bugün

kuzey kore devlet başkanı kim jong unun 31 yaşındaki kızkardeşi.
Propaganda Daire
Başkanlığı yapmaktadır.
Abisinin veliahtı olma ihtimali yüksek.
Oldukça Yüksek bir egosu var ayrıca.

görsel
inşallah bunu da babasına dedesine benzesin diye domuz gibi semirtip estetiğe boğmazlar. ilik gibi hatun yazık olur.
Kuzey kore nin yeni lideri olabilir.

çok sert ve haşin bir sister.

görsel
La bu daha tehlikeli gibi duruyor.

Ben korktum şahsen.

Üff daş gibi eee.
kuzey kore nin yeni lidei olamaz kaptırmazlar bu kadına. seçime dahil sokmazlar.
kim'in nesi acaba?
Bu karıda o füzeleri ateşleyecek potansiyel var ben korktum arkadaşlar.
zaman zaman skandal ve ahlaka uygun olmayan kararlar veren ve bu kararların hepsinde yaşamını yitiren insanların olması üzücü olmakla beraber bu gibi şeyleri yaptığı için bir popülerite sağlamış ve buna devam eden diktatörlüğü sevecek tarzda olan bir başkandır.
Kim yong un un kiz kardesidir. Çekici bakışları olan hatundur ama güzel değil pek bana hitap etmedi. Sanki ülkenin anasını belleyecekmis bir sıfat ifadesi var.
Turkiye'yi sever kendisi bir nukleer hediye eder.
iktidar olmak isteyen güçleri destekleyen Derin kuzey Kore sebebiyle Hayatı tehlikededir başına birşey gelirse sebebi kuzey Kore’deki derin yapılanmalardır. Hemen güneye inmesi gerekir.
(bkz: kim in lideri buuu)
Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin; Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
görsel
Benim anladığım Kim jong ill iki çocuğuna da kim ismini mi vermiş ?
Tipine bakınca kardeşinden daha sert ve psikopat görünen hatuncuk.
Çirkin biri ama çoğu koreli gibi cildi güzel.
güzel bir kadın.
Haşin bakışlı guzel.
Kore'nin yeni belası.
Kardeşine politik ve stratejik danışmanlık yaptığı söyleniyor. ABd ve Güney ile olan görüşmenin aklı olduğu iddia ediliyor.

görsel
görsel
Tanıtım ve Enformasyon Dairesi Başkan Yardımcıdır.