kardeşim uzatmadan kısaca özet geçersek bildiğin '' rambo '' yılanı elle yakala , kes ye felan yok öle bir dava ton balık konsErve ile besleniyorlar . o şıkka ne yanıt verdiğim bende kalsın , ama askerliğimi çanakkale boğaz komutanlığında yaptım .

dz.ktp.onb.telzimba
    4 ... telzimba
  8. 7.
    işaretleyip işaretlememenizin birşey değiştirmez. eğitim birliğine gittiğinizde oradaki doktoların insiyatifine göre komando olursunuz ya da olamazsınız.
    ... dussel biri
  9. 8.
    istememekle olunmasaydı, benim götüm şu anda hava kaçırıyo olmazdı. ** * * * * * * * * * * *
    5 -3 ... mprivateturun
  10. 9.
    ''evet'' diye yanıtladığımda kendimi manisa kırkağaç 6.jandarma komando alayında bulduğum sual. sonrası mı ? ne sen sor ne de ben söyliyeyim.
    1 ... erdembal