bugün

türkçede kivi diye yazılan meyvenin almanca yazılışı.
En irisi ve en kalitelisi Rize’de yetişir, şu an kilosu 1.5 lira.
kış aylarında askerlerin kasa kasa yedikleri meyve. sivilde o kadarını rüyalarında göremezler.
Türkiye’de ilk kez rize’de 90 ların başında Doktor Ali Rıza ertem araştırma enstitüsünde dikilip yetiştirilmiştir.
Entri sildirmeye çalışan, silmeyince de hakarete başlayan fotoğrafçı sözlük kullanıcısı. Öncelikle özel mesajları da ifşa ettiğine göre artık uğraşmanın tamamen gereksiz olduğu yazar. Bu bir eğlence kalıbıdır. Önce mesaj atıp sonra da seninle uğraşmayacağım diyen kişiye ay götüm uğraşma dersin. Bu hakaret değildir. Çok da tın demektir. Bunu bile ayırt edemiyor.

Ben seni ciddiye alıp polemiğe girecek biri değilim kiwi. yazdığın entrileri mesajla bana bildirmene gerek yok. *
Gitmesine üzüleceğim bir yazar.
Gerçekte de tanıdığım çok iyi bir arkadaşımdır ,evli değildir ve çocuğu da yoktur.

Tek derdi güzel şeyler paylaşmak, bir şeyler okumak olan bir arkadaşım, tıpkı hepimiz gibi.
Hoşçakal ..
Özel hayatından bizene, gerçekten samimi ve iyi niyetli bir insan olsan sen zaten bunu orta yerde yazmazsın. Gerekli kişilerle konuşursun, kendi iç dünyanı o insanlara açarsın adı üzerinde bu özel bir şey. Boşuna seninle ilgili söylemedim. Samimiyetten ve doğal bir insan olmaktan fazlasıyla uzaksın. Sırada duygu sömürüsü yapman mı var? ister ağla, ister zırla ama sen zaten bunu hak etmiş bir insansın. Senin başta hata yapmaman gerekirdi. Hadi köşen de ağla şimdi, belki böylelikle özel hayatını sana samimi gördüğün insanlarla paylaşmayı öğrenirsin.
Samimi ve iyi niyetli olduğuna inandığım iyi bir yazar arkadaşım .
Paylaştığı şeyler sayesinde az da olsa beni gülümsetebilen iyi kalpli biri..

Üzülme, kendini önemse .üzgün olmanı asla istemem hele bu saçma sapan yorumlar daha doğrusu haksız suçlamalar yüzünden..
Bu saçmalıkları kafana takma.
Doğal olmaktan çok uzak olan bir insan.
uzun süredir seyrettiğim yazar.

son nicki (bkz: di bell aspetto ragazza). diğer nickleri melina...

neden silinmiş. insanlara hakaret ettiği için.

bu arkadaşımızın yöntemi hep aynı. geliyor sözlüğe iki kelimelik entryler yazıyor, görseller ekliyor, mesajını kapatıp sözlük abazanlarını nickaltında gezdiriyor. değişen sadece nick oluyor.

istatistiklerin anasını sadece görselle ağlatması da cabası.

oynamasın. biliyoruz yazarı.
Tanımıyorum ama baktım nickaltina yazıyolar ben de yazayım dedim.

insan olduğunu düşünüyorum. iyi yazmalar kendisine.
Bana mesaj atması gereken yazar.
Noluyo lan burda?

(bkz: oo garı alırım bi dal)
Kadın yazar olmasını bilmeme rağmen yürümedim senin yüzünden kadınlardan soğuyacağım, bir daha seri halde fotoğraflı yada gifli entry girdiğini görmeyeyim. Yapmacık insan seni.

Edit; halen devam ediyor yine, tekrardan fotoğraflı entrylere başlamış.
Görsel eklemeyi seven kendi halinde bir yazar.
gifleri guzel biri. Cok gülüyorum buna.
Fazlasıyla yapmacık olan bir insan, kendisine de söyledim ama bundan ne köy olur nede kasaba.
Entrylerimi beğendiği için iyi bir yazardır.
görsel eklemeyi pek bir seven yazar.
Samimiyetsiz bir yazarsın, özel mesaj atma bundan sonra bana.
kiwinin melina olduğunu bilmeyen mi var dediğimdir.

edit: yanlış anlamışız, melina değilmiş, yersen. Bir de önce mesaj atıp sonra özel mesajı kapatıyor. Bir adet komedi yazar.
gece gece bize iki çocuğun kavgasını izletmiş sözlük kullanıcısı.
(#31160605)
ister artı ver ister eksi ver böyle bir kaygım yok benim. Zaten beğenilerin ve favların bildirimler de duruyor. Onları görüpte;"aaa kız, koş dan direkt sende tepki ver, nasılsa kız ölümüne asıl" gibi bir kaygım olmadığı için sadece bildirime baktım ve gördüğümü söyledim. Erkeklikse, erkeklik bunu gerektirir. Olduğunu söylemektir.

Nick6 değil muhabbet edeceğin yere çevirdin iyice. Boşuna yukarıya taşıma başlığı eğer bir söyleyeceğin varsa özelden gelip söyleyebilirsin.

(#31160527)ilk yazdığım nick6 da söyledim zaten bunu. Kendisi gibi olmuyor dedim. Zaten sapkın ruhunu yakın da gösterir, olduğu gibi olmak yerine başkası gibi davranıyor. Fazla yapmacık.

Editleyerek yazıyorum kiwi, başlık yukarı çıkmasın. Başkaları senin yazdığın nick6 nı görüp geceleri böyle bir tepki alman doğal. Neden yukarı çıktı diyorlar ama boş yere yukarı çıkardın. Söyledim ama böyle bir tepki geldi sana işte. Kendin olmayı dene zaten şimdiden tırnaklarını çıkardın. Bu kadar yapmacık olma boş yere. Bunun üzerine de anlamıyorsan zaten algıların da hata vardır o yüzden. Sorunlu bir üretimsen zaten hiç anlamazsın ki, başlığı hep yukarı çıkarmandan belli oldu. Gerçekler acıdır.(nokta)
(#31160401)

2014 çekici bayan avatarları diye bir insan arama mı yapar. Google görseller ele veriyor.

görsel

Yazara özel olarak bir hediye veriyorum çünkü bildirimlerimi bozdu. Ne yazsam beğeni ve fav göndermiş.

Önce o bıyıkları kes ki sana dayı demiyeyim.
güncel Önemli Başlıklar