bugün

ask.fm gibi soru sorma sitesi.
normalde brezilya'da popüler olan soru-cevap uygulaması. hatta brezilya'lı arkadaşlarımla da hep kullanırdık. ancak bugün bir anda türkler'in istilasına maruz kaldı. ve bu nasıl oldu anlamış değilim.
facebook'u zehir eden hede.
yeni zellanda insanları için kullanılan söz.
facebook'a gelen saçma, bir soru sorma sitesi.
Bir çeşit virüs gibi yüklediğiniz an arkadaşlarınıza istek gönderen hede.
facebook'da sürekli istek aldığım bir uygulama. bundan önce candy crush vardı.
Ask.fm ile alakası yok. Denemeye değebilir boş vakti olanlar için.
Facebook'tan milletin paso istek yolladığı gereksiz bir uygulama. Yok soru sor, yok bilmem ne...
kimsenin özel hayatını merak edip soru sormayacağımdan beni ilgilendirmeyen uygulamadır.
Dandik be az kullanılan bir video oynatıcı.
ahiret sorularına hazırlık mı yapıyorsunuz amına koyduklarım dedirten uygulama. saçma salak sorular. bu sorulara cevap verenler de soranlar kadar mal.
Yeni Zelanda'da yaşayan Uçamayan bir kuş türü. Aynı zamanda yeni zelanda'nın simgesidir. Ve yine, yeni zelandalılara genelde sheepfucker ya da "kiwi" denir.
bu da yeni çıktı dedirtendir.
günde 8-10 istek ama iyi oluyor en azından çocuk ruhlu olanları ifşa ediyor ve direk siliyorum.
bir ara facebookta insanlar davet üstüne davet gönderiyordu.. sonra söndü fıssss diye.. dandik uygulama.
ask fm gibi bir site. bana göre tasarım yönünden ask fm den daha güzel ama üyelerde iş yok, birbirine soru soran yok ki doğru düzgün, üye olduğum zaman şöyle biraz baktım hep 98 li 97 li insanlar var pek 90 yada 93 lü göremedim tabi nereden biliyorsun diuye sorarsanız profillere bakıyorum örneğin

* koç
* babasının prensesi
* kahve kitap hastası
* 17
* tarkan
* beşikt aşk

yani profiller öyle herkes karşı cinsle tanışma amacında gerçi swarm da bile amaç bu yani bu siteye bunu çok göremem arada açıp kiwi nin sorularını cevaplıyorum da o da hep kaybetmeye odaklı "kolunu mu kaybetmek istersin bacağını mı?" şeklinde sorular soruyor.
Tadını beğendiğim bir meyvedir.
on birinci neslin yeni bir yazarıdır.

ne diyelim, ne diyelim?
hoş geldin diyelim.
güzel yazmalar dileyelim.
sevimli ve oldukça güzel yazılara imza atan iyi bir yazar..
kivi yazmayı becerememiş zat.
facebook'tan bildirim almama neden olan uygulama.
tanımasamda entry leri ile var olan yazar.
inşallah beyaz tenlidir der giderim.
türkcede ne zaman w harfiyle bir nesne adi oldu onu bir ögrensek?
'' kivi''ye alerjim var.