bugün

entry'ler (68)

suzan radyodan bana selam söylermisin

inci sözlükte ki son günlerde dönen modların bayan yazarlarla mesajlaşmasını konu alan bir caps gördüm. aslında başta ilginç bir şey yoktu. inci sözlüğün admini inci, sözlüğün celebritysi suzana * gönderdiği msj için caps alınmış fakat o msjda aslında çok daha derin, nazik ve duygusal şeyler olduğunu farkettim. hemen o saf duygunun insanı olan delikanlının yazdığı mesajı gördüm.

ve sonra gözümden bir damla yaş süzüldü..

ama gülmekten.. ulan adam radyoda bana selam söylermisin diye msj atmış. tamam twitter fln olsa neyse de incideyiz be kardeşim. radyodan selam söyle lan piç dese daha doğal olabilirdi. ama kardeşim yüzünü bile görmediğin bi kullanıcının ay vajişim entrylerinden etkilendiysen ben sana ne diyim. bu kadar iyi kalpli olma be genç. biraz hinlik piçlik öğren. zaten nickinden liseli olduğu belli.**
sonuç olarak: gayet nazik ve de iyi kalpli bir incicinin bir başka inciciye gönderdiği saf ve temiz bir mesajdır.

evet inciden pek hazzetmeyen arkadaşlar görün işte. incide de iyi kalpli saf, temiz duygular besleyen ve nazik olan insanlar var.*
ilgili caps: http://twitpic.com/3i80d6/

edit: dur bi dakka lan. benim neyim eksik. sayın sözlük bayanları bana selam söyler misiniz? **

öğrenci evi

bulaşıkların yemekten önce yıkandığı tek evdir.

19 aralık 2010 ales

sınavda okadar salak bi soru vardı ki. ikitane kız oyun oynuyor ama ne oyunu.. toplar birbirine bağlı iple, üstünde harfler var biri siliyor diğeri yazıyor. yok o değiştiriyo bilmemne. ya bi yürü git..

19 aralık 2010 konyaspor galatasaray maçı

okadar sıkıcı bir maçtı ki uyudum be. resmen uyudum. bi ara ve muhteşem bir gol diye ses duyunca sevinerek uyandım bi baktım ki* o salak kobi reklamıymış.

kendra wilkinson

tek özelliği kafam kadar memesi olması.*

fog reyiz

http://www.vimeo.com/17923520

ay vil bang yu ap taammı

yaran inci sözlük capsleri

görsel

nihat doğan dan aforizmalar

avatarı izlediğim kadarıyla olay dünyada geçmiyor.

sözlükçülerin en eften püften başarıları

askerlik işlemleriyle uğraşırken mantığımı telefonla birlikte dışarda bıraktım. millet sinir stres halde durumu sorgularken ben gayet laylaylom takıldım. hatta işlemlerle ilgilenen abla çay bile söylemişti, neşe ile içmiştim.

yaran diyaloglar

- kemerin ingilizcesi ne?
+ kemır

yaran diyaloglar

bi arkadaşımın vasıtasıyla tanıştığım tiki bir arkadaşla muhabbet ediyoruz*.*
b:ben t:tikisu

b: ankara güzel çok seviyorum ben
t: denız yok orada demı
b: ciddimisin ?
t: sence? bılmem oyle duydum yanlısmı acaba gulmede plaj anlamında
b: yok ama manzarası güzel
t: bak yanılmamısım
b: deniz manzarası var
t: çok güzelmiş bellı bununla yetınıyosun **

t: zaman buldukça florya amcamın yazlığı var rivada oraya daha çok gidiyorum biçok yere. karmaşık anlıcan *
b: hmm ne güzel
t: yes*
b: valla ankarada hep uçurum rahatça denize giremiyoruz
t: allah göstermesin bikez bende gidiyordum tahtalı koye kafamı çarpmıstım

b: belli**

ayça eren

konuşması çok tatlı oyuncudur. saatlerce konuşsa dinlerim okadar yani.

yeşilköy den hiçbir uçağın zamanında kalkamaması

doğru tespittir. her zaman pistte 10. sırada olursunuz*. çarp 3 le, yarım saat lan..

not: gençler kusurabakmayın bu sefer 40ı bulamadım.

eşekle cinsel ilişkiye girmek

http://www.facebook.com/v...555966394003&comments

(bkz: oha) (bkz: iğrençsiniz ibneler)

e c a

işyerindeki kombinin arızalanması yüzünden eca servisi çağırdık. çalışması için yüzlerce kez denediğimiz hareketi adam geldi yaptı çalıştı amına koyiyim. içimden helal lan herif yaptı hemen desemde üstüne servis ücreti diye 20 lirada para aldı ama bu sefer orospuçocuğu dedim içimden. toplasan bi dakka sürdü lan bi dakka. hem biz yapınca niye çalışmadı lan. komplo bunlar..

en güzel sesi olan müzik aleti

(bkz: blok flüt)

ah o do sesi yok mu.. *

kentpark alışveriş merkezi

harvey nichols adlı mağazada 300 liraya bere görebileceğiniz bir alışveriş merkezidir.

ali ağaoğlu nu seksi bulan kız

(bkz: döviz endseksi)

bir kadının en seksi yeri

o kocaman kalbi * * *

yaran inci sözlük nickleri

(bkz: müge amlı) *