bugün

görsel

Oldu başka ?!.

Bunlar Benden uzak olsundu...

Gerçi uzaklar...

Allah sabır versin size hetero irkekler...

Ehehe... Swh...
Mantıklı.

Bi yolunu bulursa hepimize öğretsin.

Bi tanıdığım boşanmakla tehdit edip bunu başarmış ama kendisi de çalışıyor.

Ve tehdit edeyim derken boşanmak da var tabii ucunda.
bir de uzansın yüz üstü çıplak?
doggy style da yapsın.
Yetmez ama evet.
Bence de iyi fikir. Ama o parayi ya hemen bitiririm ya da hiç harcamaz o şekilde perişan olurum. Ortam yoktur.
başvuru için ; teflon !..
annen de size zırt pırt yatılı gelsin mi ?
Sonra da bazı kadınlar için ileri geri zekalı diyorlar, biz de kadın diye korumaya geçiyoruz.

Senin eş olmandan ne hayır gelir ki acaba? Ozguven sıfır, zihniyet sıfır, beyin yok. O la la. Tam erkeklerin aradığı eş türü. Ama evlenmişsin de. O da hayret edici sjdjdkdkdl.

Otur! Sıfır.

Evet
hmm peki sen ne vericeksin karşılığında?

cevap : Am. bir ay boyunca hemde.

bu kadınlar eğitilmezdir.
bu ülkede bir erkek için evlilikten daha büyük bir kumar yok.
Yalan onlar yav bunlar koca bulsa tüm gün kocamda kocam paşamda paşam evimin direği gözümün bebeği diye göbek atar.
Bir ürününü pazarda tutundurmak istiyorsak ayran ürününü örneğin ; faaliyetlerimiz sırasında bazen ayranımızının dökülmesine razı gelmeliyiz. Sosyal ilişkilerde de bu böyle. işlerin ters gitmemesini istiyorsak bazı maliyetlere katlanmamız mutlaka gerekiyor. (bkz: sahurda ayran içmek)
Başım ağrıyo denilerek savuşturulabilinir mi acaba?
Çok edilgen, bir dediğimi iki etmeyen herifleri terkedene dek ne çektim. Aynı şekilde üzerimde çok otorite kuranları, beni elinde kukla etmeye çalışanları da..

Ortası ender bulunuyor zaten ben en fazla iki kere buldum bundan.
Erkekler olarak yemeğimi yapsın, temizliğimi yapsın, ütümü yapsın, arkamı toplasın, cinsel ihtiyaçlarımı karşılasın, çok konuşmasın dırdır etmesin vs. ihtiyaç robotu beklentileriniz varken üç kuruş maaşınızı bu yolda harcamak size koymamalı bence.