bugün

kendimde değildim
ismim neydi
mevcudiyetiminyeganekanıtıvatandaşlıknumaramıyırtmıştımatmıştımyapayalnızveyabancıbandıralıbirgemiye

olur ya, sakındım, aramadım da ve hiç bakmadım harflerin başına.
bir genclerbirligi taraftarı klasiğidir.

-tık tık?(tribün)
+kimo?(karşı tribün)
-öcüüü.
+ananı s.keyim ankaragucu.

not: ankaralı değilim, gençlerbirliğine sempatim yok ve ankaragücüne gıcığım yok. sözlük olduğu için bilgi amaçlı koydum.
fıkradır.

postacı zile basar.
o sırada kadın banyodadır ve çıplak şekilde kapıya koşar.
kadın sorar : kim o ?
o ana kadar kimsenin kapıya bakmamasından sıkılan postacı anahtar deliğinden içeri bakar.
kadın ise cevap alamayınca kapı gözünden dışarı bakar ve tekrar sorar;
kim o ?
postacı : kıvırcık annen yok mu evde ??
-kapıyı açmadan önce kimo de.
-tamam annecim.
-doğal gazı açık unutma sakın, yemek yaparken başında bekle.
-tamam ya.
-ya deme anneye.
-ya öf.
-kimo de kapıyı açmadan!
-anneeeeeeeeee.
-öptüm kuzucum.
ulamanın kurbanı olan soru cümlesidir. zira çocukken belli bi yaşa kadar "kimo" diye, kapıya gelene sorulan ayrı bi soru cümlesi zannetmiştim kendisini.
-kim o?
/benim.
-hangi sen?
/ben olan ben.
-adın yok mu lan şerefsiz?
/var.
-söyle adını.
/ben.

(bkz: ben 10)
-kim o?
-prens çarls

-kim o?
-santa kruz

-kim o?
-hangisi şu mu?
Sorunun muhatabı gelen kişi değil kapıdır. Şayet soru gelen kişiye sorulsaydı "kimsin?" denirdi. "kim o?" şeklinde sorulduğu için soru kapıya soruluyordur. "kim o?" sorusuna "beeen" diye cevap vermek, kapıdan beklenen cevaba atlayan kişinin sazanlığıdır.
-tık tık.
+kim o?
-alejandro.
+anlamadım kim?
!alihandır o bacım aç aç.
- tık tık tık
+ kim o?
-buyrun benim. *
- kim ooo?
+ şey biz tecavüze gelmiştik?
- ha buyrun o zaman
+ !!!?
Zamana gömülen duygular talan ediyorken ruhu, hoyrat bir katil tarafından olunmuştur maktul.
Yüreğin çığlığını bastırır, uçmaktan vazgeçmeyen kuşların kanat sesleri. sessizliğin fısıltısını duyarız...

''Kim o?''
Bitmeyen bir sevdanın ayak sesleridir duyulan. ''sonu belirsiz bir yolculuktur. Çıkış noktası belli olsa da varış noktası zamana yenilebilir.''
belki de... Kim bilir!

Coşkun demir'in muhteşem yorumuyla can verdiği kim o, unutulmayan sevgililere sesleniştir. seksenlerden bir esinti.
tek kelimeyle muhteşem. dinleyin. keşfedin. minnet duyacan muhterem, o denli iddialı. *
http://fizy.com/#s/1aijtv *
-kim o?
+....(ses yok)
-zzzzttttt (otomata basılır ve kapı açılır)
+madem açacan niye soruyon madem soracan niye açıyon
büşra pekin, şahin ırmak ve sadi celil cengiz'in yer alacağı yarı sitcom yarı talk show tarzındaki proje.

http://www.startv.com.tr/...fa/1/kim-o-yakinda-starda
Star'da başlayacak yeni proje. Kim bunlara para veriyor lan.
sadi celil cengiz in ne işi var la bu saçma işte dediğim proje.
kapılara yerleştirilen gözetleme delikleri vasıtasıyla aktif kullanım oranı düşürülen soru cümlesi olmasına rağmen, dış kapılar için üretilen diyafonlarla kullanım oranı tekrar artışa geçmiş soru cümlesidir.
gecekondu'nun çakması, saçma sapan, gereksiz işlerden biri. çok yaratıcı, özgün bir şeymiş gibi bir de bir tripler, havalar falan.
hay sizin hıyarlı babanızı da, havuçlu annenizi de.. kusturdunuz be amk!
bir program bu kadar zorlama olabilirdi. saçma sapan birşey olmuş. murat dalkılıç a yazık oldu. bilse gelmezdi herhalde. bakalım ikinci programa konuk bulabilecekler mi? bu gidişle anca bkm den birisini kafalayabilirler.
bennn denir.

anne: kim o.

ben: benn aç.

anne: tamam.
star tv'de başlamış yeni talk show.
Murat dalkılıç'ı hiç beğenmeyen sevmeyen biri olarak bu ortama katlandığı için ciddi anlamda sevgimi kazandı.
Ben olsam gitmiştim çoktan.
Bu kadar zorlama bir program daha yapılamaz. Yazık oldu konuklarına.
Kılıklar falan acaip kaçıyor. Şakır şukur hıyarı bitirdi ya lan karşımda ikisi de.
Star tvde başlayan saçma ötesi program konukları adam yerine koymayan yapımdır.
Çok kötü olmuş, umarım yayından kalkar.
Ses analiziyle kimlik tespiti yapan ulkemizin en popüler sorusu.
güncel Önemli Başlıklar