bugün

anlat dinliyoz panpa erkekleridir. http://galeri2.uludagsozl...mayan-erkekler_429980.jpg
modaya uyup rengarenk boyuyordur da. vay ipne.
Chpli erkeklerdir. Bıyıkları da hafif bombeli dudağının üstünden ağzına girer Evet.
bir de bunun kız versiyonu vardır.
görsel
Kokan erkektir.
kuvvetle muhtemel yabancıdır. türk erkeklerinin bir çoğunun bu konuda titiz olduğunu düşünüyorum. yabancı erkeklerin, kıl-tüy ve ya banyo gibi hassasiyetleri pek yoktur.
(bkz: nba)
iğrençsiniz.
Sonra neden koltuk altında hayvan ölmüş gibi kokuyorum diyen erkeklerdir. Piiiis.
Yok ki neyini alalım.
Sadece yurdum erkeği değil elin gavur erkekleridir.(%80 i koltuk altı ve kasık bölgesini almıyor)brad pitt dir.

görsel

Sen ki kışın sıcak tutsun diye ve de tembelliğinden epilasyon yapmayan bir kızsın.senin neyine acaba koltuk altı kılsız erkek.hey allahım.
gördüğümde; toka vereyim de ör bari diyeceğim erkeklerdir.
tayt da giymezler.
Mide bulandiricidir.
Agda yapin demiyoruz lazere de gidin demiyoruz permatikle alin baari bu iskenceye bi son verin erkek adam koltuk alti killi olur diye kendinizi kandirmayin.
sorsan herkese koltuk altı kıllarını düzenli olarak keser. herkes temiz. kimse yoğurdum ekşi demez. herkes koltuk altını düzenli olarak temizliyorsa madem bu koltukaltı kıllı gezen erkekler kim?
askerde çok dayak yerler. komutan yakar onları bir daha da ömrü hayatı boyunca bırakamaz.

ayrıca söylemeden geçemeyeceğim leş erkektir. leş gibi kokar afedersin.

aynı şey etek traşı içinde geçerlidir.
iğrenç varlıklar. Alın artık şunları alın.
çok çekici erkeklerdir. koltuk altı kılları ile çekerler.
erkek demişsin ama bu bildiğin kokarca.
Resmen bildiğin kokar bunlar. istediği deodarantı kullansın yine de kokar.
kadınlar ne kadar inkar etse de onları tahrik eden erkeklerdir.
Yav bir aralar yabancı film hastasıydım ta ki bir Japon herif orada o malum kılları uzatmış afedersiniz tarakla tarayana kadar. vicdanen fukara. Hiç mi miden yok senin be pis herif. O gün bu gün uzak doğu filmlerinden pek hazetmem.
öncelikle, bu güzel hatırlatma için teşekkür ederim. siz de olmasanız <3

sonralıkla, genetik ve mevsimsel değişkenlere bağlı bi olay. demeseniz hatırlamam. bilmem anlatabildim mi :D
Ter kokusunun en büyük nedenlerinden biridir.
4 sene olacak şubatta nasipse.