bugün

bir uzuv kaybetmiş kadar kahreden bir durum. sosyal yaşamınızı oldukça etkileyen bir hastalık.
insanlar, aldığı kokuya tepki verirken, mal gibi "ne kokuyor ki" diye bakınmaktır.

iyi mi kötü mü bilmiyorum ama ben koku alamıyorum. kolonya dışında.
sizlerin burnunuzun direğini kıran o kokuyu ben duymuyorum.
aldığınızda, hoşunuza giden o kokuyu da almıyorum.

ben, sevgili kokusunu da bilmiyorum. belki de o yüzden hiç kimsenin kokusunu özleyip, üzülmüyorum.
Yemeklerden tat alamamaktir. Zira burnunuz kapali bir sekilde patates, sogan ve elmanin tadini birbirinden ayiramazsiniz...
burnum çoğunlukla tıkalı olduğu için pek koku alamam zorlanıyorum ama aşırı keskin kokularda tıkalı burnum bile kurtaramıyor beni.
aynı zamanda yemeklerden de tat alamamaktır ki bu daha kötü bir durum bence.
Covid-19 un belirtileri bunlarda. Malesef tat duyusunu kaybediyorsunuz.
muhtemelen covid olmuşsundur. test yapmakta yarar vardır.
yeni grip atlatmış olan annemin (bana da bulaştırdı, saçımı kurutmamak da eklenince perperişan oldum.) alerjik bir bünyesinin de olması ve çocuklukta burnunun üstüne düşmüş olması nedeniyle içinde bulunduğu durum.
yalnız yoğun baş ağrınız ve tat koku alamama durumunuz varsa covid testi yaptırın.
ben de az once bir fenalastim feci bir ense agrisi el ayak titremesi.
kesin virus kaptim derken hicbir sey yemedigimi hatirladim.
bir seyler yedikten 25 dk sonra ancak normale donebildim.
Covid 19 semptomlarından biri olduğu söylenmekte. Başa gelen durumda ihtiyatlı davranmak isabetli olacaktır.
Acilen test yapılmalı, olası bir şüphe kafadan silinene kadar karantina süreci başlatılmalıdır.
Koku yok, tat var.
Bir garip durum.

Burun tıkalı acaba ondan mı. *
güncel Önemli Başlıklar