bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Şimdi berkecan diye bi denyo var abi,üniversite öğrencisi galiba. kızlı mızlı bi ortamı var bi de. her erkek üniversite öğrencisinin isteyip ama sahip olamadığı ortam yani. rahat batmış olacak ki kız arkadaşlarıyla iddiaya giriyor. siz "kız olmanın nesi güzel ki" ye 50 neden bulamazsınız bulursanız yemek ısmarlarım diye.

  Sonra bu kadar cinslikleri yetiyormuş gibi kızlardan biri * "sen ne diyorsun biz 50000 tane buluruz" diyor. ulan ben niye anlatıyorum linkte var zaten videosu. kanallarda nasıl ve niye bu reklam filmin yayınlandığını anlamadım ama orkid sponsorluğunda bişey.

  yadi beyler, ismi ne kadar berkecan olsada bu hemdaşımıza destek verelim diyorum. ne ulvi bi amaç dimi ? ama "berkecan'a destek veriyorum" dedikçe destek soğudum lan.

  http://www.kizlararasinda.com
  4 ... akatreil
 2. 2.
  --spoiler--
  Tanrı ceylanın bakışını, güneş ışığının kıvancını, sisin gözyaşını aldı; rüzgarın esintisini, tavşanın ürkekliğini buna ekledi. Onların üzerine kıymetli taşların sertliğini, balın tadını, kaplanın yırtıcılığını, ateşin yakıcılığını, kışın soğuğunu, kumrunun sevgisini kattı. Bütün bunları karıştırdı, eritti ve kadını yaptı.
  --spoiler--

  http://www.kizlararasinda.com
  4 ... buyuyunce moderator olucam
 3. 3.
  kız olmanın nesi güzel ki için "onları bile biz doğuruyoruz!"ı yazan arkadaş hem tebrik alkışlarımı almış, hem de bu iyi birşey mi kötü birşey mi karar veremeyerek uzunca düşüncelere dalmama sebep olmuştur. zira ne kadar güzel bir özellik olduğu gerçeği ve üstünlük sağlamasının yanındaa işin eziyetini yine kadınlar çekiyoru getirmiştir aklıma. gelgelelim bu yarışmayı da kızlar kazanıp berkecan arkadaşımıza eteği giydirmişlerdir. şimdi regli günlerinde kızların arkadaşlarından istediklerini anlatan, bir öncekine göre daha bile keyifli olacağını düşündüğüm "bitanesin yaparsın" adlı yeni bir yarışmaları vardır.

  (bkz: http://bitanesinyaparsin.kizlararasinda.com/)
  2 ... betty boop
 4. 4.
  bir güzellik merkezine gittiğinizde size botoksundan tutun da cilt bakımının 67890 modeline kadar sokarlar. ikna ederler. itelerler hepsini tek tek. ahanda onun gibi bir sitedir.
  3 ... lamb
 5. 5.
  özgür etekler, sayfasını görünce haycanlandığım sitedir.

  --spoiler--
  heyecana, gerek yok mayk.
  --spoiler--
  1 ... bir nick sectim el almis