bugün

ne geliyorsa sosyal medyadan geliyor. italya yüksek mahkemesi doğru bir karar vermiş. bu güzin abla'ya yazanlara falan hep bir bakın. " sosyal medyadan biriyle tanıştım, bir kere birlikte olduk çok pişman oldum. kocama itiraf etmeli miyim, kocam çok iyi biri bizim için çalışıyor yüzüne bakamıyorum artık" ya da " bana şantaj yaptı aylarca birlikte olduk, kocama söyleyemedim" gibi namussuzca, ahlaksızca şeyler. bence de boşanma hatta yüklü bir tazminat alma sebebi olmalıdır.
doğru karardır. kadınlar sıkıntılı insanlar ne bok yiycekleri belli olmaz. evet..
Benimde hoşuma gitmez tabi ki Karımın başka kişilere mesaj atması bilmiyorum. Tabi ki guvenim sonsuz olur ama bilmem içim rahat etmez. Bende aynen dikkat ederim evlenince.
öküz altında buzağı aramak da denen sendromun haberidir. adamın boşanası varmış, bahanesini bulmuş.
italyan mahkemelerini kutluyoruz.
haberi iyi anlamak gerekir.
eşinin de bildiği zaten hali hazırda bir hesabı vardır. kimseye haber vermeden aldattığı sevgilisi ile haberleşmek için ayrı bir hesap açmıştır ve oradan haberleşip buluşuyordur. bu da kanıt sayılmıştır belki.
italyancam yok ama ihtimalleri düşünüyorum.
Kocadan izinsiz değil de eşten habersiz şeklinde olması gereken sebeptir. Erkek kadin ne farkeder yalan varsa sıkıntı vardır.

Bi abi var tanıdığım. Face hesabi var yıllardır. Durum bekar yaziyor. Adam evli okula baslayan iki cocugu var. Simdi neler dönüyor o hesapta acaba?
Türkiye de getirilmesi gerekir. Hatta babadan izinsiz açılan hesaplar da dahil olmalı. 10 yaşında kız hesap açarak başları ile her halti paylaşırlar.

Sosyal medya adamı deli eder. Pislik ve hastalık yuvasıdir.
(bkz: civitas)
Türkiyede olsa ülkeyi yerin dibine sokacak yazarlarin is italyada olunca italyayi nasil yaladiklarini nasil cifte standart uyguladiklarini gozler onune seren durum.
öööhhhh...

nice job bruh.

italya'da da yaşanmaz artık, fransa'ya gidiyorum !

t: pizzadan soğutan haberdir.

milan'a gidip ekonomik fondan yararlanayım bari :/
bizde ortak hesap açarak tatlıya bağlanan dürüm.
kadının içinde varsa zincire vursan kilidiyle oynaşır dedirten başlık.
Şu olay Türkiye 'de olsa çoktan çomarlar , yobaz sürüsü , ülke nereye gidiyor ya diye bağırmaya başlamıştınız. Ama karar italya gibi medeni bir ülkeden gelince herkes alkış tutmakla meşgul bakıyorum.Bir fark yok kardeşim.Aşağılama yine aşağılama , ezilen, hor görülen yine kadın.Siz etrafınızdaki kadınlara hatta kendinize güvenmiyor olabilirsiniz ama böyle fütursuzca kadınları aşağılamaya hakkınız yok.
Herkes aynı kefeye konmaz.
Bu gözler aşurenin nohutunun pişmemesinin boşanma sebebi sayıldığını gördü. Normaldir.
italya nın medeni kanunu adam olsaydı zaten biz gidip de isviçre den almazdık.
Karıdan habersiz açılan tinder ne olacak???
genelde akpli türbanlı kadınlar bunu yapar baskı altında yaşamaya dayanamaz ve sosyal medyadan onunla bununla fingirdeşip onlarca kez aldatır eşini.
başlık yanlış bir şekilde açılmış. eşten izinsiz değil eşten gizli açılan sosyal medya boşanma sebebi olmalı.
karı kızlar arızalı model oldukları için ne bok karıştıracakları belli olmaz.
ne alakası var evlilik böyle basit bir özgürlüğü kısıtlayamaz.