bugün

hayatın belki de en kötü gerçeğiyle yüzleşen insanın söylediği cümledir.
sevmenin basarmak oldugunu unutup basarayi kazanmakla endeks etmis insan sozu.. gel beni sev lan kiyamam..
akıllar başka bir sözü getiren yakınma cümlesi.

bir daha birini seversem bundan tanrıya hiç bahsetmeyeceğim.
Aşırı dozda beslenen sevginin sonucudur.
buna lafa yakışan en güzel atasözü;

'' kendinden başka kimseye fazla değer verme. verirsen ya onu kaybedersin, ya da kendini mahfedersin.''
(bkz: acıtmışım canını sevdikçe)
haketmeyeni sevmektendir. horoza bir avuç darı yerine bir avuç inci vermek gibidir.
kimi sevsem kaybediyorum.

acaba beni seven birisi de var mıdır? bana söylemeden seven... ama beni kaybetmiş olmaz ki o zaman kimse (!).

kiminle konuşsam, normal bir arkadaş olarak konuşsam bile, benimle takılma süreleri 1 hafta. evet bildiğin düz 7 gün. sonra ne oluyorsa birden görüşmemeye başlıyorlar. bahaneler havada uçuşuyor. ardından mesajlara cevap vermemeler, her gün girilen facebook, whatsapp, instagram gibi mecralara günlerce uğramama. tamam belki gerçekten işin vardır, ama hep benimle konuştuktan 1 hafta sonra mı başlıyor yoğunluğun?

acaba beni çok seven bir zengin var ve beni kiminle görse ona tonlarca para verip her şeyden her şeyden vazgeçmesini mi söylüyor... ne kadar değişik bir düşünce, ama ya doğruysa? saçma.

bazen de diyorum ki, demekki ben pislik bir insanım ve benim gerçek yüzümü 1 haftada görüp gidiyorlar. ama ne kadar pislik olabilirim ki? bence daha pislik bir insan olabilirim. ama olmayacağım.

artık kimi sevsem kaybediyorum demeyeceğim. kaybetmem gereken insan olduğu zaman onu seveceğim. belki 1 hafta sonra bir daha haber alamam. neden olmasın ki? olur olur.
Oysa ben benim için ağlayan birini asla bırakmazdım.
Bende de olan standart Şey. Böyle acayip bi hale giriyorum. Kendim bile kendimi çekemiyorum. Ama aslolan bişey var ki kaybettiğim kim varsa kesintisiz geri dönmüşlerdir tabi iş işten geçtikten sonra. E yemiyo o kadar sevilmek tabi gitmeleri normal.
Sevmeyeceksin o zaman, Sevmeyi biliyorsun belli ki denilecek durum.
(bkz: kimi sevdiysem düşman oldu bana)
Dün gece saatlerinde sevdigim kız beni satıp kuzeniyle kaçıp evlendi bende akrabasından duydum. o kadar üzgünümki birinin mesaj atıpta teselli etmesi gerek yoksa bu gece ciddi ciddi intihar edecegim öyle bir durumdayım ki çıkmaza girdi herşey sevdigim kızı kaybettim bu gün öldü benim için her şeyi geçtim kuzeniyle kaçmış birde amcasının çocugu ile ben satılacak adammıydım seni 4 sene sevdim allah belanı versin adi kız seninle evlenecektim ben ama beni ölmeden mezara gömdün sen be hain kız. her şeye ragmen yaşadıgım 4 yıl içinde bu kızı çok sevdim gözüm başkasını görmedi beden olarak biraz uzakta olsamda ruhum hep yanındaydı gölgem hep yanındaydı canımdan bir parça vermeye bile hazırdım üstelik bu adi kız böbrek hastasıydı böbregimi vermeye bile razıydım lan ben böyle aşık oldum bu entryi girerken gözlerim yaşardı ama sütten agzım yandı bundan sonra bana seni seviyorum diye yalvaracak olan bir kızı dahi kabul etmeyecegime yemin ediyorum bütün onurum güvenim haysiyetim namusum beş paralık oldu bana yaptıgıyla senelerce övünsün ben ona güzel bir aşk bıraktım çocuklarına anlatabilecegi anlatırken yaşayabilecegi. denizlerde iş buldum gemilerde çalışacagım istanbula veda edecegim artık acısıyla tatlısıyla 22 senem geçti zengin çocukları gibi şahşalı hayatım olmadı hep fırtınalı aşk yaşadım hep üzüldüm hep sırtımdan vuruldum hançer yedim bu yarayla yaşayamam belkide bir gün ölürüm. bu arada uzun uzun yazdıgım için kusura bakmayın size bir abi yada kardeş tavsiyesi kimseye güvenmeyin.

Bu arada allah Sena ismindeki bütün kızların belasını versin.
Çirkin olduğum için aynaya bakmazsam; Güzelim.. (Ah Muhsin Ünlü)

Sevmezsen kaybetmezsin.
eti bumbo, kat kat tat ve niceleri...
Cunku herkes gider.
sevmeyin. gitmiyolar. yada bi fantazi yaşayalım diyip eve kafes alırsınız koyarsınız içine fena mı olur çok güzel olur. ekşın.
sen sevme bokunu çıkarıyorsun.
Sevilmek bünyelerine ters herhal.