bugün

kimi sevsem kaybediyorum

Dün gece saatlerinde sevdigim kız beni satıp kuzeniyle kaçıp evlendi bende akrabasından duydum. o kadar üzgünümki birinin mesaj atıpta teselli etmesi gerek yoksa bu gece ciddi ciddi intihar edecegim öyle bir durumdayım ki çıkmaza girdi herşey sevdigim kızı kaybettim bu gün öldü benim için her şeyi geçtim kuzeniyle kaçmış birde amcasının çocugu ile ben satılacak adammıydım seni 4 sene sevdim allah belanı versin adi kız seninle evlenecektim ben ama beni ölmeden mezara gömdün sen be hain kız. her şeye ragmen yaşadıgım 4 yıl içinde bu kızı çok sevdim gözüm başkasını görmedi beden olarak biraz uzakta olsamda ruhum hep yanındaydı gölgem hep yanındaydı canımdan bir parça vermeye bile hazırdım üstelik bu adi kız böbrek hastasıydı böbregimi vermeye bile razıydım lan ben böyle aşık oldum bu entryi girerken gözlerim yaşardı ama sütten agzım yandı bundan sonra bana seni seviyorum diye yalvaracak olan bir kızı dahi kabul etmeyecegime yemin ediyorum bütün onurum güvenim haysiyetim namusum beş paralık oldu bana yaptıgıyla senelerce övünsün ben ona güzel bir aşk bıraktım çocuklarına anlatabilecegi anlatırken yaşayabilecegi. denizlerde iş buldum gemilerde çalışacagım istanbula veda edecegim artık acısıyla tatlısıyla 22 senem geçti zengin çocukları gibi şahşalı hayatım olmadı hep fırtınalı aşk yaşadım hep üzüldüm hep sırtımdan vuruldum hançer yedim bu yarayla yaşayamam belkide bir gün ölürüm. bu arada uzun uzun yazdıgım için kusura bakmayın size bir abi yada kardeş tavsiyesi kimseye güvenmeyin.

Bu arada allah Sena ismindeki bütün kızların belasını versin.
güncel Önemli Başlıklar