bugün

ben ve diğerleri olarak ayırdık mı bunu? ayıralım. en iyisi anam hiç şaşmayın.
boş, gereksiz insanlardır. birisine kin tutmayı düşünecek zamanım, fırsatım yıllardır olmadı. kin tutacak kadar kimseyi önemsemeyin.
Kendisinden iyi börek yapabilen insanları kıskanabilen insanlardır.
Gerçekten itici değiller mi? Bence öyleler.

Hayatım boyunca sürekli olarak kindar insanlara maruz kaldım.hal hareketlerine kıl kapan mı dersin sözlerine bozulanı mı dersin ne ararsanız gırla hayatımda bulundular.

En sonunda da kendi enerjimi düşüremeyeceğimden bir güzel postayı koyuyorum bu tipitiplere. Mevzu bundan sonra başlıyor zaten sürekli arkanızdan konuşmalar, insanları size karşı kışkırtmalar "onunla konuşmayın, onunla arkadaş olmayın" vs. Gibi gibi kalçadan sallama laflar.

Yemin ederim bunların hareketlerinden ben utanıyorum ben yoruluyorum bunlar ise uslanmıyorlar. insanların ne yapmak istediklerine karışmaları, yerli yersiz boş gerçek dışı söylemlerle konuşmaları hakkını kimden alıyorlar merak içerisindeyim.

Demem o ki sizin de başınıza geliyorsa umrunuzda olmasın. Zaten bu kadar kötü kalpli, ikiyüzlü olmasalardı sizi kaybetmezlerdi. Ayrıca Bu tarz insanların söylemlerine kanan insanları da şutlayın etrafınızdan çok güzel oluyor.
fazla kinin zarar olacağını düşünüyorum. her şeyin fazlası zarar.