bugün

ranzamı gösteren yazar. sağolsun varolsun.
severek takip ettiğimiz yazar. iyi yazar.

(bkz: hem okur hem yazar)
akşam akşam sevinç nidaları atmamı sağlayan yazar. mutlu etti beni verdiği emek, harcadığı zamanla. emeğine, ellerine sağlık arkadaşım... süpersin, hatta şahanesin * ...
nickinin bilinir bir kelime olmasından dolayı bu başlıkta ancak ilk 10 entryden sonra yer alabilmesine rağmen başlığı işgal etmeyi başarmış olan
ayrıca sinemaya, özellikle türk yapımlarına ayrı bir ilgi duyan yazar arkadaşımız.
(#9634791 ) hislere tercüman olan yazar.
ekşi sözlük'ün 12. yıl kutlamalarında bedük ve cem yılmaz gibi isimlerin gecede sahne almasını sağlayarak, ortaya çıkardığı durumdur. tüm sözlükleri bir kez daha sollamış, bir kez daha ezip geçmiştir. tüm ulşu sözlük yazarlarının iç geçirmesine sebebiyet vermiştir vesselam. hülasa, belki bir gün bizde yaparız kim bilir ?
(bkz: umut fakirin ekmeği)
(bkz: ben bi siktirip gidip çay koyiyim en iyisi) *

entrysi ile yaran adam.
(#10052640) entry'si ile gülümseten yazar. hemşehri. saygılar efendim.
engin bir türkçe bilgisine sahip, görmüş geçirmiş saygı duyduğumuz çok muhterem yazar kişi.
(#10810055) altı..altıncı nesil yazarların altın yumurtladığını sanan altın gibi yazar.
geçmişin tozlu sayfalarında bulduğunuz eskiye ait fotoğraf karesidir.sizi tekrar gülümseten sonra büyük bir hüzne sevk eden yazardır.geçmişten gelip yanlızlığımı paylaştığın için teşekkür ederim. *
fikir ayrılığında olduğumuzu sandığım bir konudan dolayı attığım pmye nihayet derecede seviyeli cevap veren uuser. saygılı, kendini bilen ve saygıyı hakederek, saygımı kazanan yazar.
gianna michaels başlıgını görselle doldurduğu için sevgi beslediğim yazar.
tarikat olarak arkasındayız.*
sabah sabah yüzümü güldürmüş olan yazar. tasarımlarının hayranıyım, bu da burdan biline... teşekkürler!... *
bugüne bu gün sözlüğün 10000 görsel eklemiş yazarı elalem 10000 entry giremiyor helal olsun.
çocukların misafirlige gittikleri evlerden topladıkları kagıt peceteleri veya ögrencilerin arkadaşlarının not defterlerinin sayfalarını toplayıp biriktirdikleri durum.
hata bulma makinası gibidir. kendisi aynı entryde iki hatamı bularak beni son derece şaşırtmıştır.
sürekli olarak bu kelimeye kolleksiyon denilerek telaffuz hatası yapılmaktadır.
(bkz: #11638860) nolu entryisi ile acemilikten filan söz etmiş. ince gör diyorum kendisine.
bir daha uludağ modern'e değil ss eklemek, yanından geçmemesi gereken yazar. yoksa modern ahalisi tarafından meydan dayağı yiyebilir.
bir nesnenin biriktirilerek yüksek bir sayıya ulaştırılıp hobi haline getirilmesine denir. ayrıca bir kızla yanlız kalmak için kullanılan söz 'gel sana boncuk koleksiyonumu göstereyim' şeklinde içerisinde koleksiyon kelimesini içerir.
sözlük veri tabanına yeni görseller ekleyen yazardır.
radyo uludağ da birlikte takıldığım yazar. eğlenmesini biliyor.
tıpta, cerrahi dokular içinde kalan patolojik bulguya verilen isimdir.
sayesinde tanımadığımız ünlü kadın kalmamamıştır. paylaşımlarının devamı dileği ile.