bugün

naaptın bik bik reis...

(bkz: pırt) haha
Klarnet çalan şarapçı sapık.

Şimdi oldi.

Swh...
Koala kardeş Sana nazire yapıyor osurarak. Osuruğu kötü kokan kazansın ne diyelim.
Evet kardeşim.
Bikbik bu sen misin? Sana benziyor.
görsel
Kalbimi kırdığı için köşeme çekilmeye çalıştığımı belirtmek istediğim canım yazar. Saygılarımı sunarım.
Önce bana fenerli diyen bir yazarı savunmuş sonra da bana “ çık hava al “ demiş olan yazar. Vallahi ne desem boş… bugün cidden üzdün beni, haberin olsun.
Bazen yazdıkları beni acayip deli ediyor ama yine de seviyorum kendisini..
olumlu özellikleri, dostluğun anlamını biliyor, özeleştiri yapıyor, yalansız yazıyor, hem eğlenceli hem ciddi yazabiliyor. olumsuz özellikleri, zaman zaman şahsıma alaycı yaklaşıyor, şamatayı abartıyor, galatasaray hakkında üzücü entryler yazdığı oluyor.
genel olarak bakarsak sağlam bir duruşu ve eninde sonunda doğrudan ayrılmayan bir kalbi olan saf yürekli bir yazardır. severim.
Alevi malevi ama iyi insan.
Yatağa atmalık kazmagül.
entelektüel yapısı, geniş açıdan bakmayı sevmesi, renkliliği ve karizması ile akla criminal minds dizisinin tecrübeli ajanı david rossi' yi getiren klas yazar. çok seviyorum.
Zarif ve Efendi bir yazar. *
(#46938547) ile halden anladığını, bakmayıp görebildiğini, iyi niyetini kanıtlayıp duygulandırmış, sözlükteki yeri apayrı olan farklı ve kaliteli yazar. sevgi ve saygılarımla içtenlikle selamlıyorum kendisini. çok teşekkür ederim.
benim için kimliği hala bilinmeyen jack the stripper adlı seri katili araştırıp çıkarım yapmasını rica ettiğim yazar. ciddi ve anlamlı yazma kararı aldığına göre çorbada tuzum olsun.
Kanka ben senin için araştırdım ve buldum;

Am göt meme. Eheheh. Bu iyiliğimi de unutma.

Evet
Beni aşağıya çekmeye çalışmayın dostlarım. Zira, Bundan sonra anlamlı entryler girmeye karar verdim.

Şu sıralar Hayatın anlamını sorguluyorum ve ona uygun entryler giriyorum.
sürekli her akşam ne yiyecek olduğunu merak ediyorum...
Yalancıyı da sikmiyorlar tabii kanka. Öyle de bir şey var.

Evet
"bundan sonra" kısmına dikkatinizi çekerim.

Bu kadar goygoy yeter.

Artık bilgi ve edebiyat içerikli yazılar yazmaya karar verdim.
Balık ve 38 tane mevlana şekeri yiyen yazar.
Çişin pipi tükürüğü olduğu bilgisini bizimle paylaşarak bilgi içerikli yazılar yazmaya karar vermiş olan yazardır.
çanakkale'ye gittiğinden beri sempati duyduğum yazar. yaramış çanakkale sana.*
Uzun boylu sert erkek tam yatağa atmalık bana karşı sert ol ayım demelik oyh utandım.
güncel Önemli Başlıklar