bugün

unilever grubuna ait bir marka.
yemek yapmayi bilmeyenler icin hizmet veren firma. kebabin bile hazirini yapacaklar yakinda. tom ve jerry'de vardi. donmak uzere olan tom'a aciyan jerry insanlik yapip onu iceri aliyordu. sonra onune acayip bir toz getiriyordu ve ustune su dokuyordu, sonra o tabaktaki tozlar leziz yiyeceklere donusuyordu. oyle olacak yakinda galiba. ne yiyoruz belli degil ama. tozdan yemek mi olur lan?
son reklam kampanyasıyla kocaman bir yalanı kucağımıza bırakan marka! neymiş, doğallarmış onlar. hadi canım! az buçuk gıda eğitimim vardır benim ve biliyorum ki knorr doğal falan değildir.

hatta hiç bu konuda eğitimi olmayan birinin bile bu reklamı izlerken alla alla yahu bu knorr nasıl doğal diyebildiğini varsayıyorum.çünkü, ambalajın üstünü okumak yeterlidir doğal olmadığını anlamak için.

sen al sebzeleri kurut, sonra ambalaja koy, kullanma süresi de ayları bulsun, sonra da ben hiç koruyucu kullanmıyorum de! kargalar güler buna yahu kargalar.

hayır kardeşim knorr doğal ürün falan değildir. bu bir
bu coğrafyanın tarım bakanlığı böyle bir reklama nasıl izin vermektedir? bu iki
bu coğrafyanın reklamlarını denetleyen varsa ve her kimse bu reklama nasıl izin vermiştir? bu üç
doğal yiyecek diye evinizi knorr la doldurmayın bu da dört.
(bkz: çıtır pane harcı)
bardakta içmek için hazırlanmış çorbaları nefis olan marka.
gecelerime güneş gibi doğan,her acıktığımda imdadıma yetişen süper hazır çorbaları olan marka.
tek başına yaşayan insanlar için en iyi hazır çorbaları üreten firma. hazır çorbada lezzetin adı...
(bkz: mono sodyum glutamat)
gecen yılki tanıtımlarında gürgen öz ü kullanarak ciddi bir tanıtım hatası yapan markadır.
lezzetli makarna soslariyla universite ogrencilerinin hayatini kurtaran marka.
insanın aklına çeşitli karpuz kabukları düşüren marka..
değişik çorbalar, beşamel sos, makarna sosları, pane harcı, başımın tacı, pilav harcı, dolma içi, ohooo daha da neler..
güzel ambalajının içinde çeşitli kanserojen maddeler sakladığını düşündüğüm hazır çorba.
mercimek köftesi harcının tadı fena sayılmaz ancak bir paketten taş çatlasa 10 tane mercimek köftesi çıkıyor.
tek kişiye bile yetmez o miktar. en iyisi oturun, üşenmeyin kendiniz bol bol yapın.
yöresel çorbalarının fiyatı 1.75 tl olan hazır çorba markası. lakin bir olmaç, yuvalama ve yayla çorbası pek güzel.
yeni kampanyası ile gönüllerde taht kuran firmadır. herhangi bir knorr çorba alana, plastik bir saksı içinde toprak ve maydanoz ya da fesleğen tohumu veriyorlar.

10 numero kampanyadır. maydanozum ve fesleğenimi ektim bekliyorum.
msg ile özdeşleşmiş hazır lapa üreticisi.

ne lezzetlisi lan, hepsinin tadı aynı amk.
Rezalet tadı olan çorba markası.
Üniversite evlerinin special ve vazgeçilmezi.
yeni reklamıyla yardırmıştır.
yeni ürünü olan peynirli pizza ve minestrone çorbalarıyla italyan lezzetleri katmışlar bir de italyanlar şehirde videosuyla çok güzel kampanya yapmış olan firma - http://www.youtube.com/watch?v=IeE9vvDdLWM
kadın bir meydanda konuşuyor ustayla özellikle bu corbayi beğendim güneş tadı var diyor. e be kadın güneş mı yedin daha önce.

tanım: sosları güzeldir.
'telafuzu "nor" mu lan bunun?' diye beni düşüncülere sevk etmiş hazır çorba hazır bilmem ne markası. amerikanya'da falan nor deniyormuş haliyle.
kınor diye kıro stayla okuduğumuz marka. cidden nor diye okunmuyor mu bu?
bir piyasa çorbası hazır olanından. evet.
içinde msg bulunan çorbadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar