bugün

Deli deliye deli demez zaten yazarıdır.
Bir osuruk kadar boş insanlara daha fazla tahammül edemeyecek yazar.

Defol nickaltımdan!
Hakaret etmeden yazamayan yazarımsı.
Yorucu ve zaman kaybı oluşturan polemiklere girmektense donuz butonunu daha fazla kullanmasını tavsiye ettiğim, gerçekten de iyi kalpli bir yazar.
Hiçbir insan için kendisini üzmeye değmeyeceğini bilsin. Ayrıca dediği gibi dışarıda daha çok sorunlu şahıs dolaşıyor ama sadece bunu kabul edemiyorlar.
Hep mutlu ve sağlıklı olsun.

Edit: unutulan kelime eklendi, kafa karışıklığı oluşturmaması açısından eklemeyi uygun gördüm. Koala candır ayrıca.
tek özelliği dışında çok sevdiğim yazar. o da abartılı beşiktaş fanatikliği... bunun dışında mükemmel biridir.
Bacaklarını sevdiğim.

Böyle omuza almalık misyoner gibi üffff üüfffff çok güzel.
bacaklar olur mu ya.
kadın voleyboluna iyi sardı. ulen kadın olsunda ne olursa olsun değilmi kereta seni.*
Nasılsınız gençler?

Keyfiniz nasıl?
o son karıyı boşamayacaktık reyiz iyiyiz sen nasılsın?
Bekârlık sultanlıktır be pbhy!
bu aralar bayağı dindarlaşmış galiba.
sikerler öyle sultanlığı. sen hiç akşam olup sikini avuçlayıp yatan sultan gördün mü?
Gerekli görmedikçe mesajlara dönmem. Kusura bakmayın.
(bkz: koala çalan şarapçı klarnet)
Dogru yolu bulmuş. Hayırlı olsun.
yaşanmaya değer hayat nedir sorusunu kendi kendine sormuş, nefs muhasebesi mevzuunu kurcalamış ve iç dünyasındaki çelişkilerin farkına varıp, şu aralar maneviyata yönelmiş yuzır.

reeel ve sanal hayata dair insanların siyasi bakış açılarını baz almamasını, hatta mümkünse olayları ve insanları hiç bir şekilde politika penceresinden değerlendirmemesini öneririm.
sol görüşlü olmanız sizi dini dikkatli yaşamaya çalışan şuurlu bir müslüman olmanıza engel olmamalı! ki, normal şartlarda zaten. (zaman içersinde bu husus daha net belli olacaktır)

kaldı ki, hiç birimizin sonu ne olacak belli değil!
peygamber efendimizin ''kişi nasıl yaşarsa öyle ölür, nasıl ölürse öyle dirilir'' sözü yaşamamız gereken hayat nizamı ölçüsünü hakkında bize ayna'dır!
ve itibar son nefesedir!
allah imandan ayırmasın...
Ooo hacı abi, şükür iyiyiz, sen nasılsın???
Sevdiğim yazarlardandır, eksik olmasın.
hala haklı sebeplerden ötürü mutsuz ve çaresiz hissetsem de fırlatıldığım bu dünyada yuvarlanmayı sürdürdüğümü belirtmek istediğim yazar. benim dışımda herkese başarı, aşk, sekste mutluluk dilerim çünkü ben artık hiçbir şey hissetmiyorum.
Kısmen hemşerimdir.

Zira ben de 1/4 baskilliyim *
--spoiler--
hala haklı sebeplerden ötürü mutsuz ve çaresiz hissetsem de fırlatıldığım bu dünyada yuvarlanmayı sürdürdüğümü belirtmek istediğim yazar. benim dışımda herkese başarı, aşk, sekste mutluluk dilerim çünkü ben artık hiçbir şey hissetmiyorum.
--spoiler--

bu ruh burkuntularıyla hayat geçer mi from bau!?
ayrıca, fırlatımadın bir amaca bağlı olarak geldin, yaratıldın. swh
belirli bir süre içersinde hepimiz imtihandayız, kimi geçecek kimi kalacak. akıbetimizin ne olacağı muamma olmakla beraber, kazananın ve kaybedenin sonu açıkça belirtilmiştir.
tüm mesele kişinin nerde durduğu ve ne yaptığı ile alakalıdır.
yönünü tayin etmeyen gemiye hiç bir rüzgar yardımcı olamaz. bu kısım belki bize bir yol göstermekte yardımcı olur.

kafanızı toparlamanızı öneririm.
bugün varız, yarın yokuz. hayatın geriye dönüşleri olmadığı gibi zaman kavramını iyi düşünmeli ve değerlendirmeliyiz.
aksi halde kişi ne yaparsa kendine yapar. zararı bazen de çevresindekilerle birlikte çeker.
an bu an'dır.
ne için?
her şey başlangıcı, ve belki de bitişi için!
hayatı ertelemek çözüm değildir!
belki de sonrası yok!
düşlediğin tüm güzellikler seninle olsun...
Buna ne oldu la böyle, niye böyle dindarlık taslıyor bileniniz varmı, bir aydınlanma bir ehli sünnet yaşam sardı bu bebeyi, yok bari hayatını sil baştan değiştirecen , ilk önce şu nickini değiştirmekle başla, hatta Klarnet çalan sofi senin için uygun olur mesela.
Maşallah kardeşim, Allah ibadetlerini kabul etsin. Amin.
#46640971 henüz namaza başlamamış yazar. Allah onu da nasip eder inşallah. Sevgiler...
Sözlük için değerli bir arkadaştır, severim kendisini.
hiç klarnet çaldığını gören veya duyan oldu mu diye merak edilir.