bugün

3 güvenlik görevlisi ve işçi arasında yaşanan ayıplı olay.

görsel
işçi arı güvenlik görevlilerine destek olmuş...
Bi de sözlüğe şer yuvası dersiniz. Kadın şey mi dedi acaba siz hepiniz ben tek ahshfl.
Bu güvenlikçi kadınlar acayip azgın oluyor.

Ben habere inandım.
tek kale maç yapardık çocukken..
onu anımsattı.. tabii bunlar oyunu biraz da evcilik ve doktorculukla da harmanlamış..
grup seksin cinsel olduğunun özellikle belirtilmesi de faideli olmuş.. bravo...
Nedense 3 e 1 değil de 2 ye 2 olmuş gibi bi his var içimde.
terbiyesizlink !!!
görsel
Hiç şaşırmadım.
Ben lise stajını organize sanayide fabrikada yapmıştım.
Abiler Gece vardiyasında çektikleri 31'leri anlatıyorlardı. Yok tuvalet kapısı açık kalmış, arkadaşı bodoslama girmiş falan.
4-12 vardiya çıkışında otobanda travesti kovaladıkları muhabbetleri de anlatırlardı.
Sömestr olunca fabrikadan ayrılıp, ikinci dönem Stajı okulda tamamlamıştım.
Vay amk Ablaya bak sen.
Nerde edep nerde ahlak nerde link?
Twitter'daki yorumlar kopmama neden olmustur.

Birisi de 1 mayis'i kutlamislar herhalde yazmis. Ahahahah.
Grup seks olarak belirtilseydi muhtemelen siyasi mi, astrolojik mi diye sorgulardık. Cinsel olduğunun ifade edilmesi kafa karışıklığını önlemiş, teşekkürler.
Gerçek güvenli seks bu değil...
Amerikanvari bir durum olmuş, şaşırtıcı. Evet.
Koca eli olmuş kocas#ki karabük karacük sırada kim var acaba.
görsel
Kocaeli grup endistüriel tesis çözünleri ile üretime devam.
Grup seksin cinsel olmayanının da olduğu anlaşılan seks biçimi. Nasıl oluyor acaba ?
keşke seks fotoğrafını ya da videosunu da görebilseydik dedirten olay.
Cinsel grup seç ne la ajahaajja inci sözlükte gibi başlık açmışsın.
fabrika açıklama yapmış.

--spoiler--
KAMUOYUNA DUYURU
"3 Mayıs 2024 Cuma Günü bir yerel haber portalında şirketimizle ilgili yayımlanan ve daha sonra da bu yayın temelinde, bazı basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medya ortamlarında yayılan asılsız bir haberin gündemi meşgul ettiğini üzülerek takip etmekteyiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki “Federal Mogul’da Grup Seks Skandalı” başlıklı haber kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.

ilgili Fabrikamızda bahse konu olay gerçekleşmemiş olup, buna bağlı olarak iş akdinin feshi de söz konusu değildir.

Şirketimizin kurumsal itibarını zedeleyen bu tür asılsız haberlere ve buna bağlı olarak gerçekleşen paylaşımlara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Ayrıca bu süreçte gerek hukuki gerekse de diğer haklarımız korunacak şekilde gerekli çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü de ifade etmek isteriz.

Kamuoyunun takdirine saygılarımızla sunarız."

Federal Mogul Powertrain Otomotiv AŞ

Federal Mogul izmit Piston ve Pim Üretim Tesisleri AŞ
--spoiler--
Piston fabrikası mıymış? Ne reklam oldu be!

Arka planda motor kesiti, piston gidip geliyor, yakıt hava karışımı cgi ile patlama efekti, görüntü flu… sonra ana sahne çiftimiz sevişiyor, bilindik devinimsel hareketler. Altta “ateşler” gibisinden bir motto.

Ablacım çok ateşlisin unutma…3…2…1… klaket…
bence -darbeli matkap- üreten bir fabrika..
(bkz: çok fena seks döndüğü düşünülen yerler)
isten atilan olayin faillerine yagmur gibi is teklifi yagdigina eminim ama nasil kanitliycaz ki.
oğlum gerçek sanayimiz uçacak bu değil lan.