Seven çok veren Yok.
Olum siktiredin lan sevilince de dertler bitmiyor. Hem zaten senin derdin sevilmek değil seni de seven birileri vardır elbet ama senin derdin özel olmak. Hepimizin derdi özel olmak yine de özel olmak da yetmiyor insana eşsiz, biricik, tek olmak istiyoruz. Mümkün mü değil amk. Anam babam desem kardeşlerim var, öğrencilerim desem bir sürü öğretmenleri var. Sevgilim olsa benden önce sevdikleri ve belki benden sonra sevecekleri var. Yok yani kardeş öyle hayallerdeki gibi bir durum yok o yüzden bırakın bu kimse beni sevmiyor triplerini.

Aksine yalnızlığın tek başına olmanın kıymetini bil işte o zaman gerçekten kendin için biricik, tek ve özelsin. Günlük saçmalamamda benden bu kadar. Ha tatmin olmadıysan özelden yaz ben severim amk. Kızsan aşık gibi erkeksen dost gibi severim ama sonradan sıkıntı olmasın.
Şu an içinde bulunduğum haldir. Zaten normali budur bu işin. Nerede çokluk, orada bokluk.
Kimse tarafından sevilmemek değil de istediğin kişi tarafından sevilmemektir o. Mutlaka seni seven birileri vardır ama eğer istediğin kişi değilse geri kalan insanin umrunda olmuyor.
Annem babam tarafından sevilmenin huzuruna gark olmuşken.❤
insanlar tarafından sevilmeyi beklersen bi yanın hep eksik kalır. En iyisi mi güçlü olmak lazım sevgi falan bunlar sadece insanı güçsüzleştirir.
Kimse tarafından sevilmemek, irdelenmesi ve kişinin kendini sorgulaması gereken hüzünlü bir sorundur.

Herkes tarafından sevilmeyebiliriz lakin kimse tarafından sevilmemek normal bir durum değildir.
Acı verir, üzer.
insan doğasına ağır gelen bir yalnızlıktır.
“sevilmemek yalnızca şanssızlıktır. hiç sevmemek mutsuzluktur. bugün, hepimiz bu mutsuzluktan ölüyoruz. kan, kin , yüreğin kendisini de kurutuyor da ondan; uzun süren adalet isteği aşkı tüketiyor, oysa aşk doğurmuştu onu.”

Albert Camus/yaz
beni ben de sevmediğim için normal bir durumdur.
kendiniz dahil hiçkimseyi sevmiyorsanız doğaldır.
hoş bir şey değil. güzel bir şey de değil. insan sevgi ile yaşar.
"aile sevgisi de mi görmüyorsunuz arkadaş?" dedirten başlık.
Sevdiğin kişi tarafından sevilmemek kadar acı değil. Yemişim diğerlerini. Sevseler ne sevmeseler ne çok da umurumda.
Bunu şöyle düşünelim aslında. Kim tarafından sevilmemek? Seni nasıl ve neden sevmiyorlar? ilk önce bunu ihtiyatlı bir şekilde düşünmek lazım en nihayetinde. Onun için kendimizi sınamak ve karşı tarafa daha içten davranışlarla sevdirmek gerekir. Bunu yapmak içinde fazla atraksiyona gerek yok be arkadaşım.

Gülümse yeter..
En saf sevgi anne sevgisidir. Gerisi yalan...
yaratanın senden vazgeçmez. kimse seni sevmiyorsa bile o sever. ona sığın.
insan egosunu zedeleyen en büyük şeydir.

insan birisi tarafından sevilmeye ihtiyaç duyar. sadece yalnızlıktan değil, insanın doğasında böyle bir ihtiyaç bulunur. elbette herkesin ailesi, yakın arkadaşları ve dostları kendisini sever. fakat o eksikliğin yeri bir türlü giderilemez.

çözümü basittir; egonuzu bir kenara bırakın ve elbet sizi de bir gün birisinin seveceğine -sizin onu seveceğiniz kadar- inanın.
Kişiyi yalnızlığa ve kendini sorgulamaya iter.
sizin boş olduğunuzu gösteririr. kimse sevmiyossa tabi
Yine hissedilen duygu, gerçek. En yakın arkadaşıma "çok iddia oynuyorsun, kendini çok kaptırıyorsun" diye uyardığım için arkamdan psikolojisi bozuk, bana sallıyor demiş. Ulan 1000 liralar basıyorsun, sattığın arabanın parasını iddaa oynayarak kaybediyorsun çakal, 1 yaşında çocuğun var eşin var evin kira. Rızkını kumarda kaybetme dedik diye kötü mü olduk lavuk?
Sinirlendim arkadaş. Dostum dediğimiz adam arkamızdan konuşuyor elaleme. O bile böyle yapıyorsa kimse sevmiyor demektir. Kimin iyiliğini düşünsek düşman oluyor.
Annen bile sevmiyorsa zaten seni kesin bir şeyler yapmışsındır haketmişsindir. Git bir elini öp özür dile.
bende kimseyi sevmem yahu insanlar beni sevse ne olur sevmese ne olur kendi halimde birisiyim.
en ama en kötü duygudur. daha da kötüsü uyuşturcu bağımlılığına hatta intihara kadar varır.
niye öyle diyorsunuz lan. ben seviyorum hepinizi.
"Sevilmek iyi edermiş insanları ben hiç mi sevilmedim" sözü geldi aklıma. Sevilmek iyi geliyor herkesin ihtiyacı muhakkak, doğru yerde aramak lazım ya da bu kötü ruh haline alışmak laızm.